18. srpna 2021 • 11:35

Naštvaný Ronaldo prolomil mlčení: Nikdo se nezabývá skutečnou pravdou

Autor: krm
Vstoupit do diskuse
2
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Česko - Velká Británie 4:1. Při Nečasově debutu se dvakrát trefil Sedlák
Priske: Jsme nejlepší. Kuchta je v ráži, měl by jet na EURO
VŠECHNA VIDEA ZDE

Manchester City? Zpátky do United? Zase Real? Nebo dokonce směr PSG a superspojení s Lionelem Messim? Kolem Cristiana Ronalda je v posledních týdnech živo, fám o budoucnosti přibývá. Sama portugalská superstar dlouho mlčela. Až do úterního večera. „Přerušuju ticho. Nemůžu dovolit, aby si lidé dál zahrávali s mým jménem,“ napsal Ronaldo v příspěvku na Instagramu, kde odmítl spekulace. Naplno se prý soustředí na Juventus.Pořád přitahuje obrovskou pozornost. Ronaldo je i v šestatřiceti tahákem, jeho jméno funguje. Jak známo, za rok mu končí současná smlouva v Turíně. Proto se během léta pořád průběžně řeší, jestli se „Stará dáma“ Portugalce nezbaví, aby na něm případně ještě mohla něco vydělat.

Na začátku týdne zahraniční média přišla s tím, že hráčův agent Jorge Mendes jej nabídl Manchesteru City. Prý vlastně za „drobné“ (25 milionů liber), aby anglický šampion nemusel dávat astronomickou částku za Harryho Kanea (150 milionů liber). Zároveň zesílily informace o možném comebacku do Realu.

A tyhle zprávy jako by pro Ronalda byly poslední kapkou.

„Každý, kdo mě zná, ví, jak moc se soustředím na svou práci. Méně řečí a více činů, to je moje hlavní motto od začátku kariéry. Nicméně vzhledem ke všemu, co bylo v poslední době řečeno a napsáno, musím vyjádřit svůj postoj,“ začal obsáhlý příspěvek na Instagramu.

Ten doprovodil fotografií, na níž si prstem zakrývá ústa. „Už mlčte,“ dal by se volně přeložit prostý vzkaz.

Už mlčte, vzkázal Ronaldo na Instagramu
Už mlčte, vzkázal Ronaldo na Instagramu

„Způsob, jakým se o mé budoucnosti píše v médiích, je neuctivý ke všem klubům, kterých se tyto spekulace týkají. A také k jejich hráčům a zaměstnancům,“ poznamenal Ronaldo.

Konkrétněji se vyjádřil na adresu Realu Madrid, kde prožil úžasné roky. „Můj příběh v Realu byl napsán. Zaznamenán ve slovech, číslech, trofejích i novinových titulcích. Je v muzeu na Santiago Bernabeu i v mysli každého fanouška. Během devíti let jsem měl ke klubu vztah hluboké náklonnosti a úcty, kterou si uchovávám dodnes,“ napsal s tím, že ani návrat do Madridu pro něj aktuálně není téma.

„Kromě této epizody ve Španělsku se často objevují příběhy a zprávy, které mě spojují s řadou klubů v mnoha různých ligách. Ale nikdo se nikdy nezabýval snahou zjistit skutečnou pravdu,“ postěžoval si Ronaldo.

„Proto přerušuji mlčení. Nemůžu dovolit, aby si lidé dál zahrávali s mým jménem. Nadále se soustředím na svou kariéru a na svou práci. Jsem odhodlaný a připravený na všechny výzvy, kterým musím čelit. Všechno ostatní? Všechno ostatní jsou jen řeči,“ uzavřel dlouhý vzkaz Ronaldo.

Takže? Nejreálněji se jeví pokračování hvězdy v Juventusu, italská Serie A pro tým staronového kouče Massimiliana Allegriho začíná v neděli na hřišti Udine.

Juventus FC Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
2

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud