Serie A | Neapol vládne v Itálii bez ztráty bodu. V dohrávce rozebrala Udine 4:0 | iSport.cz
20. září 2021 • 22:43

Neapol vládne v Itálii bez ztráty bodu. V dohrávce rozebrala Udine 4:0

Autor: ČTK, apr
1
SESTŘIH: Sparta Praha - Pardubice 1:2sn. Pražané ztratili i třetí dobře rozehraný zápas
iSport podcast: Vše o Peltově dotační kauze. Jaké má argumenty, jak se případ odehrál?

Neapol vyhrála i čtvrtý zápas v italské fotbalové lize a po vítězství 4:0 v Udine vede tabulku s dvoubodovým náskokem před Interem a AC Milán. Tým kouče Luciana Spallettiho je v čele Serie A po více než roce.

Hosté šli do vedení ve 24. minutě zásluhou Victora Osimhena, který se trefil poprvé v tomto ligovém ročníku a navázal na dvě branky ze čtvrtečního utkání Evropské ligy v Leicesteru (2:2).

Po gólu nigerijského útočníka zvýšil ještě do přestávky z trestného kopu kosovský obránce Amir Rrahmani, ve druhém poločase se pak prosadili senegalský bek Kalidou Koulibaly a střídající mexický útočník Hirving Lozano.