29. října 2021 • 13:51

Eriksen je na prodej. Inter ho pustí, po operaci srdce nesmí v Itálii hrát

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hráčky Sparty o oblíbenci z áčka i fotbalových vzorech. A jaký tipují výsledek zápasu?
SESTŘIH: Vítkovice - Kometa 1:0. Stezkova nula i krok od postupu. Rozhodl Mueller
VŠECHNA VIDEA ZDE

Představitelé Interu Milán uvedli, že se nebudou bránit prodeji dánského fotbalisty Christiana Eriksena do zahraničí. Devětadvacetiletý záložník se minimálně v této sezoně v Serii A nepředstaví kvůli kardioverter-defibrilátoru, který mu lékaři voperovali poté, co na mistrovství Evropy utrpěl zástavu srdce. S tímto přístrojem hlídajícím srdeční rytmus se v italské lize hrát nesmí.„Hráč má na tuto sezonu dočasně zakázánu sportovní aktivitu od italských zdravotních úřadů. Ačkoli současná hráčova situace nesplňuje podmínky vykonávání sportovní činnosti v Itálii, mohl by se jí věnovat v jiných zemích, kde by mohl pokračovat v aktivní kariéře,“ uvedl Inter v dnešním prohlášení.

Eriksen utrpěl zástavu srdce v červnu během zahajovacího utkání Dánska na mistrovství Evropy proti Finsku a lékaři mu rychlým zákrokem zachránili život. Následně dostal při operaci přístroj, jenž mu hlídá srdeční rytmus.

EURO 2021: Hrůzostrašný okamžik, vrátil se Csaplár k Eriksenově kolapsu. Jsou hráči přetížení?
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Zemřel PeléFotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud