Ingolstadt je v bundeslize! Slaví i Pekhart, na jaře hrál jen 72 minut | iSport.cz
17. května 2015 • 17:58

Ingolstadt je v bundeslize! Slaví i Pekhart, na jaře hrál jen 72 minut

Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se
Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá

Fotbalisté Ingolstadtu si výhrou 2:1 nad Lipskem v předposledním kole druhé německé ligy zajistili postup do nejvyšší soutěže, kterou si zahrají poprvé v historii. Členem kádru Ingolstadtu je také český útočník Tomáš Pekhart.

Klub založený v roce 2004 má v čele tabulky sedmibodový náskok. V zápase s Lipskem sice od čtvrté minuty prohrával, v závěru poločasu ale srovnal z penalty Leckie a obrat dokonal v 76. minutě Lex.

Pekhart do Ingolstadtu přestoupil v srpnu 2014 z Norimberku, za tým ale odehrál ve 12 zápasech dohromady pouze 72 minut a gólově se neprosadil. Do dnešního utkání nezasáhl.

O druhé postupové místo a třetí pozici zajišťující účast v baráži se v posledním kole utkají tři týmy: Darmstadt, Karlsruhe a Kaiserslautern.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky