Bundesliga | Hertha před fanoušky padla s Frankfurtem. Darida po půli střídal | iSport.cz
25. září 2020 • 23:12

Hertha před fanoušky padla s Frankfurtem. Darida po půli střídal

Autor: ČTK, adl
0
SESTŘIH: Real - Šachtar Doněck 2:3. Ostuda bílého baletu, hosté vyhráli s náhradníky
KARLOS SHOW: Baník, pi*o! Ruda z Ostravy bavil s Kadlecem a Matějovským

Fotbalisté Herty Berlín nenavázali na úvodní výhru v sezoně německé ligy a ve 2. kole při návratu fanoušků na stadion podlehli 1:3 Frankfurtu. Český záložník Vladimír Darida byl v dresu poraženého týmu střídán o poločase.

Hertha v sobotu deklasovala 4:1 Brémy na jejich hřišti, ale první domácí duel jí nevyšel. V hledišti Olympijského stadionu bylo po uvolnění koronavirových nařízení 4000 fanoušků, kteří ale viděli jen trefy hostujících hráčů.

Skóre ve 30. minutě otevřel André Silva z penalty a šest minut nato zvýšil Nizozemec Bas Dost. Třetí branku přidal střelou z hranice pokutového území v 71. minutě Sebastian Rode a o čestný úspěch domácích se postaral následně vlastním gólem rakouský obránce Eintrachtu Martin Hinteregger. Frankfurt má čtyři body a vede neúplnou tabulku.