Vrba si vyšlápl na hvězdný Zenit. Machačkala remizovala s favoritem 2:2

Autor: iSport.cz
0
Od smutné fotky ke slovenskému snu: Česko je pragmatičtější, říká Smetana
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?

Fotbalisté Machačkaly pod vedením kouče Pavla Vrby remizovali v ruské lize s Petrohradem 2:2, i když v 18. minutě prohrávali už o dva góly. Zenit vstoupil do zápasu impozantně díky dvěma trefám Arťoma Dzjuby, ale domácí nakonec vybojovali bod.

V 28. minutě snížil z penalty Bernard Berisha a ve druhém poločase po jeho přihrávce zařídil dělbu bodů Yannick Boli. "Na standardní situace jsme se připravovali, ale geniální Dzjuba nám po nich stejně dal dva góly. Ještě že se nám povedlo vyrovnat," řekl Vrba v televizním rozhovoru.

Jeho tým odvrátil hrozbu třetí porážky a v tabulce je sedmý o skóre za šestým Krasnodarem. Petrohrad na třetím místě ztrácí tři body na vedoucí Spartak Moskva a dva na druhý CSKA.