1. října 2016 • 15:55

Po chvále pád. Vrbův tým prohrál s posledním, za 9 zápasů dal 7 gólů

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

V minulém kole ruské ligy byli za hrdiny, fotbalisté Anži Machačkala totiž obrali o body hvězdami prošpikovaný Zenit Petrohrad. Jenže jak už to tak bývá, pád dolů umí být velmi rychlý. Poznal to i tým českého trenéra Pavla Vrby. Machačkala totiž na cennou remízu nenavázala a prohrála na hřišti poslední Samary.Machačkala má evidentně velké problémy se začátky zápasů. Se Zenitem prohrávala 0:2 už po osmnácti minutách, tentokrát dostala v 18. minutě pro změnu první gól. Do poločasu pak dala domácí Samara druhý.

Před zápasem s Anži byla Samara poslední se třemi body, přesto byla po celý duel o něco aktivnější. To se nakonec odrazilo i na výsledku, Vrbův tým stačil akorát snížit v nastavení a prohrál 1:2.

Po chvále za remízu se Zenitem si tak utkání v Samaře Pavel Vrba a jeho tým za rámeček nedají. Opět se navíc ukázalo, že Anži má velké problémy se střílením branek. Za devět zápasů jich Machačkala dala jen sedm.

"Co chybělo, abychom se zápasem něco udělali? Rychlý gól. Soupeř šel do vedení a hrál víc zodpovědně v obraně. My jsme se pak nedostávali do šancí," hodnotil duel trenér Anži Pavel Vrba.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze