30. července 2017 • 22:10

Crvena Zvezda je ve formě! Před odvetou na Spartě ovládla bělehradské derby

SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič
Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel? Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel?

Fotbalisté Crvené Zvezdy Bělehrad vyhráli i druhý ligový zápas, na odvetu třetího předkola Evropské ligy na Letné proti Spartě se naladili vítězstvím 2:0 v městském derby na hřišti Radu. Z posledních čtyř soutěžních zápasů má srbský vicemistr skóre 9:0.

V duelu bělehradských týmů skórovali v prvním poločase Damien Le Tallec a v nastavení druhé půle Aleksandar Pešič, který se v lize trefil už podruhé. Hosté pod vedením trenéra Vladana Milojeviče hráli v sestavě Borjan - Stojkovič (46. Gobeljič), Le Tallec, Babič, Andjelkovič - Račič, Jovičič - Milijaš (62. Kanga), Srnič, Adžič (75. Radonjič) - Pešič.

Sparta přivítá Crvenou Zvezdu ve čtvrtek, sama v generálce doma jen remizovala v derby s Bohemians 1905 (1:1) a proti srbskému soupeři bude stahovat manko 0:2 z prvního zápasu v Bělehradu.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H