Lavička bude zachraňovat Wroclaw! Klub ho představí příští týden | iSport.cz
28. prosince 2018 • 10:31

Lavička bude zachraňovat Wroclaw! Klub ho představí příští týden

Autor: kub
TOP VIDEA
Češi před Eurem vyzvou Itálii a Rakousko. Chtěli nás i Španělé, řekl Malík Češi před Eurem vyzvou Itálii a Rakousko. Chtěli nás i Španělé, řekl Malík
TOP góly 19. kola: Ševčíkův blafák, Sáčkova pumelice nebo Haškovo dělo TOP góly 19. kola: Ševčíkův blafák, Sáčkova pumelice nebo Haškovo dělo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Austrálii si vyzkouší druhou zahraniční štaci. Pestrá kariéra Vítězslava Lavičky bude podle informací iSport.cz pokračovat v Polsku, kde se pětapadesátiletý trenér ujme Slasku Wroclaw. Čtrnáctý tým Ekstraklasy by měl angažování českého kouče oficiálně oznámit příští týden.Po odchodu od české reprezentace do 21 let bez práce dlouho nezůstal. Vítězslav Lavička se podle informací iSport.cz dohodl na smlouvě ve Slasku Wroclaw, čtrnáctém týmu polské Ekstraklasy, který na jaře čeká tuhý boj o záchranu.

Ve Wroclawi dříve působil jiný český trenér Stanislav Levý a sezonu zde zahájil i záložník Kamil Vacek, který pak nicméně přestoupil do dánského Odense. Na soupisce Slasku nyní žádný český fotbalista nefiguruje.

Lavička byl v posledních dnech spojován i s návratem do Sparty, jenže ta pro jaro potvrdila ve funkci Zdeňka Ščasného navzdory tomu, že letenský klub ztrácí po podzimu na první Slavii sedmnáct bodů.

 

 
Články odjinud


Články odjinud