Lavička bude zachraňovat Wroclaw! Klub ho představí příští týden | iSport.cz
28. prosince 2018 • 10:31

Lavička bude zachraňovat Wroclaw! Klub ho představí příští týden

Autor: kub
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Austrálii si vyzkouší druhou zahraniční štaci. Pestrá kariéra Vítězslava Lavičky bude podle informací iSport.cz pokračovat v Polsku, kde se pětapadesátiletý trenér ujme Slasku Wroclaw. Čtrnáctý tým Ekstraklasy by měl angažování českého kouče oficiálně oznámit příští týden.Po odchodu od české reprezentace do 21 let bez práce dlouho nezůstal. Vítězslav Lavička se podle informací iSport.cz dohodl na smlouvě ve Slasku Wroclaw, čtrnáctém týmu polské Ekstraklasy, který na jaře čeká tuhý boj o záchranu.

Ve Wroclawi dříve působil jiný český trenér Stanislav Levý a sezonu zde zahájil i záložník Kamil Vacek, který pak nicméně přestoupil do dánského Odense. Na soupisce Slasku nyní žádný český fotbalista nefiguruje.

Lavička byl v posledních dnech spojován i s návratem do Sparty, jenže ta pro jaro potvrdila ve funkci Zdeňka Ščasného navzdory tomu, že letenský klub ztrácí po podzimu na první Slavii sedmnáct bodů.

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud