Uhrin se vrací do Rumunska. Má pozvednout Dinamo Bukurešť | iSport.cz
13. srpna 2019 • 16:23

Uhrin se vrací do Rumunska. Má pozvednout Dinamo Bukurešť

Autor: jam
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
Lídr Slavie Stanciu: V Česku jsem díky Trpišovskému
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dušan Uhrin mladší povede Dinamo Bukurešť. Jednapadesátiletý trenér dnes převzal předposlední tým rumunské ligy a vpodvečer by měl své nové svěřence poprvé trénovat. „Jsem rád, že jsem se do Rumunska vrátil,“ citovala rumunská média Uhrina, který v této zemi v minulosti působil v Temešváru a v Kluži.V Rumunsku to zná, prožil si tu svá první trenérská angažmá v zahraničí. V Temešváru (2007-2008), v CFR Kluž (2009) a pak zase v Temešváru (2010-2011). Po osmi letech se český kouč Dušan Uhrin do této země vrací, dnes byl představen jako nový trenér Dinama Bukurešť.

Dinamo neodstartovalo dobře do nového ročníku rumunské ligy. Po pěti kolech počítá jednu výhru a čtyři porážky a se třemi body se ve čtrnáctičlenné tabulce krčí na předposlední příčce. Uhrin má bukurešťský tým pozvednout.

„Jsem rád, že jsem se do Rumunska vrátil,“ řekl český trenér tamním médiím. Uhrin naposledy trénoval Mladou Boleslav, kde skončil v únoru loňského roku. Ve středočeském klubu působil už i dvakrát předtím, byl i v Plzni, Slavii, Limassolu, Dinamu Tbilisi nebo Dinamu Minsk.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud