Škoda pálil hned v prvním kole! Gól proti Fenerbahce, ale i tak prohra

0
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz
SESTŘIH: Vancouver - Nashville 1:4. Hronkův tým tentokrát otočit nedokázal

Fotbalový kanonýr Milan Škoda se trefil hned v prvním kole turecké ligy. V minulé sezoně po lednovém odchodu ze Slavie skóroval v jarní části desetkrát, dnes byl jediným střelcem Rizesporu, který však doma podlehl Fenerbahce 1:2.

Škoda byl dnes prvním střelcem nového ročníku turecké Superligy. V 59. minutě si naskočil na Melnjakův centr a dostal domácí do vedení. Favorizované Fenerbahce, které v prvním poločasu neproměnilo penaltu, však vývoj otočilo.

Škoda zápas nedohrál, v 79. minutě byl střídán.