Krmenčík má v Řecku další gól! Za PAOK pálil proti Panathinaikosu

Autor: ČTK, ros
0
Olomouc - Sparta: Krejčího hlavička jako kulka za Stoppenova záda, 0:2!
Hradec Králové - Slavia: Zmrzlý předběhl Harazima a zvyšuje na 2:0 pro sešívané

Český útočník Michael Krmenčík vstřelil po zimním příchodu do PAOK Soluň třetí gól v řecké fotbalové lize. V 26. kole zmírnil porážku 1:2 ve šlágru na hřišti Panathinaikosu.

Domácí vedli v souboji sousedů v tabulce po trefách Federica Machedy a Fotise Jannidise o dvě branky, v 84. minutě ale dal svému týmu naději Krmenčík, který přišel do hry z lavičky v 67. minutě. Český útočník využil Swiderského nabídku před branku a zblízka si připsal šestý soutěžní trefu po příchodu na hostování z belgických Brugg.

Michael Krmenčík vstřelil za PAOK třetí ligovou branku sezony

PAOK už na vyrovnání nedosáhl, v lize nevyhrál potřetí v řadě a je čtvrtý. Panathinaikos stáhl ztrátu na svého dnešního soupeře na rozdíl dvou bodů.