Deset zápasů, pět gólů. Krmenčík za PAOK opět pálil, pečetil výhru v poháru

Autor: ČTK, adl
1
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Útočník Michael Krmenčík přispěl svým pátým gólem v dresu PAOK Soluň k vítězství v úvodním čtvrtfinále Řeckého fotbalového poháru 5:2 nad Lamií. Český reprezentant přišel na hřiště v 65. minutě a dvě minuty před koncem normální hrací doby zpečetil výhru domácího týmu.

Odveta na hřišti Lamie, které patří v řecké lize předposlední místo, se uskuteční 2. března. PAOK je v nejvyšší soutěži třetí.

Krmenčík, který v Soluni od ledna hostuje z belgických Brugg, zatím odehrál v Řecku deset zápasů. Dvakrát se trefil v lize a třikrát v poháru.