3. dubna 2021 • 20:53

Další trefy pro Pekharta! Dvěma góly nastartoval Legii k výhře nad Štětínem

Autor: ČTK, apr
1
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Český fotbalista Tomáš Pekhart v polské lize pomohl dvěma góly k výhře vedoucí Legie Varšava 4:2 nad druhým Štětínem ve šlágru 23. kola. Jednatřicetiletý útočník suverénně vede tabulku střelců Ekstraklasy s 21 brankami. Obhájci titulu si v čele tabulky vytvořili desetibodový náskok.

Pekhart, který před reprezentační přestávkou vstřelil všechny čtyři góly Legie při triumfu 4:0 nad Lubinem, se dnes poprvé trefil v 10. minutě, hned za čtyři minuty později zvýšil z penalty.

Suverénní domácí se už během úvodní půlhodiny prosadili čtyřikrát a nakročili k šestému ligovému vítězství po sobě, Štětín jenom zmírnil porážku dvěma brankami.