Uhrin má (staro)nové angažmá v Rumunsku. Míří do Dinama Bukurešť | iSport.cz
13. dubna 2021 • 20:58

Uhrin má (staro)nové angažmá v Rumunsku. Míří do Dinama Bukurešť

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Guľa nepřežil blamáž s Příbramí. Plzeň oznámí nového kouče na začátku týdne
Karviná - Slovácko: Daníček proměnil penaltu. Hosté vedou, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Dušan Uhrin ml. našel znovu práci v Rumunsku. Podle informací tamní televize Digi Sport převezme Dinamo Bukurešť, které trénoval už v sezoně 2019/20. Měl podepsat smlouvu do konce příštího ročníku.Třiapadesátiletý Uhrin vedl v Rumunsku dvakrát Timisoaru (2007/08 a 2010/11), několik měsíců v roce 2009 byl sportovním ředitelem Kluže. Do balkánské země se vrátil v roce 2019, když začal trénovat tehdy předposlední Dinamo Bukurešť, v aktuální sezoně byl do loňského září koučem týmu Gaz Metan.

Po několika měsících bez angažmá by se měl vrátit do Bukurešti. V Dinamu po vypadnutí v semifinále poháru s Astrou Giurgiu skončil 69letý kouč Gigi Multescu a kluboví šéfové podle informací rumunských médií jednali rychle. Novinář Remus Raureanu v relaci televize Digi Sport oznámil, že Dinamo je dohodnuté s Uhrinem. 

Českého trenéra čekají záchranářské práce. Dinamo jde o nadstavbové skupiny o udržení se 14 body, je jen bod nad nejhorší dvojicí Poli Iasi - FC Hermannstadt. Při první štaci v Bukurešti skončil Uhrin na vlastní žádost, klub byl tehdy ve finančních potížích a zachraňovali ho fanoušci. „Problémy tam byly od chvíle, co jsem přišel, a stupňovaly se. Dal jsem výpověď kvůli všemu, co se tam dělo, bylo toho opravdu hodně,“ komentoval v té době. Tehdejší majitel Negoita ale loni Dinamo prodal, nyní patří španělské firmě Benel.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud