3. září 2015 • 12:20

Real mi hodil do koše Van Gaal, vtipkuje De Gea. Vychutnal si i Casillase

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak může podivná nedohoda mezi dvěma fotbalovými velkokluby ovlivnit skvěle nastartovanou kariéru, právě na vlastní kůži zažívá španělský gólman David de Gea. Ten se mohl v minulé sezoně v dresu Manchesteru United přetrhnout, ale teď vysedává na tribuně. To vše kvůli jeho přání zamířit domů do Španělska a hrát za Real Madrid. Přestup ovšem neklapnul. Proč, to vysvětluje ve vtipném videu.„Jaké překvápko, jsem stále tady… Chci říct, že někdo udělal něco strašně špatně a musí se to napravit co nejdřív, ať tak nebo tak,“ říká De Gea naopko vážně na srazu španělské reprezentace pro radio TalkSport, které video zveřejnilo s upozorněním, že "stejně jako se Real a United snažili dohodnout na přestupu, tak tohle video je jen vtip.

A co tedy v nadsázce stojí za krachem přestupu, o kterém se mluví už dlouhé měsíce jako o téměř hotové věci? „Real si pořádně neohlídal papírování, ale jsem si dost jistý, že na naší straně hodil kontrakt do koše Louis van Gaal,“ říká 24letý brankář.

Španěl, který touží po návratu domů, tak prý bude muset přehodnotit svůj postoj k nizozemskému bossovi United. „Změním označení našeho vztahu na ‚komplikovaný‘,“ uvedl De Gea, který by ale kvůli sporu bez legrace mohl přijít i o místo ve španělské reprezentaci. Kouč Vicente del Bosque se totiž nechal slyšet, že pokud bude gólman vysedávat dál na tribuně, těžko ho bude moci povolávat.

Teď ovšem De Gea ve španělském nároďáku nechybí (Španělé hrají v sobotu se Slovenskem a v úterý v Makedonii), a tak trénuje i spolu s Ikerem Casillasem, který musel svůj milovaný Real opustit. Tihle dva tedy zrovna největší kamarádi opravdu nebudou… A De Gea tomu asi moc nepomohl ani tím, že si o deset let starší legendu vychutnal rošťáckými jeslemi. I když nynější brankář Porta se po jeho kousku celkem pobaveně usmíval.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze