24. října 2017 • 23:28

Arsenal spasil v Ligovém poháru mladík Nketiah, City slavili až po penaltách

Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali
Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci

Fotbalisté Arsenalu bez Petra Čecha v brance odvrátili vyřazení v osmifinále anglického Ligového poháru a po výhře 2:1 v prodloužení postoupili přes Norwich do čtvrtfinále. Dál jdou i další celky Premier League Leicester, Bournemouth, Manchester United a Manchester City, který přešel přes Wolverhampton až po penaltovém rozstřelu.

Arsenal ještě pět minut před koncem utkání prohrával, ale pak objevil nečekaného hrdinu. O jeho postupu rozhodl teprve osmnáctiletý útočník Edward Nketiah svými prvními dvěma góly v dresu hlavního týmu. Stal se tak prvním střelcem Arsenalu narozeným až poté, co na lavičku "Kanonýrů" usedl současný kouč Arséne Wenger.

Trable měl i lídr Premier League Manchester City, který v devíti ligových kolech nastřílel 32 branek, ale druholigovému Wolverhamptonu nedokázal dát gól. Doplatit na to mohl v nastavení, kdy Enobakhare běžel sám na brankáře Manchesteru, ale Brava neprostřelil.

Manchester následně zvládl rozstřel, když proměnil všechny čtyři penalty, zatímco Wolverhampton dvakrát selhal.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H