Holandští fotbalisté děkovali fandům a gól slavili házením sněhu

Fotbalisté VVV Venlo slavili gól fingovaným odklízením sněhu
Fotbalisté VVV Venlo slavili gól fingovaným odklízením sněhuZdroj: Repro: Youtube.com
iSport.cz, lbc
Fotbal
Začít diskusi (0)

Fotbalisté holandského VVV Venlo ukázali, jak si váží svých fanoušků. Jejich hřiště před zápasem proti Vitesse postihla nečekaná sněhová nadílka a aby se mohlo hrát, museli s odklízením sněhu pomoci i fandové. Hráči jim pak poděkovali opravdu  originálně. Po jednom ze vstřelených gólů se u rohového praporku pustili do naznačovaného odklízení sněhu.

V mrazivém počasí se přitom fotbalistům Venla v zápase zpočátku nedařilo a už v 10. minutě prohrávali po trefě van Ginkela.

Stejně jako fanoušci, kteří se před utkáním rozehřáli s lopatami v rukou, se ale i domácí postupně dostali do správné provozní teploty a ještě do poločasu stačili vyrovnat.

Vítězství na svou stranu pak strhli dvěma trefami ve druhé půli. K oslavě zachycené na videu došlo po Linssenově brance na 2:1.

Favorizované Vitesse, v jehož sestavě nastoupil nejlepší ligový střelec Bony Wilfried i nejnadějnější český junior Tomáš Kalas, nakonec z Venla odjelo bez bodu.

A jak uznali svým bláznivým kouskem i sami fotbalisté, jejich fanoušci na tom měli nemalou zásluhu.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů