11. července 2015 • 15:56

Střihavka pálí za výběr hráčů bez angažmá. Laso z Itálie už sviští...

Autor:
Reklama
Útočník David Střihavka (vlevo) pálí v dresu českého výběru hráčů bez angažmá. Věří, že díky tomu si najde nový klub.
TOP VIDEA
Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pálí za národní tým, snaží se ukázat na kempu České asociace fotbalových hráčů, přesto je útočník David Střihavka zatím bez práce. Je jednou z největší hvězd výběru hráčů bez angažmá, který hraje pod vedením trenéra Vernera Ličky turnaj FIFPro a daří se mu náramně. „Nějaké nabídky mám, jedna je z nižší soutěže v Itálii. Z té mám velkou radost a čekám, jak to bude pokračovat,“ hlásí dvaatřicetiletý střelec, který má ve sbírce úspěchů tři mistrovské tituly.Ligu vyhrál se Spartou, Slavií i Plzní. Teď ale ve 32 letech hledá angažmá, naposledy kopal v Libanonu. Když ale nenašel nového zaměstnavatele, vyrazil na kemp ČAFH. „Ze začátku jsem měl z toho strach, ale teď jsem nadšený. Jasně, nemáme plat, ale fotbalově se můžete ukázat, převládá spokojenost,“ hlásí střelec.

Střihavka dře na kempu hráčů bez angažmá, má nabídku z Itálie
720p 480p 360p 240p

Díky turnaji FIFPro, kde se mu střelecky daří, kolem hráče začaly kroužit kluby. „S některými už jsem začal jednat,“ prozrazuje. Zájem byl z německé čtvrté ligy, teď pro změnu uvažují o angažování na Apeninském poloostrově.

„Jde o klub z nižší soutěže, mám z toho radost. Uvidíme, jak to dopadne. Každopádně je z čeho vybírat. Kluby se ale ozývají i dalších klukům,“ pochvaluje si.

„Určitě nechci chodit nikam na testy. Zájemci se na mě můžou přijet podívat sem na kemp, stejně jako na zápasy turnaje. Ani jsem nečekal, že se nám tam bude tak dařit. Naposledy jsme porazili Portugalce, musím přiznat, že původně jsem si myslel, že nás sfouknou jak svíčku. Ale my vyhráli.“

Témata:  sport, fotbal, ČAFH
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze