Fotbalové přestupy ONLINE: Pardubice posílí Belgičan, Liberec vyhlíží stopera z Turína

Ange Caumenan N'Guessan by měl posílit Slovan Liberec
Qazim Laci má zamířit do Turecka
Matěj Ryneš prodloužil na Letné smlouvu
Patrik Schick oslavuje 18. gól v sezoně
Jásir Núr (vpravo) by mohl posílit Olomouc
El Hadji Malick Diouf, posila West Hamu
Jak je to s nabídkami za Pavla Šulce?
56
Fotogalerie
iSport.cz
Fotbal

Fotbalové přestupy, podpisy i změny na trenérských postech. Zkrátka vše, co o světovém i českém fotbale na přestupovém poli potřebujete vědět, sledujeme ONLINE. Přestupové novinky s ročním iSport Premium za zvýhodněnou cenu>>>

Zprávy ze dne 16. července 2025

Chance Liga
16. července 2025 · 21:45

Jednou ze zahraničních posil Pardubic, o které mluvil předseda představenstva a sportovní ředitel Vít Zavřel, by měl být belgický záložník Simon Bammens. Sedmadvacetiletý rodák z Genku, který naposledy působil v druholigovém Patro Eisden Maasmechelen, byl již registrován do informačního systému FAČR jako hráč Východočechů.

 

Belgický záložník Simon Bammens se má stát posilou Pardubic
Belgický záložník Simon Bammens se má stát posilou Pardubic
Chance Liga
16. července 2025 · 21:01

Slovan Liberec dotahuje další posilu a tentokrát kouká do Itálie. Podle zdrojů serveru infotbal.cz by měl pod Ještěd zamířit stoper Ange Caumenan N’Guessan z FC Turín. Jednadvacetiletý Francouz nikdy za A-tým tradičního celku Serie A nenastoupil. V minulém ročníku hrál ve slovinské Prve Lize za lublaňský tým Bravo. Během 26 zápasů se trefil jednou. 

La Liga
16. července 2025 · 19:05

Atlético Madrid posílil záložník Johnny Cardoso. Klub informoval o tom, že s třiadvacetiletým americkým fotbalistou podepsal pětiletou smlouvu. Podle médií za něj Betisu Sevilla zaplatilo 24 milionů eur (přes 591 milionů korun).

Cardoso odstartoval profesionální kariéru v Brazílii, kde hrál za Internacional. V roce 2023 zamířil do Betisu. V uplynulém ročníku za něj odehrál 65 zápasů, dal pět branek a pomohl k postupu do finále Konferenční ligy. Za výběr USA má na kontě 22 utkání.

La Liga
16. července 2025 · 16:56

Španělský univerzál Lucas Vázquez po deseti letech končí v Realu Madrid. „Bílý balet“ očekávaný odchod čtyřiatřicetiletého fotbalisty, který s klubem mimo jiné pětkrát vyhrál Ligu mistrů, potvrdil na webu. „Opouštím Real Madrid, ale Real Madrid nikdy neopustí mě,“ napsal Vázquez na sociálních sítích.

Chance Liga
16. července 2025 · 16:54

Vít Zavřel, předseda představenstva a sportovní ředitel FK Pardubice na předsezonní tiskové konferenci promluvil o dvou posilách ze zahraničí. „Z Beneluxu přiletěl útočník, absolvoval zdravotní prohlídku. Dále řešíme ofenzivního reprezentanta z Pobaltí. Uvědomujeme si, že loňská sezóna byla špatná do poslední minuty. chceme být tedy silnější a věřím, že do 8. září, kdy končí přestupní období, přivedeme ještě další dva hráče," sdělil šéf Východočechů, který shání investora.

Předseda představenstva a sportovní ředitel Pardubic Vít Zavřel promluvil na předsezonní tiskové konferenci
Předseda představenstva a sportovní ředitel Pardubic Vít Zavřel promluvil na předsezonní tiskové konferenci
Důležitý moment
Chance Liga
16. července 2025 · 15:36

Brzy může nastat v kádru Sparty výrazná změna. Qazim Laci řeší možný přestup do tureckého Rizesporu, který měl už poslat na Letnou první nabídku. Jako první zprávu zveřejnil server inFotbal.cz, zdroje deníku Sport a webu iSport informaci potvrzují. V současné chvíli se jedná a je pravděpodobné, že dojde k dohodě. Laci přišel do Sparty v lednu 2023, od té doby v rudém dresu odehrál 113 soutěžních utkání.

 

Qazim Laci
Qazim Laci
Chance Liga
16. července 2025 · 10:42

Sparta si pojistila služby obránce Matěje Ryneše. Čtyřiadvacetiletý levý bek podepsal novou smlouvu, detaily kontraktu Letenští nezveřejnili.

 

Ryneš přišel do Sparty jako šestnáctiletý z Českých Budějovic a skrz B-tým a hostování v Hradci Králové se před dvěma lety probojoval do prvního mužstva. S ním v ročníku 2023/24 vyhrál ligu i domácí pohár, v uplynulé sezoně si zahrál Ligu mistrů.

 

„Sparta je pro mě srdeční záležitost. Jsem vděčný za každou šanci, kterou jsem tady dostal, a o to víc si vážím toho, že můžu dále pokračovat. Zažil jsem s klubem krásné chvíle, oslavy titulů, atmosféru velkých zápasů a pořád mám obrovskou chuť vyhrávat další trofeje,“ řekl Ryneš.

Matěj Ryneš prodloužil na Letné smlouvu
Matěj Ryneš prodloužil na Letné smlouvu
Chance Liga
16. července 2025 · 10:28

Počítá se s tím, že Ostravu během léta opustí slovenský středopolař Tomáš Rigo, nicméně jeho parťák Jiří Boula rozhodně neměl horší sezonu. Jinak by nebyl trenérem Ivanem Haškem premiérově povolán do seniorské reprezentace a neocitl by se na seznamu kouče Slavie Jindřicha Trpišovského, jenž o něj projevoval zájem v zimě. Podle informací iSportu došlo i na konkrétní kontakt.

 

„Beru to tak, že nějaký zájem je. Přišla třeba nominace do reprezentace, to není málo. Kolem mého jména se mluvilo trochu více než dříve, ale Slavia sleduje hodně hráčů,“ pousmál se šestadvacetiletý záložník. „Musím hrát ještě líp, aby nějaká nabídka byla ještě zajímavější, než je nyní. Každopádně to beru jako takový šum okolo. Když to není podložené, jsou to jen spekulace.“

 

„Pokud na hráče neleží nabídka, je pro ně velká motivace se ukazovat. Jsme rádi, že je zájem, že se o nich mluví díky výkonnosti a úžasné minulé sezoně. Chceme je však mít hlavou i srdcem nastavené na Baník. Mrzelo by mě, pokud by se něco směrem ven dělo když tak ještě před zápasem s Legií, nebo Aktobe,“ doplnil trenér Pavel Hapal.

Jiří Boula z Baníku
Jiří Boula z Baníku

Zprávy ze dne 15. července 2025

Důležitý moment
Serie A
15. července 2025 · 22:58

Útočník Patrik Schick se ocitl v hledáčku AC Milán, napsal italský server tuttomercatoweb. Devětadvacetiletý fotbalový reprezentant má ještě na dva roky smlouvu v Leverkusenu, přesto se nedávno spekulovalo o jeho odchodu. Nový trenér německého týmu Erik ten Hag ale má zájem, aby Schick zůstal, uvedl v červnu deník Bild.

 

AC Milán hledá posily do ofenzivy po odchodech Tammyho Abrahama a Luky Joviče. V uplynulém bundesligovém ročníku nastřílel Schick 21 gólů, víc jich dal jen Harry Kane z Bayernu (26). Leverkusenu pomohl český kanonýr k druhému místu.

Patrik Schick oslavuje 18. gól v sezoně
Patrik Schick oslavuje 18. gól v sezoně
Chance Liga
15. července 2025 · 20:55

Obránce Daniel Horák prodloužil smlouvu s Hradcem Králové o tři roky. Řekl to na setkání s fanoušky „Votroků“. Pětadvacetiletý levý wingbek patří mezi klubové opory, v minulé sezoně Chance Ligy zapsal dva góly a osm asistencí.

Chance Liga
15. července 2025 · 18:53

Podle informací iSportu je Olomouc blízko další posile, stát by se jí měl egyptský útočník Jásir Núr, který strávil poslední tři sezony v Teplicích. Vysoký forvard nastřílel během 56 ligových startů 10 gólů a nasbíral i 4 asistence. Nyní by se měl přesunout do Sigmy, kde je pro něj připravena smlouva na dva roky. O místo v základní sestavě se popere s Danielem Vašulínem, Antonínem Růskem, Janem Fialou, popřípadě univerzálem Matějem Mikulenkou. Otazník visí nad Janem Klimentem, o nějž stále stojí Slavia. Na dobré cestě je i posila do obrany, k Hanákům by se měl připojit také slovenský stoper Matúš Malý (24) z Ružomberku.

Jásir Núr (vpravo) by mohl posílit Olomouc
Jásir Núr (vpravo) by mohl posílit Olomouc
Chance Liga
15. července 2025 · 17:11

Na jaře se v Hradci Králové našel. Ve všech patnácti ligových duelech, do nichž zasáhl, byl zapsán v základní sestavě. „Byli jsme s ním spokojeni,“ netají sportovní ředitel Jiří Sabou. Tom Slončík se však vrátil z hostování do Plzně - a ta nyní není ochotna vyslyšet černobílé volání po další spolupráci. Více čtěte ZDE>>>

Důležitý moment
Chance Liga
15. července 2025 · 13:39

Záložník Pavel Šulc zůstává minimálně do startu nové sezony v Plzni. Podle vyjádření generálního ředitele Viktorie Adolfa Šádka zatím klub neobdržel nabídku, která by odpovídala hráčově hodnotě.

 

Revize kádru fotbalové Plzně ZDE>>>

Plzeňský ofenzivní záložník Pavel Šulc
Plzeňský ofenzivní záložník Pavel Šulc
Chance Liga
15. července 2025 · 12:12

Prošel mládeží Interu Milán, to mu ale jistotu v kádru ostravského Baníku nezajistilo. Pouhých 307 prvoligových minut, takovou vytíženost si dvacetiletý středopolař Samuel Grygar určitě nepředstavoval. Teď by se však jeho kariéra mohla nastartovat. Ne v Ostravě ani Dukle, která o něj projevila zájem, ale na Slovensku. Přestože měl Grygar ještě před pár dny nakročeno do Košic, podle informací iSportu nakonec míří na hostování do Ružomberku, kam jej už loni lákal český kouč Ondřej Smetana.

La Liga
15. července 2025 · 10:53

Francouzský obránce Ibrahima Konaté si podle španělského deníku AS přeje přestup do Realu Madrid. Liverpool si svého stopera cení na 50 milionů eur (zhruba 1 a čtvrt miliardy korun), španělský velkoklub ale nabízí výrazně méně, mezi 20 a 25 miliony (cca 500 až 600 milionů korun). „Bílý balet“ je také údajně připraven počkat až do roku 2026, kdy Konatému skončí v Anglii smlouva, aby mohl stopera přivést zdarma.

Ibrahima Konaté by rád opustil Liverpool
Ibrahima Konaté by rád opustil Liverpool

Zprávy ze dne 14. července 2025

La Liga
14. července 2025 · 21:49

Real Madrid získal z Benfiky Lisabon španělského obránce Álvara Carrerase a s dvaadvacetiletým fotbalistou se dohodl na šestileté smlouvě. Bývalý mládežnický reprezentant už v minulosti působil v akademii madridského velkoklubu, před angažmá v Portugalsku byl hráčem Manchesteru United, ale putoval tehdy po hostováních. Real o jeho příchodu informoval na klubovém webu, finanční podmínky transferu nezveřejnil.

Důležitý moment
Serie A
14. července 2025 · 20:15

Chorvatský záložník Luka Modrič po odchodu z Realu Madrid podepsal s AC Milán smlouvu do konce června 2026 s opcí na další rok. Italský klub o dohodě s držitelem Zlatého míče za rok 2018 informoval na webu.

La Liga
14. července 2025 · 14:55

Barcelona získala z Kodaně švédského fotbalistu Roonyho Bardghjiho. Devatenáctiletý křídelník podepsal čtyřletou smlouvu. Bardghji debutoval za Kodaň už jako šestnáctiletý a získal s ní tři dánské tituly. V 84 soutěžních zápasech zaznamenal 15 branek. Velký talent světového fotbalu přibrzdilo vážné zranění, kvůli přetrženému zkříženému vazu vynechal takřka celou uplynulou sezonu. V Barceloně by měl začít v B-týmu.

Důležitý moment
Chance Liga
14. července 2025 · 07:59

Trenér Sparty Brian Priske v exkluzivním rozhovoru pro iSport o změnách v kádru. Přijdou ještě nějaké posily? „Ano, ale nikdy nevíte. Očekávám také, že možná dojde i k nějakým odchodům, dokud bude přestupové okno otevřené. Jako liga jsme v situaci, kdy začínáme o něco dřív než většina soutěží. Doufáme, že nás čeká řada utkání v Konferenční lize, takže zápasů před tím, než se okno zavře, odehrajeme dost. Pak budeme i vědět, kteří hráči nás budou chtít opustit – a pro mě je to naprosto fér, pokud zatouží po změně v kariéře."

Celý rozhovor s Brianem Priskem čtěte ZDE>>>

Video placeholder
Priske exkluzivně: Jsem hladovější než poprvé a očekávám změny v kádru. Co Rrahmani? (teaser)

Zprávy ze dne 13. července 2025

Chance Liga
13. července 2025 · 22:29

Podle informací iSportu sehnaly Pardubice hned dvě posily z Liberce. Na hostování ze Slovanu na východ Čech míří levý bek Dominik Mašek (22) a středopolař Milan Lexa (20). S oběma Severočeši do budoucna počítají, ale chtějí jim nyní dopřát prvoligové minuty, které by pod Ještědem vzhledem k obrovské konkurenci v současnosti neměli.

Doporučujeme

Všechny příspěvky z Isport.cz máte již zobrazené.
Vyberte si z nabídky nebo pokračujte na další články z jiných titulů.

Články z jiných titulů