19. května 2016 • 21:10

Dres, kšiltovka, křik! Takhle fandí maminka Davida Pastrňáka

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Fanoušci i kamarádi se ve Frenštátě rozloučili s legendárním Karlem Lopraisem
Kladno - České Budějovice: Plekanec dovršil trefou do prázdné branky hattrick, 5:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pára nad hrncem se stala ze snu českých hokejistů o medaili na světovém šampionátu v Rusku. Je pryč, rozplynula se po porážce 1:2 po nájezdech od Američanů, a fanoušci smutní. Stejně jako maminka reprezentačního forvarda Davida Pastrňáka Marcela, která sledovala čtvrtfinále u televize doma v Praze. Štáb iSport.cz byl přitom, jak prožívala první třetinu."Vždycky jsem hodně křičela, i na zimáku, když byl ještě mladý," popisuje svůj emotivní způsob povzbuzování Marcela Pastrňáková, která viděla do duelu s Američany z MS dvě utkání.

Synovi a nejmladšímu členovi kádru Vladimíra Vůjtka fandí i na dálku, vzdálenost tisíce kilometrů ji neodradí. "Voláme si před zápasem Bruins i po něm," přiznává hrdá maminka, že sleduje i zápasy Bostonu v zámořské NHL.

Během probíhajícího světového šampionátu se David odmlčel, na telefonování neměl útočník první lajny díky nabitému programu čas. "To je pravda, volal mi během MS před utkáním jen jednou, v tom zápase ale hned dvakrát asistoval," vzpomíná paní Pastrňáková na duel ve skupině s Kazachstánem, který Češi vyhráli 3:1.

Další hovory z Ruska už neproběhnou, pouť národního týmu světovým šampionátem skončila už ve čtvrtfinále po smolné nájezdové loterii s USA. Češi padli 1:2 a čtvrté MS za sebou končí bez zisku cenného kovu.

Jsem chválící maminka, říká Marcela Pastrňáková

Experti o Vůjtkovi: Složil dobrý tým a vnesl do něj klid

Experti po vyřazení: Odcházíme se vztyčenou hlavou

Je konec. Čeští hokejisté si na MS díky prohře s USA 1:2 po nájezdech o cenné kovy nezahrají
Je konec. Čeští hokejisté si na MS díky prohře s USA 1:2 po nájezdech o cenné kovy nezahrají

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud