zej
Tipsport extraliga
Začít diskusi (0)

VIDEO | Dobrá zpráva! Obránce hokejistů Hradce Králové Peter Mikuš, v pátek ošklivě zraněný po zákroku slávisty Micky, by měl být v pořádku. V sobotu ho lékaři propustili z nemocnice, kde zůstal přes noc na pozorování.

Hlavní je, že Mikuš by měl být v pořádku. Obránce v sobotu zamířil z nemocnice na Bulovce do domácího ošetřování. Měl otřes mozku, zlomený nos, tržné rány, ale vyšetření naštěstí neprokázala další vážnější komplikace. „Určitě jsme si oddychli,“ ulevil si Aleš Kmoníček, generální manažer klubu.

Video placeholder
Tratoliště krve. Micka likvidačním zákrokem sestřelil hradeckého Mikuše • TV TIPSPORT

„Vždycky je hrozně nepříjemné, když se něco takového stane. Zatrnulo mi. Ale na to, jak to vypadalo, to dopadlo ještě relativně dobře,“ oddychl si klubový šéf.

Sanitka odvezla Mikuše do nemocnice na Bulovce, kde se podrobil řadě vyšetření. Prodělal otřes mozku, měl zlomený nos, dvě velké tržné rány u nosu a nad okem.

Anketa
Zaslouží si podle vás Micka za zákrok na Mikuše disciplinární trest?
ANO
NE

„Má spoustu stehů, ale to hlavní je, že nic vážnějšího se nestalo,“ řekl k tomu generální manažer klubu Mountfield HK. Klíčový zadák zůstal na Bulovce přes noc na pozorování, v sobotu po obědě byl propuštěný do domácího ošetřování.

Délka absence se zatím nedá odhadnout, ale dá se předpokládat, že to bude okolo dvou týdnů.

Video placeholder
SESTŘIH: 10. kolo extraligy, Slavia - Hradec Králové 1:5 • TV TIPSPORT

Začít diskuzi

Doporučujeme

Všechny příspěvky z Isport.cz máte již zobrazené.
Vyberte si z nabídky nebo pokračujte na další články z jiných titulů.

Články z jiných titulů