SE SIMONOU: Růžička bude ve Spartě poprvé bez táty. Řekl víc o přestupu | iSport.cz
1. května 2019 • 09:34

SE SIMONOU: Růžička bude ve Spartě poprvé bez táty. Řekl víc o přestupu

Autor: Simona Kubišová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
Mistrovské oslavy v plném proudu! Hasiči u Edenu ale i jízda s pohárem po Praze
VŠECHNA VIDEA ZDE

Většinu kariéry měl spojenou se svým otcem. Teď Vladimír Růžička vyhlíží novou výzvu, z Chomutova totiž přestoupil do pražské Sparty. Tam očekává velký tlak, o svém rozhodnutí ale nepochybuje. S kým vším se o rozhodnutí třicetiletý útočník radil a co si od nového angažmá slibuje? Vše se dozvíte v novém díle pořadu Se Simonou na iSport TV.V Chomutově strávil dlouhých pět sezon. S klubem zažil několik úspěchů, pak ale musel přihlížet sestupu. Teď ho čeká změna hokejové adresy. „Řešilo se několik nabídek, ale když přišla ta ze Sparty, hned jsme věděli, že ji přijmeme," přiznal Vladimír Růžička mladší, kterého čeká poprvé v extraligové kariéře jiný trenér než otec.

Všechny díly pořadu Se Simonou ZDE>>>

„I to byla změna, kterou jsem chtěl udělat. Sparta nasbírala plno úspěchů, měl jsem na ni jen dobré ohlasy. Radil jsem se s mými agenty a s rodinou mé manželky. S tátou jsem situaci neřešil," poznamenal útočník, který by měl ve Spartě oblékat nezvyklé číslo.

Růžička si nebude chtít připouštět ani tlak, který s sebou angažmá v hlavním městě nese. „Samozřejmě očekávám tlak od fanoušků i celé organizace, ale v tlaku hraju už od šestnácti. Vždy na mě byl trochu větší a koukalo se na mě víc než než na ostatní," dodal odchovanec Slavie. 

Velký rozhovor s Vladimírem Růžickou mladším nejen o hokeji najdete ve čtvrtečním deníku Sport

 

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud