11. prosince 2017 • 22:55

Volejbalisté Českých Budějovic podlehli Karlovarsku v pěti setech

Autor:
Volejbalisté Českých Budějovic se nevrátili do čela extraligové tabulky, neboť v dohrávce 11. kola doma podlehli Karlovarsku 2:3. Obhájci mistrovského titulu ztrácejí po druhé prohře za sebou na vedoucí Liberec dva body.


Jihostroj, který přišel v extraligové sezoně o neporazitelnost teprve v minulém utkání v Kladně, prohrál druhou sadu a potíže měl i ve třetí, ale odvrátil setbol a zvítězil 26:24. Pak už se ale karlovarský celek podobného zaváhání vyvaroval a více než dvouhodinový zápas dotáhl do vítězného konce. Poslední bod v tie-breaku hostům získal útokem ze středu sítě nejlepší hráč zápasu Henri Treial.

Karlovarsko je po polovině základní části soutěže čtvrté. Na vedoucí Liberec ztrácejí Západočeši čtyři body, za Českými Budějovicemi i za třetím Kladnem mají dvoubodový odstup.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze