25. dubna 2018 • 13:00

Veteráni Parker a Gasol chtějí i příští rok hrát NBA

Autor:
Basketbaloví veteráni Tony Parker a Pau Gasol po vyřazení se San Antoniem v play off potvrdili, že o konci kariéry neuvažují. V NBA působí shodně od roku 2001. Pětatřicetiletý francouzský rozehrávač Parker hraje za Spurs celou kariéru a vybojoval s nimi čtyři tituly.


"Každý to ví, že tady rád zůstanu," řekl novinářům Parker po prohře 91:99 s mistrovským týmem Golden State, který San Antoniu v úterý ukončil sezonu. S ní zároveň skončila Parkerovi smlouva. V dresu Spurs strávil dosavadní celou kariéru v NBA.

O dva roky starší Gasol zatím odehrál v San Antoniu dvě sezony a kontrakt má do roku 2020. "A taky mám ještě hodně energie. Chtěl bych další tři čtyři roky hrát," řekl trojnásobný mistr Evropy a majitel tří medailí z olympijských turnajů.

Zda bude pokračovat i další veterán, čtyřicetiletý argentinský rozehrávač Manu Ginóbili, se rozhodne až během června. Ve Spurs je už 16 let a smlouvu má ještě na rok.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze