16. srpna 2018 • 21:12

Fotbalisté Olomouce se o skupinu Evropské ligy utkají se Sevillou

0
Fotbalisté Olomouce si o místo v základní skupině Evropské ligy zahrají se Sevillou. Španělský celek v dnešní odvetě 3. předkola na hřišti Žalgirisu Vilnius potvrdil roli favorita a vyhrál jednoznačně 5:0. Stejně jako v úvodním zápase, který skončil 1:0, udržel čisté konto český brankář Tomáš Vaclík.

Sevilla o vítězství rozhodla už v prvním poločase, který díky bleskovému úvodu vyhrála 3:0. V šesté minutě otevřel skóre Nolito a vzápětí se prosadil Pablo Sarabia, který těsně před přestávkou přidal třetí zásah. V 80. minutě dal čtvrtou branku Guilherme Arana a tři minuty na to se podruhé prosadil Nolito.

Vítěz Evropské ligy z let 2006, 2007, 2014, 2015 a 2016 se v Olomouci představí 23. srpna, odveta je na programu 30. srpna. Sevilla ve Vilniusu nastoupila v sestavě: Vaclík - Gómez, Carrico, Gnagnon - Vidal, Banega (55. Berrocal), Amadou, Escudero (46. Arana) - Sarabia (46. Muriel), Ben Yedder, Nolito.