23. září 2018 • 18:33

Astana v lize znovu vyhrála a drží první místo

0
Fotbalisté Astany, kteří jsou jedním ze soupeřů Jablonce v základní skupině Evropské ligy, porazili v 27. kole kazachstánské ligy FK Akžajyk 2:1. Drží tak sérii 12 ligových utkání bez prohry, naposledy podlehli právě svému dnešnímu soupeři.

Astana o výsledku rozhodla dvěma góly během tří minut. V 23. minutě nejprve proměnil pokutový kop Oliveira a následně zvýšil Ščetkin. Domácí sice v 37. minutě snížili zásluhou Karakauskase, Astana už ale vítězství udržela a má v čele soutěže náskok sedmi bodů na druhý Kajrat Almaty.

Sestava Astany: Erič - Bejsebekov, Postnikov, Malij, Zajnutdinov - Oliveira (46. Kleinheisler), Logviněnko - Ščetkin (73. Maevskij), Mužikov, Murtazajev (80. Pedro Henrique) - Janga.