Pešánovo selhání musí být na svazu téma číslo jedna. A musí mít výstup | iSport.cz
18. června 2021 • 13:10

Pešánovo selhání musí být na svazu téma číslo jedna. A musí mít výstup

Vstoupit do diskuse
11
TOP VIDEA
Sparta proti Monaku narazila na strop. Co chybělo Hložkovi? Vácha řešil jeho ideální roli
SESTŘIH: Sparta padla na Letné s Monakem 0:2 a Liga mistrů se jí vzdálila
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když Filip Pešán nastoupil do funkce šéftrenéra Českého hokeje, jeden z jeho prvních mediálních výstupů byl, že se na svazu hodně věcí dělá dobře, jen se málo chválí. Nemluví se o tom, co se povedlo. Může být. Daleko víc ale pálí, že jakmile nastoupíte na svazové pozice, často zahodíte sebereflexi a spíš si neumíte přiznat vlastní selhání.A jeho selhání teď musí být na svazové půdě tématem číslo jedna. Pešán nezvládl roli velkého vládce a šéfa. To je fakt. Vybral hráče, neměl tým a na hřišti se mu všechno rozsypalo.

Bývalý liberecký kouč je hokejový odborník, bezesporu. Pořád je jedním z nejlepších trenérů v zemi, na tom nic nezmění ani jeden hodně nepovedený turnaj. Zásadní ovšem je, že je potřeba vidět, co se stalo.

Pešán evidentně zapomněl, že musí vycházet s hráči. Nejde jen o Jiřího Sekáče, stane se, že někdy přijde konflikt. Chlapský kolektiv je navíc primárně takový, že si vynadáte do všeho možného, ale druhý den si z toho umíte udělat srandu.

Jenže ven už od šampionátu prosakují zprávy o jeho arogantním přístupu ke kabině.

Jistě, můžete zvolit tenhle režim. S hráči se nemusíte vyloženě kamarádit, ovšem v reprezentaci jejich postoje a pohledy potřebujete slyšet. Pokud se neshodují s těmi trenérovými? Tak je nemá brát, což je jeho svaté právo. Od toho tvoří nominaci.

Vstoupit do diskuse
11

Letní olympijské hry Tokio 2020

Letní olympijské hry 2021 se v Tokiu konají od pátku 23. července do neděle 8. srpna. Na olympiádě se rozdá přes 300 sad medailí, česká nominace čítá 116 jmen.

Olympijské hry ONLINE Program LOH Výsledky Češi na LOH Česká olympijská kolekce Sporty a disciplíny Průvodce OH Tokio 2021 Basketbal na LOH 2021 Tenis na LOH 2021 Olympijské symboly Historie OH

Čeští medailisté v Tokiu: Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková (1. místo), Lukáš Krpálek (1. místo), Jiří Prskavec (1. místo), Jiří Lipták (1. místo), David Kostelecký (2. místo), Lukáš Rohan (2. místo), Markéta Vondroušová (2. místo), Alexander Choupenitch (3. místo) ~ Medailové pořadí LOH 2021

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud