Ondřej Němec
24. srpna 2020 • 16:30

Vémola hlásí: Vlezlo na mě to svinstvo korona! Bude zápas s Babou Jagou?

Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Soukalová s hvězdami. Květiny pro Wiererovou, Bö vysekl kompliment
Slabý Jílek ztratil kabinu a podlehl Minářovi. Olomouc v rozkladu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

MMA zápasník Karlos Vémola zažívá tento rok jeden problém za druhým. Kvůli pandemii bylo zrušeno hned několik galavečerů, na kterých měl český Terminátor znovu nastoupit do kolbiště. Zdržel se delší dobu v Londýně, protože měl strach o starší dceru a syna, kteří tam žijí. Po návratu se začalo zdánlivě dařit. Byl totiž ohlášen nový termín pro jeho souboj s Václavem Mikuláškem. Teď ale přišla další nepříjemná zpráva. Pozitivní test na COVID-19.Letošní rok je pro všechny hodně zátěžový. Své o tom ví i MMA bijec Karlos Vémola . Po období zápasového půstu způsobeného pandemií se těšil na návrat do klece s Václavem Mikuláškem, alias Babou Jagou. Před nedávnem byl ale český Terminátor na operaci menisku, což pozdrželo jeho přípravu na zápas, a teď se dokonce nakazil koronavirem.

„Jsem po operaci kolene, a jelikož jsem Terminátor, tak jsem věřil, že to zvládnu a dám se před zápasem dohromady,“ vzkazuje pětatřicetiletý bojovník. „Ale bohužel jen co se mi začalo koleno dávat do kupy, tak na mě vlezlo to svinstvo korona. A dost mě to skolilo, mám těžkej průběh, horečky...“ přiznává Vémola.

Zápasník MMA Karlos Vémola s půvabnou partnerkou Lelou a jejich dcerou Lili
Zápasník MMA Karlos Vémola s půvabnou partnerkou Lelou a jejich dcerou Lili

Na test na COVID-19 došel, protože se cítil hůř a hůř. V současnosti tráví celé dny v ložnici, bojí se totiž, aby nenakazil svou dcerku Lili a partnerku Lelu.

Nad jeho soubojem s Václavem Mikuláškem, ke kterému mělo dojít 26. září na galavečeru organizace Oktagon, se tak vznáší velká nejistota.

„Jen jsem doléčil koleno, tak na mě vlítlo tohle. A vzhledem k tomu, že do zápasu tak dlouho nechybí, tak to zatím moc dobře nevypadá. Každopádně vás budu informovat. Držte se a dávejte na sebe pozor,“ apeluje Vémola a dodává válečnický pozdrav: „Oss!“

Je tedy ještě šance, že se dlouho očekávaný zápas uskuteční v daném termínu?

„Mluvil jsem jak s Karlosem, tak s Václavem,“ komentuje situaci Ondřej Novotný , český promotér organizace Oktagon MMA. „Máme řešení, které stejně jako vše, co se bude od září do prosince v Oktagonu dít, oznámíme na tradiční velkolepé tiskové konferenci 1. září. Tam se všichni dozvědí, co a jak bude a nebude.“

KARLOS SHOW: Vémolu „buzeroval“ Bart Simpson. Hašek mluvil o kandidatuře
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
2
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud