4. května 2022 • 23:45

Bledá (20) se před Whitem porve o sen! Byla by nejmladší ženou v UFC

Autor: Daniel Vachalec, jng
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hradec Králové - Plzeň: Pilař 1:2! Nejdřív slavil, pak se omlouval mateřskému klubu
SESTŘIH: Baník - Zlín 3:1. Pohodlný duel pro favorita, první Vrbova výhra v Ostravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

V rámci Dana White´s Contender Series zabojuje 6. září v Las Vegas česká MMA zápasnice Tereza Bledá o smlouvu s UFC. Dvacetiletá neporažená šampionka OKTAGONu ve středu večer zveřejnila skvělou novinku na svém instagramovém profilu. Soupeřkou jí bude brazilská vycházející hvězda Maia Nayara, taktéž bez jediné porážky.  Již minulý týden se na internetu objevily nepotvrzené informace o možném boji Terezy Bledé o smlouvu do UFC. První šampionka OKTAGONu měla na oficiálním webu UFC vytvořený profil, což jasně naznačovalo, že by mohla být pozvána do letošní sezony Dana White´s Contender Series a zabojovat zde před očima šéfa organizace a jeho týmu o vysněnou smlouvu s UFC.

Ve středu večer tyto diskuze a nepotvrzené informace zpečetila na svém instagramovém profilu: „Děkuju moc všem, kteří mi pomáhají na mé vysněné cestě.“

Tereza Bledá je velmi talentovaná česká zápasnice, momentální držitelka pásu muší váhy OKTAGONu s pěti výhrami v řadě.

V posledním klání ji otestovala o dost zkušenější brazilská bojovnice Mabelly Lima, kterou Bledá ukončila v druhé minutě prvního kola a stala se tak historicky první šampionkou OKTAGONu.

Zápas se uskuteční 6. září v Las Vegas. Soupeřkou dvacetileté Češky bude rovněž neporažená brazilská bojovnice Maia Nayara, která má na kontě 6 výher a 1 remízu, primárně z organizací Jungle Fight a BSC.

V případě, že Bledá v duelu o snový kontrakt uspěje, bude po Lucii Pudilové teprve druhou Češkou a zároveň nejmladší ženou, která se do UFC kdy dostala.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud