21. září 2017 • 18:00

První řežba v pořadu Oktagon. Český bijec padl pod náporem slovenského profesionála

Autor:
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci? Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V prvním díle Oktagonu výzvy 2 proti sobě nastoupil český zápasník Pavel Simandl a Slovák Rado Úškrt. Pro Simandla to byl úplně první profesionální zápas v kleci.„Bude to nejtěžší zápas v mé kariéře,“ předpovídal před střetnutím český bojovník. Jeho rival Úškrt už dokázal ve třech profesionálních utkáních dvakrát vyhrát a byl jasným favoritem.

To se nakonec potvrdilo i v oktagonu, kdy Simandl vydržel vzdorovat lehce přes tři minuty, ale nakonec padl a prohrál technickým K.O. „Bez debaty to byl nejtěžší soupeř. V jednu chvíli jsem cítil, že na něj mám. Uznávám, že má pořádnou ránu a zkušeně si to pohlídal,“ řekl po zápase Simandl. Druhý díl Oktagon Výzvy 2 můžete sledovat v pondělí od 21.00 na O2 TV Sport.

1080p 720p 360p
Záznam utkání Simandla s Úškrtem z pořadu Oktagon 2 výzva

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze