UFC oznámila první zápas pro Prahu! Představí se Srb, kterého porazil Procházka | iSport.cz
6. prosince 2018 • 14:58

UFC oznámila první zápas pro Prahu! Představí se Srb, kterého porazil Procházka

TOP VIDEA
Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder
Kladno - Chomutov: Oslavy mohou začít! Rytíři se vrací zpátky do extraligy Kladno - Chomutov: Oslavy mohou začít! Rytíři se vrací zpátky do extraligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejprestižnější světová organizace MMA představila oficiálně první zápas, který se uskuteční 23. února v pražské O2 areně v rámci galavečera UFC Fight Night Prague. Jasnou účastnicí, která byla potvrzená hned druhý den po oznámení celé akce, je česká bojovnice Lucie Pudilová, pro kterou to bude v zámořské soutěži už pátý zápas. Kromě ní je teď známá i první dvojice, která se proti sobě postaví.V souboji polotěžkých vah se představí šestadvacetiletý Rus Magomed Ankalaev a stejně starý Srb Darko Stošič, který má s českou scénou už své zkušenosti a pro něj ne zrovna příjemné. Šestadvacetiletý srbský bojovník zde totiž před čtyřmi lety okusil svou zatím jedinou porážku, v prvním kole ho tehdy technickým knockoutem dokázal porazit nejlepší český bojovník Jiří Procházka.

A právě Procházka byl jedním z bojovníků, které slavná UFC v souvislosti s pražským galavečerem kontaktovala, kvůli platné smlouvě v japonském Rizinu nabídku však odmítl. Ani Ankalaev rozhodně není neznámým bojovníkem. Rus z desíti zápasů okusil jen jednu porážku, když ve svém debutu v UFC nestačil na Paula Craiga.

Prvním potvrzeným soubojem, který se představí v Praze, bude Ankalaev se Stošičem

Lucie Pudilová se chystá na svůj pátý zápas v UFC
Lucie Pudilová se chystá na svůj pátý zápas v UFC

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud