Jsem tady uvolněný | iSport.cz
8. července 2007 • 00:00

Jsem tady uvolněný

Autor: lex
Lewis Hamilton
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vůbec své fanoušky nešetří. Britové možná ani nebudou mít kvůli LEWISU HAMILTONOVI sílu na dnešní závod.Vůbec své fanoušky nešetří. Britové možná ani nebudou mít kvůli LEWISU HAMILTONOVI sílu na dnešní závod. Když totiž včera vyhrál kvalifikaci, byly v Silverstone víc slyšet oni než motory s osmi stovkami koňských sil. "Slyšel jsem, jak lidi křičí," prohlásil Hamilton. Zakřičel jste si taky? (smích) "Zakřičel a málem jsem přišel o hlas. Vypnul jsem týmovou vysílačku a křičel si jen tak do přilby. Škoda, že mě fanoušci nemohli slyšet." A budete křičet, až vyhrajete závod? "Doufám, že vyhraju. Když to vyjde, zase budu křičet." Jiný by se z takové podpory sesypal, spousta vašich kolegů nezvládá tlak. Vám to problémy nedělá. Jak to? "Nevím, asi jsem takový. Jsem tady uvolněný. Taky mám radost, když potěším lidi a jsou díky mě šťastní, dávám taky víc autogramů než ostatní. Když jsem viděl, kolik je tady lidí a jak ve větru vlají vlajky s mým jménem, bylo to senzační a dodalo mi to ještě víc energie." Jak budou vypadat hodiny před vaším prvním závodem F1 doma v Británii? "Budu s rodinou a budu se snažit myslet na formuli 1 co nejmíň. Myslím, že se jim to povede. S bratrem si zahrajeme na playstationu, půjdu brzo spát a pak už bude všechno tak rychlé, že se ani nezastavím. Ale nemůžu se dočkat. Věřím, že pojedu svůj nejlepší závod v životě."

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud