Letní olympijské hry 2020: Program, Češi na LOH v Tokiu | iSport.cz
2. srpna 2021 • 21:00

Program LOH 2021: kdy sledovat české sportovce na olympiádě v Tokiu?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
OH naruby: Ondra i bez medaile nadchl, jeho sport je úžasnou show
Krejčí v Olomouci: bude vyprodávat haly jako Jágr a zahraje si ještě za Boston?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Letní olympijské hry v Tokiu byly v pátek 23. července 2021 s ročním zpožděním zahájeny! Níže naleznete kompletní program olympiády v roce 2021. Pokud budete chtít v průběhu olympiády sledovat české sportovce živě, ve většině případů si budete muset přivstat. Dění v Tokiu totiž každý den začíná už kolem půlnoci SELČ.



České vrcholy Her v Tokiu 2021

Datum a čas Disciplína Česká medailová naděje Umístění
26.7. 08:00 horská kola - muži Ondřej Cink nedokončil
26. 7. 08:45 vodní slalom C1 - muži Lukáš Rohan 2. místo
26. 7. šerm - fleret Alexander Choupenitch 3. místo
28. 7. 03:30 volný způsob 200 m - ženy (finále) Barbora Seemanová 6. místo
29. 7. 07:00 vodní slalom K1 - ženy Tereza Fišerová 6. místo
29. 7. 08:30 trap - muži (finále) Jiří Lipták, David Kostelecký 1. Lipták, 2. Kostelecký
30. 7. 07:00 vodní slalom K1 - muži Jiří Prskavec 1. místo
30. 7. 10:00 judo nad 100 kg (finále) Lukáš Krpálek 1. místo
31. 7. 11:00 tenis - dvouhra žen (finále) Markéta Vondroušová 2. místo
1. 8. 09:00 tenis - čtyřhra žen (finále) Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková 1. místo
2. 8. 9:50 3x40 libovolná malorážka Jiří Přívratský 16. místo
3. 8. 05:21 rychlostní kanoistika - K1 muži 1 000 m (finále) Josef Dostál 5. místo
5. 8. 10:30 sportovní lezení - kombinace muži (finále) Adam Ondra  
7. 8. 04:39 rychlostní kanoistika - C1 muži 1 000 m (finále) Martin Fuksa  

Program LOH v Tokiu 2021 - kdy závodí Češi?

11. den LOH 2021 - 3. srpna

Čas Disciplína Fáze
02:20 hod oštěpem - ženy (Ogrodníková, Špotáková, Gillarová) kvalifikace
02:44
04:53
C2 1 000 m - muži (M. Fuksa, P. Fuksa) semifinále
finále
02:45 400 m - ženy (Vondrová, Malíková) rozběhy
03:00
05:20
K1 1 000 m - muži (Dostál) semifinále
finále
04:05 200 m - muži (Jirka) rozběhy
10:00 sportovní lezení - kombinace muži (Ondra) kvalifikace
12:15 koule - muži (Staněk) kvalifikace

12. den LOH 2021 - 4. srpna

Čas Disciplína Fáze
00:30 golf - ženy (Spilková) 1. den
02:00 hod oštěpem - muži (Vadlejch, Veselý) kvalifikace
02:00 desetiboj - muži (Helcelet, Sýkora) 1. den
04:22 K2 1 000 m - muži (Dostál, Šlouf) rozplavby
06:50 vzpírání nad 109 kg (Orság)  
08:30 dráhová cyklistika - sprint mužů (Bábek) kvalifikace
12:00 1 500 m ženy (Mäki, Mezuliáníková) semifinále

13. den LOH 2021 - 5. srpna

Čas Disciplína Fáze
00:00 dálkové plavání - muži (Kozubek)  
00:30 golf - ženy (Spilková) 2. den
02:00 desetiboj - muži (Helcelet, Sýkora) 2. den
10:30 sportovní lezení - kombinace muži (Ondra) finále
03:26
05:55
K2 1 000 m - muži (Dostál, Šlouf) semifinále
finále
06:00 moderní pětiboj - šerm muži (Kuf, Vlach)  
22:30 chůze 50 km - muži (Gdula)  

14. den LOH 2021 - 6. srpna

Čas Disciplína Fáze
00:30 golf - ženy (Spilková)  
02:50 C1 1 000 m - muži (Fuksa) rozjížďky
09:30 chůze 20 km - ženy (Ďurdiaková)  
12:00 parkur - smíšené týmy (Kellnerová, Opatrný, Papoušek, Zvára) kvalifikace
13:25 štafeta 4x400 metrů - muži (Desenský, Maslák, Šorm, Tesař, Müller) rozběhy
14:50 1 500 m - ženy (Mäki) finále

15. den LOH 2021 - 7. srpna

Čas Disciplína Fáze
00:00 maraton - ženy (Vrabcová Nývltová, Joglová, Hrochová)  
00:30 golf - ženy (Spilková) 4. den
02:44
04:53
C1 1 000 m - muži (Fuksa?) semifinále
finále
07:30 moderní pětiboj (Kuf, Vlach)  
08:30 dráhová cyklistika - keirin muži (Bábek) 1. kolo
opravy
finále
13:00 hod oštěpem - muži (Vadlejch, Veselý) finále

Kdy končí olympiáda v Tokiu?

Letní olympijské hry 2021 v Tokiu byly slavnostně zahájeny v pátek 23. července 2021. Zakončeny budou v neděli 8. srpna. Zahajovací i závěrečný ceremoniál začíná ve 13 hodin středoevropského času.

Kompletní program Letních olympijských her 2021

Pátek 23. července 2021

čas sport disciplína a Češi v akci fáze
02:00-08:00 lukostřelba ženy a muži (Horáčková) kvalifikace
01:30-05:10 veslování ženy a muži skif (Fleissner)
ženy a muži dvojskif (Fleissnerová, Antošová, Cincibuch, Podrazil)
ženy a muži párová čtyřka
rozplavby
13:00-16:00 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL LOH 2020

Sobota 24. července 2021

čas sport disciplína fáze
01:30-09:30 sportovní střelba ženy 10 m vzduchová puška (Šarounová)
muži 10 m vzduchová pistole (Přívratský)
kvalifikace
finále
01:30-05:30 veslování muži a ženy skif (opravy) (Fleissner)
muži a ženy dvojskif (opravy) (Fleissnerová, Antošová, Cincibuch, Podrazil)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka
muži a ženy dvojskif lehkých vah (Vraštil, Šimánek)
muži a ženy čtyřka bez kormidelníka
opravy
rozjížďky
02:00-07:30
11:00-15:00
badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
základní skupiny
02:00-05:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
02:00-08:40
10:30-14:30
šerm ženy kord
muži šavle
1. kolo až finále
02:00-16:00 házená muži (skupina A, skupina B)
Norsko - Brazílie, Francie - Argentina
Švédsko - Bahrajn, Německo - Španělsko
Portugalsko - Egypt, Dánsko - Japonsko
základní skupiny
02:00-05:45
07:15-10:15
12:30-15:30
stolní tenis muži dvouhra (Lubomír Jančařík)
ženy dvouhra (Hana Matelová)
smíšená čtyřhra
1. kolo
02:00-05:50
07:20-11:10
12:40-16:30
volejbal muži (skupina A, skupina B)
Itálie - Kanada, Brazílie - Tunisko
Japonsko - Venezuela, Rusko - Argentina
Polsko - Írán, USA - Francie
základní skupiny
02:50-05:00
06:50-09:00
vzpírání ženy do 49 kg  
02:30-05:05
07:15-10:25
lukostřelba smíšené týmy play-off až finále
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
12:00-15:45
pozemní hokej muži sk. A (Japonsko - Austrálie), sk. B (Nizozemsko - Belgie)
muži sk. A (Nový Zéland - Indie, Argentina - Španělsko)
muži sk. B (V. Británie - JAR), ženy sk. A (Nizozemsko - Indie)
muži sk. B (Kanada - Německo), ženy sk. A (Irsko - JAR)
základní skupiny
03:00-14:00 sportovní gymnastika muži víceboj kvalifikace
03:00-09:30
13:00-15:00
softball ženy 1. kolo
Austrálie - Kanada, USA - Mexiko
Japonsko - Itálie
základní skupiny
03:00-15:30 taekwondo ženy do 49 kg
muži do 58 kg
1. kolo až finále
03:15-05:25
07:00-08:50
10:30-12:30
14:00-15:50
3x3 basketbal ženy (ROC - Japonsko, Čína - Rumunsko), muži (Polsko - Lotyšsko, Čína - Srbsko)
ženy (ROC - Čína, Rumunsko - Japonsko), muži (ROC - Čína, Srbsko - Nizozemsko)
ženy (Itálie - Mongolsko, USA - Francie), muži (Lotyšsko - Belgie, Japonsko - Polsko)
ženy (Mongolsko - USA, Francie - Itálie), muži (Nizozemsko - ROC, Belgie - Japonsko)
základní skupiny
04:00-13:30 box ženy pérová váha (54-57 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
muži supertěžká váha (91+ kg)
1. kolo
04:00-11:15 cyklistika muži silniční závod (Kukrle, Štybar)  
04:00-12:40 judo ženy do 48 kg
muži do 60 kg
1. kolo až finále
04:00-13:00 tenis ženy a muži dvouhra (Kvitová, Plíšková, Vondroušová, Krejčíková, Macháč)
ženy a muži čtyřhra (Krejčíková a Siniaková, Vondroušová a Plíšková)
1. kolo
07:00-09:50
11:20-14:10
vodní pólo ženy (skupina A, skupina B)
Japonsko - USA, Kanada - Austrálie
JAR - Španělsko, Čína - ROC
základní skupiny
09:30-14:30
10:00-15:00
10:30-15:30
fotbal ženy
skupina E: Čína - Kanada, Japonsko - Velká Británie
skupina F: Čína - Zambie, Nizozemsko - Brazílie
skupina G: Švédsko - Austrálie, Nový Zéland - USA
základní skupiny
10:00-15:15 jezdectví drezúra týmy a jednotlivci 1. den
12:00-14:30 plavání muži 400 m polohový závod
ženy 100 m motýlek (Janíčková)
muži 400 m volný způsob
ženy 400 m polohový závod
muži 100 m prsa
ženy štafeta 4x100m volně (Seemanová, Kubová, Apostalon, Janíčková)
rozplavby

Neděle 25. července 2021

čas sport disciplína fáze
00:00-9:20 surfing muži a ženy 1. kolo
2. kolo
02:00-04:40 veslování muži a ženy skif (semifinále)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka (opravy)
muži a ženy dvojskif lehkých vah (opravy)
muži a ženy čtyřka bez kormidelníka (opravy)
muži a ženy osmiveslice (rozjížďky)
opravy
rozjížďky
semifinále
02:00-09:30 sportovní střelba ženy vzduchová pistole
muži vzduchová puška (Hrčkulák)
kvalifikace
finále
02:00-09:00 sportovní střelba ženy a muži skeet (Šumová, Tomeček) kvalifikace - 1. den
02:00-05:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
02:00-09:20
11:00-15:20
šerm ženy fleret
muži kord (Jakub Jurka)
1. kolo až finále
02:00-05:50
09:20-12:10
13:40-16:00
házená ženy (skupina A, skupina B)
Nizozemsko - Japonsko, Rusko - Brazílie
Černá Hora - Angola, Norsko - Jižní Korea
Španělsko - Švédsko, Maďarsko - Francie
základní skupiny
02:00-06:55 skateboarding muži street  
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal ženy sk. B (Rusko - Itálie, USA - Argentina) ženy sk. A (Srbsko - Dom. rep.), ženy sk. B (Čína - Turecko) ženy sk. A (Japonsko - Keňa, Brazílie - Jižní Korea) základní skupiny
02:30-10:25 lukostřelba ženy soutěž družstev finále
03:00-15:00 sportovní gymnastika ženy víceboj kvalifikace
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
12:00-15:45
pozemní hokej ženy sk. A (V. Británie - Německo), sk. B (Japonsko - Čína)
ženy sk. B (Austrálie - Španělsko, Nový Zéland - Argentina)
muži sk. A (Indie - Austrálie, Španělsko - Nový Zéland)
muži sk. A (Japonsko - Argentina), muži sk. B (JAR - Nizozemsko)
základní skupiny
00:00-14:30 badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
základní skupiny
03:00-09:30
13:00-15:00
softball ženy
Austrálie - USA, Kanada - Japonsko
Itálie - Mexiko
základní skupiny
03:00-15:30 taekwondo ženy do 57 kg
muži do 68 kg
1. kolo až finále
03:00-05:00
07:00-10:45
13:00-15:00
stolní tenis smíšená čtyřhra (čtvrtfinále + semifinále)
muži a ženy dvouhra
2. kolo
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-15:00
basketbal muži
skupina A: Írán - ČESKO ONLINE
skupina B: Německo - Itálie
skupina B: Austrálie - Nigérie
skupina A: Francie - USA
základní skupiny
03:00-05:50
07:00-09:50
11:20-14:10
vodní pólo muži skupina A: JAR - Itálie, Maďarsko - Řecko
muži: USA - Japonsko (skupina A), Austrálie - Černá Hora (skupina B)
muži skupina B: Srbsko - Španělsko, Chorvatsko - Kazachstán
základní skupiny
03:15-15:50 3x3 basketbal muži a ženy (16 zápasů) základní skupiny
02:30-04:30 plavání muži 400m polohový závod
muži 400m volný způsob
ženy štafeta 4x100m volně
finále
03:30-05:30 plavání ženy 100m motýlek
muži 400m polohový závod
muži 400m volný způsob
ženy 400m polohový závod
muži 100m prsa
ženy 4x100 štafeta volný způsob
semifinále
04:00-14:00 box ženy muší váha (48-51 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
1. kolo
04:00-12:50 judo ženy do 52 kg
muži do 66 kg
1. kolo až finále
04:00-13:00 tenis ženy a muži dvouhra
ženy a muži čtyřhra
1. kolo
04:50-15:00 vzpírání muži do 61 a 67 kg  
05:00-11:00 jachting ženy třídy RS-X, Laser Radial
muži třídy RS:X (Lavický), Laser
 
06:00-09:45 vodní slalom ženy K1 (Minařík Kudějová)
muži C1 (Rohan)
rozjížďky
06:00-10:35 cyklistika ženy silniční závod (Neumanová)  
08:00-09:00 skoky do vody ženy 3m prkno finále
10:00-15:15 jezdectví drezúra týmy a jednotlivci 2. den
12:00-14:30 plavání ženy 100m znak (Kubová)
muži 200m volný způsob
ženy 100m prsa
muži 100m znak
ženy 400m volný způsob
muži štafeta 4x100m volně
rozplavby

Pondělí 26. července 2021

čas sport disciplína fáze
23:30-02:00 triatlon muži  
00:00-09:40 surfing muži a ženy 3. kolo
02:00-05:00
09:30-12:30
rugby muži (12 zápasů) základní skupiny
02:00-10:00 sportovní střelba ženy a muži skeet (Tomeček, Šumová) kvalifikace
finále
02:00-05:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
02:00-09:20
11:00-15:10
šerm ženy šavle
muži fleret (Choupenitch)
1. kolo až finále
02:00-05:30
07:15-10:45
12:30-16:00
házená muži sk. A: Brazílie - Francie, Argentina - Německo
muži: Egypt - Dánsko (sk. B), Španělsko - Norsko (sk. A)
muži sk. B: Bahrajn - Portugal, Japonsko - Švédsko
základní skupiny
02:00-06:55 skateboarding ženy street  
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal muži sk. A (Írán - Venezuela), muži sk. B (USA - Rusko)
muži sk. A (Polsko - Itálie), muži sk. B (Francie - Tunisko)
muži sk. A (Japonsko - Kanada), muži sk. B (Brazílie - Argentina)
základní skupiny
02:30-09:25 lukostřelba muži soutěž družstev finále
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
12:00-15:45
pozemní hokej muži sk. B (Německo - Belgie, V. Británie - Kanada)
ženy sk. A (Nizozemsko - Irsko), sk. B (Austrálie - Čína)
ženy sk. A (JAR - V. Británie), sk. B (Japonsko - Nový Zéland)
ženy sk. B (Argentina - Španělsko), sk. A (Německo - Indie)
základní skupiny
03:00-13:30 badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
základní skupiny
03:00-09:30
13:00-15:00
softball ženy
Japonsko - USA, Kanada - Itálie
Mexiko - Austrálie
základní skupiny
03:00-15:30 taekwondo ženy do 67 kg
muži do 80 kg
1. kolo až finále
02:00-05:00
06:30-09:30
12:00-14:10
stolní tenis smíšená čtyřhra (o 3. místo + finále)
muži a ženy dvouhra
2. kolo
3. kolo
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal ženy sk. A: Jižní Korea - Španělsko
muži sk. C: Argentina - Slovinsko
ženy sk. A: Srbsko - Kanada
muži sk. C: Japonsko - Španělsko
základní skupiny
03:15-14:50 3x3 basketbal muži a ženy (16 zápasů) základní skupiny
03:30-05:40 plavání muži 100m znak
ženy 100m znak
muži 200m volný způsob
ženy 100m prsa
semifinále
03:30-05:40 plavání ženy 100m motýlek
muži 100m prsa
ženy 400m volný způsob
muži štafeta 4x100m volně
finále
04:00-14:00 box ženy pérová váha (54-57 kg)
muži muší váha (48-52 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
1. kolo
2. kolo
04:00-12:50 judo ženy do 57 kg
muži do 73 kg
1. kolo až finále
04:00-13:00 tenis ženy a muži dvouhra
ženy a muži čtyřhra
2. kolo
05:00-11:00 jachting ženy třídy RS-X, Laser Radial
muži třídy RS:X (Lavický), Laser
 
06:50-15:00 vzpírání ženy do 55 kg  
07:00-09:45 vodní slalom muži C1 (Rohan) semifinále
finále
07:00-09:50
11:20-14:10
vodní pólo ženy sk. B: USA - Čína, Rusko - Maďarsko
ženy sk. A: Austrálie - Nizozemsko, Španělsko - Kanada
základní skupiny
08:00-10:00 cyklistika muži horská kola (Cink)  
08:00-09:00 skoky do vody muži 10m věž finále
12:00-14:30 plavání ženy 200m volný způsob (Seemanová)
muži 200m motýlek 
ženy 200m polohový závod 
ženy 1 500m volný způsob
rozplavby
12:00-15:10 sportovní gymnastika muži týmová soutěž finále

Úterý 27. července 2021

čas sport disciplína fáze
23:30-02:05 triatlon ženy (Frintová, Kuříková)  
00:00-07:20 surfing muži a ženy čtvrtfinále
semifinále
01:30-05:00 veslování muži a ženy dvojskif lehkých vah (semifinále)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka (semifinále)
muži a ženy párová čtyřka (fináe)
semifinále
finále
02:00-05:00
09:30-12:30
rugby muži (12 zápasů) základní skupiny
čtvrtfinále
02:00-09:30 sportovní střelba mix 10m vzduchová pistole
mix 10m vzduchová puška (Hrčkulák a Šarounová)
kvalifikace
finále
02:00-05:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
02:00-05:30
07:15-10:45
12:30-16:00
házená ženy sk. A (Japonsko - Černá Hora), sk.B (Brazílie - Maďarsko)
ženy sk. B (Švédsko - Rusko), sk. A (Jižní Korea - Nizozemsko)
ženy sk. A (Angola - Norsko), sk. B (Francie - Španělsko)
základní skupiny
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal ženy sk. B (Rusko - Argentina, Čína - USA)
ženy sk. A (Japonsko - Srbsko), sk. B (Itálie - Turecko)
ženy sk. A (Brazílie - Dom. rep., Jižní Korea - Keňa)
základní skupiny
02:30-06:25
09:00-12:55
lukostřelba muži a ženy jednotlivci (Horáčková) 1. kolo
2. kolo
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
pozemní hokej muži sk. A (Argentina - Austrálie, Japonsko - Nový Zéland)
muži sk. A (Indie - Španělsko), sk. B (Německo - V. Británie)
muži sk. B (JAR - Belgie), sk. B (Nizozemsko - Kanada)
základní skupiny
03:00-14:30 badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
základní skupiny
03:00-05:50
07:00-09:50
11:20-14:10
vodní pólo muži sk. A (JAR - USA), sk. B (Černá Hora - Španělsko)
muži sk. B (Kazachstán - Srbsko), sk. A (Itálie - Řecko)
muži sk. A (Japonsko - Maďarsko), sk. B (Austrálie - Chorvatsko)
základní skupiny
03:00-15:30 taekwondo ženy 67 kg +
muži 80 kg +
1. kolo až finále
03:00-06:00
07:30-10:30
12:30-15:30
stolní tenis muži a ženy dvouhra 3. kolo
osmifinále
03:00-13:40 šerm týmová soutěž žen kord  
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal ženy sk. B: Japonsko - Francie, Nigérie - USA
ženy sk. C: Austrálie - Belgie, Portoriko - Čína
základní skupiny
03:30-05:30 plavání muži 100m znak
ženy 100m znak
muži 200m volný způsob
ženy 100m prsa
finále
03:30-05:30 plavání ženy 200m volný způsob (Seemanová)
muži 200m motýlek
ženy 200m polohový závod (Horská)
semifinále
04:00-13:45 box ženy velterová váha (64-69 kg)
ženy lehká váha (57-60 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
3. kolo
osmifinále
04:00-12:50 judo ženy do 63 kg
muži do 81 kg
1. kolo až finále
04:00-13:00 tenis ženy dvouhra (3. kolo)
muži dvouhra (2. kolo)
ženy a muži čtyřhra (čtvrtfinále)
2. kolo
3. kolo
čtvrtfinále
04:50-15:00 vzpírání ženy do 59 a 64 kg  
05:00-11:00 jachting ženy třídy Laser Radial, 49er FX
muži třídy Laser, Finn, 49er
 
06:00-08:00
13:00-15:30
softbal ženy o 3. místo
finále
06:30-08:30
10:00-11:50
13:30-15:50
3x3 basketbal muži a ženy (12 zápasů) základní skupiny
čtvrtfinále
07:00-10:00 vodní slalom ženy K1 (Minařík Kudějová) semifinále
finále
08:00-10:00 cyklistika ženy horská kola (Čábelická)  
08:00-09:00 skoky do vody ženy 10m věž finále
10:00-15:40 jezdectví drezúra týmová soutěž finále
10:00-15:00
13:30-15:30
fotbal ženy sk. G (Nový Zéland - Švédsko, USA - Austrálie)
ženy sk. E (Chile - Japonsko, Kanada, Velká Británie)
ženy sk. F (Brazílie - Zambie, Nizozemsko - Čína)
základní skupiny
12:00-14:30 plavání muži 100m volný způsob
ženy 200m motýlek 
muži 200m prsa
muži 800m volný způsob (Micka)
muži štafeta 4x200m volně
rozplavby
12:45-15:10 sportovní gymnastika ženy týmová soutěž finále

středa 28. července 2021

čas sport disciplína fáze
01:00-04:35 surfing muži a ženy o 3. místo
finále
01:30-04:40 veslování muži a ženy dvojskif (finále)
muži a ženy párová čtyřka (finále)
muži a ženy skif (semifinále)
muži a ženy osmiveslice (opravy)
finále
semifinále
opravy
02:00-05:00
09:30-12:00
rugby muži (12 zápasů) zápasy o umístění
02:00-09:00 sportovní střelba ženy a muži trap (Kostelecký, Lipták) kvalifikace
02:00-04:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů)
základní skupiny
02:00-05:30
07:15-10:45
12:30-16:00
házená muži sk. B (Dánsko - Bahrajn, Švédsko - Portugalsko)
muži sk. B (Japonsko - Egypt), sk. A (Norsko - Argentina)
muži sk. A (Brazílie - Španělsko, Francie - Německo)
základní skupiny
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal muži sk. A (Kanada - Írán), sk. B (USA - Tunisko)
muži sk. B (Argentina - Francie), sk. A (Polsko - Venezuela)
muži sk. A (Japonsko - Itálie), sk. B (Brazílie - Rusko)
základní skupiny
02:30-06:25
09:00-11:40
lukostřelba muži a ženy jednotlivci 3. kolo
osmifinále
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
12:00-15:45
pozemní hokej ženy sk. A (Nizozemsko - JAR), sk. B (Španělsko - Nový Zéland)
ženy sk. A (Indie - V. Británie, Německo - Irsko)
ženy sk. B (Japonsko - Austrálie), muži sk. A (Japonsko - Španělsko)
ženy sk. B (Argentina - Čína), muži sk. A (Austrálie - Nový Zéland)
základní skupiny
02:00-14:30 badminton muži a ženy dvouhra
smíšená čtyřhra (čtvrtfinále)
základní skupiny
03:00-06:00
08:00-11:00
13:00-15:00
stolní tenis muži a ženy dvouhra čtvrtfinále
03:00-13:40 šerm týmová soutěž muži šavle  
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal muži sk. B (Nigérie - Německo)
muži sk. A (USA - Írán)
muži sk. B (Itálie - Austrálie)
muži sk. A (ČESKO - Francie ONLINE)
základní skupiny
03:30-05:30 plavání ženy 200m volný způsob
muži 200m motýlek
ženy 200m polohový závod
ženy 1 500m volný způsob
muži štafeta 4x200m volně
finále
03:30-05:30 plavání muži 100m volný způsob
ženy 200m motýlek
muži 200m prsa
semifinále
04:00-13:45 box ženy pérová váha (54-57 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži muší váha (49-52 kg)
3. kolo
osmifinále
04:00-12:50 judo ženy do 70 kg
muži do 90 kg (Klammert)
1. kolo až finále
04:00-13:00 tenis ženy dvouhra (čtvrtfinále)
muži dvouhra (3. kolo)
ženy čtyřhra (čtvrtfinále) 
muži čtyřhra (semifinále)
smíšená čtyřhra (1. kolo)
1. kolo
3. kolo
čtvrtfinále
semifinále
04:30-10:40 cyklistika muži a ženy časovka (Kukrle)  
05:00-08:00 baseball muži sk. A (Dom. republika - Japonsko) základní skupiny
05:00-11:00 jachting ženy třídy RS:X, 470, 49er FX
muži třídy RS:X (Lavický), Finn, 470, 49er
smíšená třída Nacra 17
 
06:00-09:45 vodní slalom ženy C1 (Fišerová)
muži K1 (Prskavec)
rozjížďky
06:50-15:00 vzpírání muži do 73 kg finále
07:00-09:50
11:20-14:10
vodní pólo ženy sk. B (Maďarsko - USA), sk. A (Kanada - JAR)
ženy sk. B (Čína - Japonsko), sk. A (Nizozemsko - Španělsko)
základní skupiny
08:00-09:00 skoky do vody muži 3m prkno finále
10:00-16:25 3x3 basketbal muži a ženy semifinále
o 3. místo
finále
10:00-15:00
10:30-15:30
fotbal muži sk. D (Saúdská Arábie - Brazílie, Německo - Pobřeží Slonoviny)
muži sk. C (Austrálie - Egypt, Španělsko - Argentina)
muži sk. B (Rumunsko - Nový Zéland, Jižní Korea - Honduras)
muži sk. A (JAR - Mexiko, Francie - Japonsko)
 
10:30-14:25 jezdectví drezúra jednotlivci finále
12:00-14:30 plavání ženy 100m volný způsob (Seemanová)
muži 200m znak (Čejka)
ženy 200m prsa (Horská)
muži 200m polohový závod
ženy štafeta 4x200m volně
rozplavby
12:15-15:10 sportovní gymnastika muži víceboj finále

čtvrtek 29. července 2021

čas sport disciplína fáze
00:30-09:00 golf muži (Lieser) 1. kolo
01:30-04:50 veslování muži a ženy dvojskif lehkých vah (finále) (Vraštil, Šimánek)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka (finále)
finále
02:00-05:00
09:30-12:30
rugby ženy (12 zápasů) zápasy o umístění
02:00-05:45 sportovní střelba ženy 25m rychlopalná pistole kvalifikace
02:00-09:55 sportovní střelba ženy a muži trap (Kostelecký, Lipták) kvalifikace
finále
02:00-04:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů)
09:00 - Perušič / Schweiner (ČR) vs. Gaxiola / Rubio (Mex.)
základní skupiny
02:00-05:30
07:15-10:45
12:30-16:00
házená ženy sk. A (Nizozemsko - Angola), sk. B (Španělsko - Brazílie)
ženy sk. A (Japonsko - Jižní Korea, Černá Hora - Norsko)
ženy sk. B (Maďarsko - Rusko, Švédsko - Francie)
základní skupiny
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal ženy sk. B (Itálie - Argentina), sk. A (Jižní Korea - Dom. rep.)
ženy sk. A (Srbsko - Keňa), sk. B (Čína - Rusko)
ženy sk. A (Japonsko - Brazlie), sk. B (USA - Turecko)
základní skupiny
03:30-14:30 šerm ženy týmová soutěž fleret  
02:30-06:25
09:00-11:40
lukostřelba muži a ženy jednotlivci 3. kolo
osmifinále
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
12:00-15:45
pozemní hokej muži sk. A (Indie - Argentina), sk. B (JAR - Německo)
muži sk. B (Belgie - Kanada, Nizozemsko - V. Británie)
ženy sk. B (Japonsko - Argentina, Španělsko, Čína)
ženy sk. A (V. Británie - Nizozemsko), sk. B (Austrálie - Nový Zéland)
základní skupiny
02:00-15:00 badminton muži a ženy dvouhra (osmifinále)
muži a ženy čtyřhra (čtvrtfinále)
smíšená čtyřhra (semifinále)
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
03:00-05:50
07:00-09:50
11:20-14:10
vodní pólo muži sk. A (Maďarsko - JAR), sk. B (Španělsko - Kazachstán)
muži sk. A (USA - Itálie), sk. B (Chorvatsko - Černá Hora)
muži sk. A (Řecko - Japonsko), sk. B (Srbsko - Austrálie)
základní skupiny
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal ženy sk. A (Kanada - Jižní Korea)
muži sk. C (Slovinsko - Japonsko)
ženy sk. A (Španělsko - Srbsko)
muži sk. C (Španělsko - Argentina)
základní skupiny
03:00-05:00 bikros / BMX muži a ženy čtvrtfinále
03:30-06:10 plavání muži 800m volný způsob
muži 100m volný způsob
ženy 200m motýlek
muži 200m prsa
ženy štafeta 4x200m volně
finále
03:30-06:10 plavání ženy 100m volný způsob
ženy 200m prsa
muži 200m znak
muži 200m polohový závod
semifinále
04:00-13:10 box ženy muší váha (48-51 kg)
muži supertěžká váha (91+ kg)
muži střední váha (69-75 kg)
osmifinále
04:00-12:50 judo ženy do 78 kg
muži do 100 kg
1. kolo až finále
04:00-15:10 stolní tenis ženy dvouhra
muži dvouhra (semifinále)
semifinále
o 3. místo
finále
04:00-13:00 tenis ženy dvouhra (semifinále) (Vondroušová)
muži dvouhra (čtvrtfinále)
ženy čtyřhra (semifinále) (Siniaková, Krejčíková)
smíšená čtyřhra (čtvrtfinále)
čtvrtfinále
semifinále
05:00-11:00 jachting ženy třídy RS:X, 470, Laser Radial
muži třídy RS:X (Lavický), Finn, 470, Laser
smíšená třída Nacra 17
 
07:00-09:45 vodní slalom ženy C1 (Fišerová) semifinále
finále
12:00-15:00 baseball muži sk. B (Izrael - Jižní Korea) základní skupiny
11:00-13:30 plavání ženy 800m volný způsob
muži 100m motýlek (Šefl)
ženy 200m znak
smíšená štafeta 4x100m polohový z.
rozplavby
12:50-15:05 sportovní gymnastika ženy víceboj (Holasová) finále

pátek 30. července 2021

čas sport disciplína fáze
00:30-08:30 golf muži (Lieser) 2. kolo
01:30-03:00
10:30-13:10
jezdectví drezúra - týmy, jednotlivci  
02:00-05:30 atletika muži 3 000m steeplechase
muži skok vysoký
muži hod diskem
ženy 800m
muži 400m překážek (Müller)
ženy 100m
rozběhy
kvalifikace
01:45-03:30 veslování muži a ženy skif
muži a ženy osmiveslice
finále
02:00-05:00
09:30-12:30
rugby ženy (12 zápasů) zápasy o umístění
02:00-08:00 sportovní střelba ženy 25m rychlopalná pistole kvalifikace
finále
02:00-04:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů) základní skupiny
02:00-16:00 házená muži sk. A (Argentina - Brazílie, Francie - Španělsko, Německo - Norsko)
muži sk. B (Bahrajn - Japonsko, Švédsko - Egypt, Portugalsko - Dánsko)
základní skupiny
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal muži sk. A (Kanada - Venezuela), sk. B (Brazílie - USA)
muži sk. A (Japonsko - Polsko), sk. B (Argentina - Tunisko)
muži sk. A (Itálie - Írán), sk. B (Rusko - Francie)
základní skupiny
02:30-04:15
07:45-10:20
lukostřelba ženy jednotlivci finále
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
12:00-15:45
pozemní hokej ženy sk. A (JAR - Německo, Irsko - Indie)
muži sk. A (Austrálie - Španělsko), sk. B (Kanada - JAR)
muži sk. A (Japonsko - Indie), sk. B (Německo - Nizozemsko)
muži sk. A (Argentina - Nový Zéland), sk. B (Belgie - V. Británie)
základní skupiny
02:00-14:30 badminton ženy dvouhra (čtvrtfinále)
muži čtyřhra (semifinále)
smíšená čtyřhra (o 3. místo, finále)
čtvrtfinále
semifinále
finále
03:00-13:35 šerm muži týmová soutěž kord  
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-11:20
14:00-15:00
basketbal ženy sk. C (Belgie - Portoriko)
ženy sk. B (USA - Japonsko)
ženy sk. B (Francie - Nigérie)
ženy sk. C (Čína - Austrálie)
základní skupiny
03:00-05:20 bikros / BMX muži a ženy semifinále
finále
03:30-05:30 plavání ženy 100m volný způsob
ženy 200m prsa
muži 200m znak
muži 200m polohový závod
finále
03:30-05:30 plavání muži 100m motýlek
ženy 200m znak
semifinále
04:00-13:10 box ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
osmifinále
čtvrtfinále
04:00-12:40 judo ženy 78 kg +
muži 100 kg + (Krpálek)
1. kolo až finále
05:00-08:00
12:00-15:00
baseball muži sk. A (Mexiko - Dom. republika)
muži sk. B (USA - Izrael)
základní skupiny
05:00-13:00 tenis muži dvouhra (semifinále)
muži čtyřhra (o 3. místo, finále)
smíšená čtyřhra (semifinále)
semifinále
o 3. místo
finále
05:00-11:00 jachting ženy třídy 49er FX, 470, Laser Radial
muži třídy 49er, 470, Laser
 
06:00-08:25 skoky na trampolíně ženy kvalifikace
finále
07:00-10:00 vodní slalom muži K1 (Prskavec) semifinále
finále
07:00-14:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) základní skupiny
08:00-10:30 skoky do vody ženy 3m prkno kvalifikace
10:00-16:00 fotbal ženy čtvrtfinále
12:00-14:30 plavání muži 50m volný způsob
ženy 50m volný způsob (Seemanová)
muži 1 500m volný způsob (Micka)
ženy štafeta 4x100m polohový z.
muži štafeta 4x100m polohový z.
rozplavby
12:00-14:10 atletika ženy 5 000m
ženy trojskok
ženy vrh koulí
smíšená štafeta 4x400m
muži 10 000m (finále)
rozběhy
kvalifikace
13:00-15:10 stolní tenis muži dvouhra o 3. místo
finále

sobota 31. července 2021

čas sport disciplína fáze
00:30-08:30 golf muži (Lieser) 3. kolo
00:30-02:25 triatlon smíšená štafeta  
01:00-03:30 jezdectví drezúra - týmy, jednotlivci  
02:00-05:00 atletika muži skok o tyči
ženy hod diskem
muži 800m
ženy 400m překážek
ženy 100m překážek
muži 100m
rozběhy
kvalifikace
02:00-05:00
09:30-12:30
rugby ženy (12 zápasů) zápasy o umístění
02:00-07:50 sportovní střelba smíšené týmy trap kvalifikace
finále
02:00-04:50
08:00-10:50
13:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů)
09:00, Krasilnikov / Stojanovskij (Rus.) - Perušič / Schweiner (ČR)
základní skupiny
02:00-16:00 házená ženy sk. A (Angola - Japonsko, Černá Hora - Jižní Korea, Norsko - Nizozemsko)
ženy sk. B (Rusko - Francie, Brazílie - Švédsko, Maďarsko - Švédsko)
základní skupiny
03:00-06:50 08:20-12:10 13:40-17:30 volejbal ženy sk. A (Dom. rep. - Keňa), sk. B (Rusko - USA)
ženy sk. A (Srbsko - Brazílie), sk. B (Argentina - Turecko)
ženy sk. A (Japonsko - Jižní Korea), sk. B (Čína - Itálie)
základní skupiny
02:30-04:15
07:45-10:20
lukostřelba muži jednotlivci finále
02:30-06:15
03:00-06:45
11:30-15:15
pozemní hokej ženy sk. B (Čína - Nový Zéland, Argentina - Austrálie)
ženy sk. A (Indie - JAR), sk. B (Japonsko - Španělsko)
ženy sk. A (Německo - Nizozemsko, Irsko - V. Británie)
základní skupiny
02:00-09:00
11:00-16:00
badminton muži dvouhra (čtvrtfinále)
ženy dvouhra (semifinále)
ženy čtyřhra (semifinále)
muži čtyřhra (o 3. místo, finále)
čtvrtfinále
semifinále
finále
03:00-13:35 šerm ženy týmová soutěž šavle  
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal muži sk. A (Írán - Francie)
muži sk. B (Itálie - Nigérie)
muži sk. B (Austrálie - Německo)
muži sk. A (USA - ČESKO ONLINE)
základní skupiny
03:00-14:00 vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
03:10-05:20 BMX muži a ženy freestyle  
03:30-05:30 plavání muži 100m motýlek
ženy 200m znak
ženy 800m volný způsob
smíšená štafeta 4x100m polohový z.
finále
03:30-05:30 plavání muži 50m volný způsob
ženy 50m volný způsob
semifinále
04:00-12:55 box ženy pérová váha (54-57 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži muší váha (48-52 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
04:00-12:40 judo smíšená družstva 1. kolo až finále
04:00-09:10 sportovní střelba ženy 50m, 3 pozice kvalifikace
finále
04:50-15:00 vzpírání muži do 81 a 96 kg finále
05:00-15:00 baseball muži sk. A (Japonsko - Mexiko)
muži sk. B (Jižní Korea - USA)
základní skupiny
05:00-14:00 tenis muži dvouhra (o 3. místo)
ženy dvouhra (o 3. místo, finále)
ženy a muži čtyřhra (o 3. místo)
o 3. místo
finále
05:00-11:00 jachting ženy třídy 49er FX, RS:X (finále)
muži třídy 49er, Finn, RS:X (finále)
smíšená třída Nacra 17
 
06:00-08:25 skoky na trampolíně muži kvalifikace
finále
08:00-09:30 skoky do vody ženy 3m prkno semifinále
10:00-15:00 fotbal muži čtvrtfinále
12:10-15:00 atletika muži skok daleký
ženy 100m (semifinále, finále)
muži 100m
muži hod diskem (finále)
ženy 800m (semifinále)
smíšená štafeta 4x400m (finále)
rozběhy
kvalifikace
semifinále
finále

neděle 1. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
00:30-09:00 golf muži (Lieser) 4. kolo
finále
00:45-04:10 jezdectví military - jednotlivci (Příhoda, Trunda)  
01:30-06:15 sportovní střelba muži 25m rychlopalná pistole kvalifikace
02:00-03:50
06:00-07:50
10:00-11:50
14:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (8 zápasů) osmifinále
02:00-15:00 házená muži (6 zápasů) základní skupiny
02:00-14:15 šerm muži týmová soutěž fleret  
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal muži sk. A (Polsko - Kanada), sk. B (Brazílie - Francie)
muži sk. A (Itálie - Venezuela), sk. B (Rusko - Tunisko)
muži sk. A (Japonsko - Írán), sk. B (USA - Argentina)
základní skupiny
02:10-05:00 atletika ženy hod kladivem
ženy 3 000m steeplechase
ženy skok daleký
ženy vrh koulí (finále)
muži 400m
rozběhy
kvalifikace
02:30-06:45
11:30-15:45
pozemní hokej muži (4 zápasy) čtvrtfinále
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal ženy sk. A (Kanada - Španělsko)
muži sk. C (Argentina - Japonsko)
muži sk. C (Španělsko - Slovinsko)
ženy sk. A (Jižní Korea - Srbsko)
základní skupiny
03:00-15:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž osmifinále
03:10-05:45 BMX muži a ženy freestyle finále
03:30-05:30 plavání muži 50m volný způsob
ženy 50m volný způsob
muži 1 500m volný způsob
ženy štafeta 4x100m polohový z.
muži štafeta 4x100m polohový z.
semifinále
04:00-12:40 box ženy muší váha (48-51 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
muži polotěžká váha (do 81 kg)
muži supertěžká váha (nad 91 kg)
čtvrtfinále
semifinále
04:00-11:15 zápas muži řecko-římský styl do 60 a 130 kg
ženy volný styl do 76 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
05:00-15:00 baseball muži play-off
05:00-13:00 tenis muži dvouhra
ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
finále
05:05-11:00 jachting ženy třídy 470, Laser Radial (finále)
muži třídy 470, Finn, Laser (finále)
 
06:00-16:00 badminton muži dvouhra (semifinále)
ženy dvouhra (o 3. místo + finále)
semifinále
o 3. místo
finále
06:50-15:00 vzpírání ženy do 76 kg finále
07:00-14:00 vodní pólo ženy sk. B (Maďarsko - Čína)
ženy sk. A (Nizozemsko - Kanada)
ženy sk. B (ROC - Japonsko)
ženy sk. A (Austrálie - JAR)
základní skupiny
08:00-08:30 skoky do vody ženy 3m prkno finále
10:00-12:00 sportovní gymnastika muži prostná
muži kůň na šíř
ženy přeskok
ženy bradla
 
12:10-13:55 atletika muži skok do výšky (finále)
muži 100m
ženy 100m překážek
ženy trojskok (finále)
muži 800m
muži 400m překážek
muži 100m (finále)
semifinále
finále

pondělí 2. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
01:30-11:00 sportovní střelba muži 25m rychlopalná pistole
muži 50m malorážka, 3 pozice (Přívratský, Nymbursky)
kvalifikace
finále
02:00-03:50
06:00-07:50
10:00-11:50
14:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (8 zápasů) osmifinále
02:00-16:00 házená ženy (6 zápasů) základní skupiny
02:00-05:50 07:20-11:10 12:40-16:30 volejbal ženy sk. A (Srbsko - Jižní Korea), sk. B (USA - Itálie)
ženy sk. B (Rusko - Turecko, Čína - Argentina)
ženy sk. A (Japonsko - Dom. rep., Brazílie - Keňa)
základní skupiny
02:00-04:55 atletika muži hod kladivem
ženy 1 500m (Mezuliáníková, Mäki)
muži skok daleký (finále)
ženy 100m překážek (finále)
ženy 200m
rozběhy
kvalifikace
02:30-05:00 rychlostní kanoistika ženy K1 200m
muži C2 1 000m (M. a P. Fuksovi)
muži K1 1 000m (Dostál)
ženy K2 500m
rozjížďky
čtvrtfinále
02:30-06:45
11:30-15:45
pozemní hokej ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal ženy sk. B (Nigérie - Japonsko, Francie - USA)
ženy sk. C (Čína - Belgie, Austrálie - Portoriko)
základní skupiny
03:00-14:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž osmifinále
čtvrtfinále
03:00-14:00 vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
04:00-12:15 zápas muži řecko-římský styl do 77, 97 a 130 kg
ženy volný styl do 68 a 76 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
opravy
04:50-15:00 vzpírání ženy do 87 kg a 87 kg +  
05:00-15:00 baseball muži play-off
05:05-11:00 jachting ženy třídy 470, 49er FX (finále)
muži třídy 470, 49er (finále)
 
06:00-16:00 badminton muži dvouhra
ženy čtyřhra
o 3. místo
finále
08:00-10:30 skoky do vody muži 3m prkno kvalifikace
08:30-11:30 dráhová cyklistika ženy týmový stíhací závod
muži týmový stíhací závod
ženy týmový sprint
kvalifikace až finále
10:00-12:15 sportovní gymnastika muži kruhy
muži přeskok
ženy kladina
finále
10:00-14:25 jezdectví parkur týmy a jednotlivci kvalifikace
finále
10:00-16:00 fotbal ženy semifinále
12:20-15:00 atletika ženy skok o tyči (Maláčová)
ženy 200m
ženy hod diskem (finále)
ženy 400m překážek
muži 800m
muži 400m
muži 3 000m steeplechase (finále)
ženy 5 000m (finále)
rozběhy
kvalifikace
semifinále
finále
12:30-14:30 synchronizované plavání dvojice volná sestava kvalifikace

úterý 3. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
02:00-03:50
14:00-15:50
plážový volejbal ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-04:00 06:00-08:00
08:00-10:00
12:30-14:30
volejbal muži (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-05:25 atletika muži trojskok
muži 1 500m
ženy hod oštěpem (Špotáková, Ogrodníková)
ženy 400m (Vondrová, Malíková)
ženy skok daleký (finále)
muži 200m
muži 400m překážek (finále)
rozběhy
kvalifikace
02:30-06:15 rychlostní kanoistika ženy K1 200m
muži C2 1 000m
muži K1 1 000m
ženy K2 500m
semifinále
finále
02:30-15:45 házená muži (4 zápasy) čtvrtfinále
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal muži (4 zápasy) základní skupiny
03:00-15:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž čtvrtfinále
semifinále
03:00-09:30 skoky do vody muži 3m prkno semifinále
finále
03:30-05:15
12:00-13:45
pozemní hokej muži (2 zápasy) semifinále
04:00-12:15 zápas muži řecko-římský styl do 67, 77, 87 a 97 kg
ženy volný styl do 62 a 68 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
04:00-12:40 box muži muší váha (48-52 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy pérová váha (54-57 kg)
čtvrtfinále
semifinále
finále
06:50-15:00 vzpírání muži do 109 kg finále
07:00-14:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
07:30-09:50 jachting muži třída Finn (finále)
smíšená třída Nacra 17 (finále)
 
08:30-11:10 dráhová cyklistika ženy týmový stíhací závod
muži týmový sprint
muži týmový stíhací závod (1. kolo)
kvalifikace až finále
10:00-12:15 sportovní gymnastika muži bradla
muži hrazda
ženy prostná
finále
10:00-15:40 sportovní lezení muži kombinace (Ondra) kvalifikace
10:00-16:00 fotbal muži semifinále
11:00-14:45 jezdectví parkur jednotlivci kvalifikace
12:10-14:55 atletika muži 110m překážek
muži vrh koulí (Staněk)
muži skok o tyči (finále)
muži 5 000m
ženy hod kladivem (finále)
muži 200m
ženy 800m (finále)
ženy 200m (finále)
rozběhy
kvalifikace
semifinále
finále
12:30-14:00 synchronizované plavání dvojice technická sestava kvalifikace

středa 4. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
00:00-03:00 dálkové plavání ženy 10km finále
00:30-08:30 golf ženy (Spilková) 1. kolo
02:00-03:50
14:00-15:50
plážový volejbal muži (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-04:00 06:00-08:00
08:00-10:00
12:30-14:30
volejbal ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-05:25 atletika muži desetiboj (100m, skok daleký a vrh koulí) (Sýkora, Helcelet)
ženy sedmiboj (100m překážek a skok vysoký)
muži 110m překážek
muži hod oštěpem (Vadlejch, Veselý)
ženy 400m překážek (finále)
rozběhy
kvalifikace
finále
02:00-06:40 skateboarding ženy Park finále
02:30-05:40 rychlostní kanoistika muži K1 200m
ženy C1 200m
ženy K1 500m
muži K2 1 000m (Šlouf, Dostál)
rozjížďky
čtvrtfinále
02:30-15:45 házená ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
03:00-05:00
06:40-08:40
10:20-12:20
14:00-16:00
basketbal ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
03:00-15:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž semifinále
03:30-05:15
12:00-13:45
pozemní hokej ženy (2 zápasy) semifinále
04:00-15:00 zápas muži řecko-římský styl do 67 a 87 kg
muži volný styl do 57 a 86 kg
ženy volný styl do 57 a 62 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
05:00-15:00 baseball muži semifinále
06:50-15:00 vzpírání muži 109 kg + (Orság) finále
07:00-14:00 vodní pólo muži (4 zápasy) čtvrtfinále
07:00-09:10 box ženy muší váha (48-51 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži supertěžká váha (91 kg +)
semifinále
finále
07:30-09:50 jachting muži třída 470
ženy třída 470
finále
08:00-10:30 skoky do vody ženy 10m věž kvalifikace
08:30-12:00 dráhová cyklistika muži sprint
ženy keirin
1. kolo
opravy
10:00-15:40 sportovní lezení ženy kombinace kvalifikace
12:00-15:00 atletika muži desetiboj (skok vysoký a 400m) (Sýkora, Helcelet)
ženy sedmiboj (vrh koulí a 200m)
ženy 1 500m
ženy 400m
ženy 3 000m steeplechase (finále)
muži hod kladivem (finále)
muži 800m (finále)
muži 200m (finále)
semifinále
finále
12:00-14:40 jezdectví parkur jednotlivci finále
12:30-14:00 synchronizované plavání dvojice volná sestava finále

čtvrtek 5. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
00:00-03:00 dálkové plavání muži 10km finále
00:30-08:30 golf ženy (Spilková) 2. kolo
02:00-03:50
14:00-15:50
plážový volejbal muži a ženy (4 zápasy) semifinále
02:10-05:25 atletika muži desetiboj (110m překážek, hod diskem, skok o tyči) (Sýkora, Helcelet)
ženy sedmiboj (skok daleký, hod oštěpem)
ženy skok vysoký
ženy štafeta 4x100m
muži štafeta 4x100m
muži trojskok (finále)
muži vrh koulí (finále)
muži 110m překážek (finále)
rozběhy
kvalifikace
finále
02:00-06:40 skateboarding muži Park finále
02:30-06:05 rychlostní kanoistika muži K1 200m
ženy C1 200m
ženy K1 500m
muži K2 1 000m
semifinále
finále
03:00-09:30 skoky do vody ženy 10m věž semifinále
finále
03:00-14:40 karate ženy kata
ženy kumite do 55 kg
muži kumite do 67 kg
1. kolo až finále
03:30-05:15
12:00-13:45
pozemní hokej muži o 3. místo
finále
04:00-15:00 zápas muži volný styl do 57, 86 a 125 kg
ženy volný styl do 53 a 57 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
04:00-15:40 stolní tenis ženy týmová soutěž o 3. místo
finále
06:00-16:00 volejbal muži semifinále
06:00-12:30 moderní pětiboj muži a ženy šerm (Vlach, Kuf)  
06:15-15:00 basketbal muži semifinále
07:00-09:10 box ženy lehká váha (57-60 kg)
muži muší váha (48-52 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
semifinále
finále
07:00-14:00 vodní pólo ženy semifinále
zápasy o umístění
08:30-11:50 dráhová cyklistika muži sprint
muži omnium
ženy keirin
čtvrtfinále
finále
09:30-11:05 atletika muži 20km chůze finále
10:00-13:00 fotbal ženy o 3. místo
10:00-16:00 házená muži semifinále
10:30-15:20 sportovní lezení muži kombinace finále
12:00-15:00 baseball muži semifinále
12:20-14:45 atletika muži desetiboj (hod oštěpem a 1 500m) (Sýkora, Helcelet)
ženy sedmiboj (800m)
ženy skok o tyči (finále)
ženy štafeta 4x400m
muži 1 500m
muži 400m (finále)
rozběhy
semifinále
finále

pátek 6. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
22:30-03:00 atletika muži 50km chůze (Gdula) finále
00:30-08:30 golf ženy (Spilková) 3. kolo
02:30-04:40 rychlostní kanoistika ženy C2 500m
muži C1 1 000m
ženy K4 500m
muži K4 500m
rozjížďky
čtvrtfinále
03:00-05:50 plážový volejbal ženy o 3. místo
finále
03:00-14:40 karate muži kata
muži kumite do 75 kg
ženy kumite do 61 kg
1. kolo až finále
03:20-10:45 moderní gymnastika ženy víceboj kvalifikace
03:30-05:15
12:00-14:30
pozemní hokej ženy o 3. místo
finále
04:00-15:00 zápas muži volný styl do 65, 74, 97 a 125 kg (Omarov)
ženy volný styl do 50 a 53 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
04:00-15:40 stolní tenis muži týmová soutěž o 3. místo
finále
04:00-07:00 fotbal ženy finále
06:00-15:00 volejbal ženy semifinále
06:40-16:00 basketbal ženy semifinále
07:00-08:40 box ženy střední váha (69-75 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
semifinále
finále
07:00-14:00 vodní pólo muži semifinále
zápasy o umístění
07:30-13:15 moderní pětiboj ženy (plavání, šerm, parkur, běh) finále
08:00-10:30 skoky do vody muži 10m věž kvalifikace
08:30-12:15 dráhová cyklistika ženy sprint
muži sprint
ženy madison
kvalifikace
finále
opravy
09:30-11:15 atletika ženy 20km chůze finále
10:00-16:00 házená ženy semifinále
10:30-15:20 sportovní lezení ženy kombinace finále
12:00-15:05 jezdectví smíšené týmy parkur (Kellnerová, Opatrný, Papoušek, Zvára) kvalifikace
12:30-13:30 synchronizované plavání týmy technická sestava  
13:00-16:00 fotbal muži o 3. místo
13:25-15:55 atletika muži štafeta 4x400m (rozběhy) (Tesař, Šorm, Desenský, Krsek)
ženy hod oštěpem
muži 5 000m
ženy 400m
ženy 1 500m
ženy štafeta 4x100m
muži štafeta 4x100m
finále

sobota 7. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
00:00-03:15 atletika ženy maraton (Vrabcová Nývltová, Joglová) finále
00:30-09:00 golf ženy (Spilková) 4. kolo
02:30-05:50 rychlostní kanoistika ženy C2 500m
muži C1 1 000m
ženy K4 500m
muži K4 500m
semifinále
finále
02:30-11:20 vodní pólo ženy o umístění
finále
03:00-05:50 plážový volejbal muži o 3. místo
finále
03:00-09:30 skoky do vody muži 10m věž semifinále
finále
03:00-10:50 moderní gymnastika ženy víceboj kvalifikace
finále
04:30-15:30 basketbal muži (finále)
ženy
finále
o 3. místo
05:00-15:30 baseball muži o 3. místo
finále
06:30-16:45 volejbal muži o 3. místo
finále
07:00-08:55 box muži muší váha (48-52 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
ženy muší váha (48-51 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
finále
07:00-13:35 karate ženy kumite 61 kg +
muži kumite 75 kg +
1. kolo až finále
07:30-13:15 moderní pětiboj muži (plavání, šerm, parkur, běh) (Kuf, Vlach) finále
08:30-10:25 dráhová cyklistika ženy sprint
muži keirin (Bábek)
muži madison
1. kolo
opravy
finále
10:00-16:30 házená muži o 3. místo
finále
11:45-15:00 zápas muži volný styl do 65 a 97 kg
ženy volný styl do 50 kg
opravy
finále
12:00-14:30 jezdectví týmy parkur finále
12:00-15:20 atletika ženy skok vysoký
muži hod oštěpem
ženy 10 000m
muži 1 500m
ženy štafeta 4x400m
muži štafeta 4x400m
finále
12:30-14:00 synchronizované plavání týmy volná sestava finále
13:30-16:30 fotbal muži finále

neděle 8. srpna 2021

čas sport disciplína fáze
00:00-02:45 atletika muži maraton finále
02:00-09:00 volejbal ženy o 3. místo
finále
02:30-11:20 vodní pólo muži o umístění
finále
03:00-06:15 dráhová cyklistika ženy omnium
ženy sprint
muži keirin
finále
04:00-10:30 házená ženy o 3. místo
finále
04:00-05:45 moderní gymnastika ženy týmy víceboj finále
04:30-07:00 basketbal ženy finále
07:00-08:55 box ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži supertěžká váha (91 kg+)
finále
13:00-16:00 SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ LOH 2020

Vstoupit do diskuse
0

Letní olympijské hry Tokio 2020

Letní olympijské hry 2021 se v Tokiu konají od pátku 23. července do neděle 8. srpna. Na olympiádě se rozdá přes 300 sad medailí, česká nominace čítá 116 jmen.

Olympijské hry ONLINE Program LOH Výsledky Češi na LOH Česká olympijská kolekce Sporty a disciplíny Průvodce OH Tokio 2021 Basketbal na LOH 2021 Tenis na LOH 2021 Olympijské symboly Historie OH

Čeští medailisté v Tokiu: Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková (1. místo), Lukáš Krpálek (1. místo), Jiří Prskavec (1. místo), Jiří Lipták (1. místo), David Kostelecký (2. místo), Lukáš Rohan (2. místo), Markéta Vondroušová (2. místo), Alexander Choupenitch (3. místo) ~ Medailové pořadí LOH 2021

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud