Mám ze sjezdu dobrý pocit. Vám se to nelíbilo? smála se Ledecká | iSport.cz
TOP VIDEA
Sparta - Kometa: Šlágr na ledě i na tribunách. Jak souboj rivalů prožívali fanoušci? Sparta - Kometa: Šlágr na ledě i na tribunách. Jak souboj rivalů prožívali fanoušci?
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO ZE ŠVÝCARSKA | Sjezdů ve Světovém poháru už odjezdila hodně, ale na mistrovství světa startovala poprvé. A po sobotním zrušeném závodu mužů se Ester Ledecká jen modlila, aby ženy svůj nedělní sjezd odjely. Dočkala se a ona ho dojela na 21. místě. Hned v pondělí ji čeká další závod – kvalifikace obřího slalomu.Dnes se jelo, takže jste ráda?
„Ano, byl to úžasný závod, bylo nádherné počasí.“

Některé závodnice před vámi měly mlhu. Vy jste na tom byla jak?
„Já to měla v pohodě. Zaplať pánbůh. Měla jsem nahoře čtyři trenéry, foukali proti mraku, aby šel na opačnou stranu. Měli jsme to dobře vymyšlený, povedlo se.“ (smála se)

Jela jste agresivněji než páteční sjezd do kombinace, za který vás trenér Tomáš Bank nepochválil?
„Doufám, že jo, dostala jsem pochvalu. Vynadáno jsem ale v pátek úplně nedostala, byly tam ale mezery. Z neděle mám ale už dobrý pocit. Vám se to nelíbilo?“ (smích)

Měla jste pocit, že trať po hodině měkla?
„Těžko říct, za mnou zajela Gisinová fantastický čas. Bylo to na hraně, holky za mou se zpomalily. Bany (Ondřej Bank) říkal, že to trošku hrálo roli. Ale největší roli by to hrálo nahoře na rovině, tam jsem neztrácela.“

Start byl posunut o tři čtvrtě hodiny dopředu, jak vám vadil brzký budíček?
„Radost jsem z toho neměla. Ale neproklínala jsem svět hned od rána, na závod jsem se strašně moc těšila. Vstávalo se mi dobře, z postele jsem musela v půl sedmé. To ještě bylo dobrý. Ale jakmile je na budíku pětka, je to špatný.“

Jste na pomezí 20. místa, máte ztrátu dvou vteřin na špičku. Co vy na to?
„Jsem sjezdařky tam, na co v danou chvíli mám. Evidentně. Myslím, že je to dobré, od loňska jsem se zlepšila, zlepšuju se konstantně. Odevzdala jsem, co mám natrénováno. To jsem chtěla, jsem spokojená.“

Výjimečnost Ledecké ze mě dělá lepšího servisáka, říká kouč Kouřil
720p 480p 360p 240p

Bank u Ledecké nasává atmosféru: Je nadějnější, než jsem si myslel
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud