Záhrobská jako britská královna. Lyžařku fotil zpěvák Bryan Adams | iSport.cz
1. listopadu 2012 • 05:30

Záhrobská jako britská královna. Lyžařku fotil zpěvák Bryan Adams

TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chystá se na start sezony, do níž by měla vkročit příští víkend slalomem ve finském Levi. Mezi přípravou ale také sjezdařka Šárka Záhrobská, jež se vrací po letní operaci nezhoubného nádoru, stihla sponzorské povinnosti.„Jako vždy před úvodním závodem Světového poháru v Söldenu, poslední víkend v říjnu, měl svou oficiální prezentaci Milka Ski Stars tým. Letos jsme absolvovaly velmi zajímavé a příjemné focení. A to ne jen tak ledajaké focení,“ uvedla olympijská medailistka na svém oficiálním facebookovém profilu.

Čím výjimečné bylo setkání ve švýcarském Curychu? „Fotografem byl přímo Bryan Adams ... !“ dodala trojnásobná slalomová medailistka z mistrovství světa.

Kanadský zpěvák a kytarista je také producentem či hercem. A fotografem, jehož výtvory publikují i známé módní časopisy a jehož práci si pro své reklamní kampaně vybraly některé módní firmy.

Adams letos navíc vydá knihu fotografií. V minulosti portrétoval také britskou královnu Alžbětu II...

Šárce to ohromně slušelo.
Šárce to ohromně slušelo.

 
Články odjinud


Články odjinud