Kalendář sportovních akcí 2019: MS v hokeji, Ledecká na MS či biatlon | iSport.cz
28. prosince 2018 • 08:00

Sportovní kalendář roku 2019: Události, které by vám neměly utéct

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaký bude sportovní rok 2019? Sice náš čeká olympijská pauza, i tak ale bude pořádně nabitý! Tradiční MS v hokeji či biatlonu, díky Ester Ledecké bude české fanoušky enormně zajímat MS v lyžování - pokud si ho tedy vybere na úkor snowboardu, po letech se na MS podívají také basketbalisté. Kdy začínají fotbalová a hokejová liga, kdy se hraje fotbalová kvalifikace o EURO 2020, kdy se hraje Wimbledon nebo jede Tour de France? Projděte si náš podrobný kalendář a zjistěte si, co se kdy děje ve vašem oblíbeném sportu!



LEDEN

HOKEJ 26. 12. -
5. 1. 2018
MS HRÁČŮ DO 20 LET Vancouver/Kanada
  2. 1. ČTVRTFINÁLE  
  4. 1. SEMIFINÁLE  
  5. 1. FINÁLE + O 3. MÍSTO  
  8.-9. 1. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE/FRÖLUNDA-PLZEŇ  
  15.-16. 1. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE/PLZEŇ-FRÖLUNDA  
       
TENIS 14.-27. 1. AUSTRALIAN OPEN Melbourne/Austrálie
  28. 1.-3. 2. DAVIS CUP/1. kolo ČESKO-NIZOZEMSKO OSTRAVA
       
CYKLISTIKA 12. 1.- MČR CYKLOKROS Holé Vrchy - Mladá Boleslav
       
HÁZENÁ 10.-27. 1. MS MUŽI Kodaň, Herning, Berlín/Dánsko, Německo
       
KRASOBRUSLENÍ 21.-27. 1. ME Minsk/Bělorusko
       
BIATLON 7.-13. 1. SP V BIATLONU Oberhof/Německo
  14.-20. 1. SP V BIATLONU Ruhpolding/Německo
  21.-27. 1. SP V BIATLONU Anterselva/Itálie 
       
LYŽOVÁNÍ 1. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži + ženy Oslo/Norsko
  5.-6. 1 SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži + ženy Záhřeb/Chorvatsko
  8. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Flachau/Rakousko
  10.-13. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy St. Anton/Rakousko
  12.-13. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Adelboden/Švýcarsko
  15. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Kronplatz/Itálie
  15.-20. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Wengen/Švýcarsko
  17.-20. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Cortina d´Ampezzo/Itálie
  22.-27. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Kitzbühel/Rakousko
  24.-27. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Ga-Pa/Německo
  29. 1. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Schladming/Rakousko
  31.-3. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Ga-Pa/Německo
  1. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Val Müstair/Švýcarsko
  2.-3. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Oberstdorf/Německo
  5.-6. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Val di Fiemme/Itálie
  12.-13. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Drážďany/Německo
  19.-20. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Otepää/Estonsko
  26.-27. 1. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Ulricehamn/Švédsko
       
    SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/TURNÉ 4 MŮSTKŮ  
  31. 12.-1. 1. Ga-Pa  
  3.-4. 1. Innsbruck  
  5.-6. 1. Bischofshofen  
  11.-13. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Val di Fiemme/Itálie
  18.-20. 1. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Zakopane/Polsko
  25.-27. 1 SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Sapporo/Japonsko
  4.-6. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Otepää/Estonsko
  10.-13. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Val di Fiemme/Itálie
  17.-20. 1. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Chaux-Neuve/Francie
  10.-12. 1. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Font Romeu/Francie
  12. 1.- SP FREESTYLE/boule muži + ženy Calgary/Kanada
  16.-19. 1. SP FREESTYLE/u rampa + slopestyle muži + ženy Laax/Švýcarsko
  17.-20. 1. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Idre Fjall/Švédsko
  18.-19. 1. SP FREESTYLE/boule + akrobatické skoky muži + ženy Lake Placid/USA
  25.-26. 1. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Blue Montain/Kanada
  25.-27. 1. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Seiseralm/Itálie
  26. 1.- SP FREESTYLE/boule muži + ženy Tremblant/Kanada
       
SNOWBOARDING 8.-9. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Bad Gastein/Rakousko
  11.-12. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/slopestyle muži + ženy Kreischberg/Rakousko
  16.-19. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/slopestyle + u rampa muži + ženy Laax/Švýcarsko
  18.-20. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/snowboardcross muži + ženy Kazaň/Rusko
  19. 1.- SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Rogla/Slovinsko
  24.-26. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/slopestyle muži + ženy Seiseralm/Itálie
  26.-27. 1. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Moskva/Rusko
       
MOTORISMUS 6.-17. 1. RALLYE DAKAR Jižní Amerika
  24.-27. 1. WRC RALLYE MONTE CARLO  

ÚNOR

FOTBAL 9. 2. START JARNÍ ČÁSTI FORTUNA:LIGY  
  12.-13. 2. PLAY OFF LIGY MISTRŮ - 1. zápasy  
  14. 2. PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY - 1. zápasy  
    SLAVIA-GENK  
    PLZEŇ-ZÁHŘEB  
  19.-20. 2. PLAY OFF LIGY MISTRŮ - odvety  
  21. 2. PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY - odvety  
    GENK-SLAVIA  
    ZÁHŘEB-PLZEŇ  
       
HOKEJ 5. 2. LIGA MISTRŮ FINÁLE  
  7.-10. 2. ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY Stockholm/Švédsko
  7. 2.- ŠVÉDSKO-ČESKO  
  9. 2.- ČESKO-FINSKO  
  10. 2.- ČESKO-RUSKO  
       
TENIS 1.- 2. 2. DAVIS CUP/1. kolo ČESKO-NIZOZEMSKO OSTRAVA
  9.-10. 2. FED CUP/1. kolo ČESKO-RUMUNSKO PRAHA
       
AMERICKÝ FOTBAL 3. 2. SUPER BOWL Atlanta/USA
       
BADMINTON 13.-17. 2. ME smíšených týmů Dánsko
       
CYKLISTIKA 2.-3. 2. MS CYKLOKROS Bigense/Dánsko
  27. 2.-3. 3. DRÁHOVÉ MS Glasgow/Velká Británie
       
JUDO 8.-10. 2. GRAND SLAM Paříž/Francie
  22.-24. 2. GRAND SLAM Düsseldorf/Německo
       
BIATLON 4.-10. 2. SP V BIATLONU Canmore/Kanada
  11.-17. 2. SP V BIATLONU Salt Lake City/USA
       
LYŽOVÁNÍ 31.-3. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Ga-Pa/Německo
  1.-2. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Maribor/Slovinsko
  5.-17. 2. MS V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ Are/Švédsko
  5. 2. Super G ženy  
  6. 2. Super G muži  
  8. 2. Kombinace ženy  
  9. 2. Sjezd muži  
  10. 2. Sjezd ženy  
  11. 2. Kombinace muži  
  12. 2. Smíšené týmy  
  14. 2. Obří slalom ženy  
  15. 2. Obří slalom muži  
  16. 2. Slalom ženy  
  17. 2. Slalom muži  
  21.-24. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Crans-Montana/Švýcarsko
  22.-24. 2. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Bansko/Bulharsko
  27. 2.-3. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Soči/Rusko
  28. 2.-3. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Kvitfjell/Norsko
  8.-10. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/JIZERSKÁ 50  
  9.-10. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Lahti/Finsko
  16.-17. 2. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Cogne/Itálie
  1.-3. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Oberstdorf/Německo
  8.-10. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Lahti/Finsko
  15.-17. 2. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Willingen/Německo
  1.-3. 2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Klingenthal/Německo
  8.-10. 2. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Lahti/Finsko
  20. 2.-3. 3. MS V KLASICKÉM LYŽOVÁNÍ Seefeld/Rakousko
  20. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/10 km muži + 5 km ženy  
  21. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/sprint muži + ženy  
  22. 2. SEVERSKÁ KOMBINACE/střední můstek  
  23. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/skiatlon muži + ženy  
    SKOKY NA LYŽÍCH/velký můstek muži  
  24. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/smíšené štafety  
    SKOKY NA LYŽÍCH/velký můstek týmy muži  
    SEVERSKÁ KOMBINACE/týmový sprint  
  27. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/15 km muži + 10 km ženy  
    SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek ženy  
  28. 2. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety ženy  
    SEVERSKÁ KOMBINACE/malý můstek  
  1.-10. 2. MS VE FREESTYLE LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU Solitude, Park City, Deer Valley, Canyons/USA
  1. 2. SNOWBOARDING/snowboardcross muži + ženy  
  2. 2. FREESTYLE/skicross muži + ženy  
    FREESTYLE/big air muži + ženy  
  3. 2. SNOWBOARDING/snowboardcross týmy muži + ženy  
  4. 2. SNOWBOARDING/paralelní obří slalom muži + ženy  
  5. 2. SNOWBOARDING/big air muži + ženy  
    SNOWBOARDING/paralelní slalom muži + ženy  
  6. 2. FREESTYLE/slopestyle muži + ženy  
    FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy  
  7. 2. FREESTYLE/akrobatické skoky týmy  
  8. 2. FREESTYLE/boule muži + ženy  
    SNOWBOARDING/u rampa muži + ženy  
  9. 2. FREESTYLE/paralelní boule muži + ženy  
    FREESTYLE/u rampa muži + ženy  
  10. 2. SNOWBOARDING/slopestyle muži + ženy  
  14.-16. 2. SP FREESTYLE/u rampa muži + ženy Calgary/Kanada
  15.-17. 2. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Feldberg/Německo
  16. 2. SP FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy Moskva/Rusko
  22.-24. 2. SP FREESTYLE/skicross muži + ženy Sunny Valley/Rusko
  23. 2. SP FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy Minsk/Bělorusko
  23.-24. 2. SP FREESTYLE/boule muži + ženy Tazawako/Japonsko
       
SNOWBOARDING 8.-10. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/snowboardcross muži + ženy Feldberg/Německo
  13.-16. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/u rampa muži + ženy Calgary/Kanada
  16.-17. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Pchjončang/Korea
  23.-24. 2. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Secret Garden/Čína
       
MOTORISMUS 14.-17. 2. WRC ŠVÉDSKÁ RALLYE  
       
RYCHLOBRUSLENÍ 1.-3. 2. SP Hamar/Norsko
  7.-10. 2. MS NA JEDNOTLIVÝCH TRATÍCH Inzell/Německo
  15.-17. 2. MS JUNIORŮ Baselga/Itálie
  23.-24. 2. MS VE SPRINTECH Heerenveen/Nizozemí
       
SQUASH 23. 2.-2. 3. MS Chicago/USA
       
STOLNÍ TENIS 13.-17. 2. CZECH OPEN junioři HODONÍN

BŘEZEN

FOTBAL   KVALIFIKACE EURO 2020  
  22. 3. ANGLIE-ČESKO Londýn/Velká Británie
       
HOKEJ 8. 3. EXTRALIGA konec základní části  
  11. 3. EXTRALIGA start play off  
       
ATLETIKA 1.-3. 3. ME V HALE Glasgow/Velká Británie
       
BASEBALL 28. 3. START MLB  
       
CURLING 16.-24. 3. MS ŽENY Silkeborg/Dánsko
  30. 3.-7. 4. MS MUŽI Lethbridge/Kanada
       
CYKLISTIKA 27. 2.-3. 3. DRÁHOVÉ MS Glasgow/Velká Británie
       
JUDO 2.-3. 3. EUROPEAN OPEN ženy PRAHA
  15.-17. 3. GRANDSLAM Jekatěrinburg/Rusko
       
KRASOBRUSLENÍ 4.-10. 3. MS JUNIORŮ Záhřeb/Chorvatsko
  18.-24. 3. MS Saitama/Japonsko
       
LYŽOVÁNÍ 27. 2.-3. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy Soči/Rusko
  28. 2.-3. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Kvitfjell/Norsko
  8.-9. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/ženy ŠPINDLERŮV MLÝN
  9.-10. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži Kranjska Gora/Slovinsko
  11.-17. 3. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ/muži + ženy Soldeau/Andorra
  20. 2.-3. 3. MS V KLASICKÉM LYŽOVÁNÍ Seefeld/Rakousko
  1. 3. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/štafety muži  
    SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek muži  
  2. 3. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/30 km ženy  
    SKOKY NA LYŽÍCH/střední můstek týmy ženy  
    SEVERSKÁ KOMBINACE/týmové štafety  
  3. 3. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/50 km muži  
  3. 3. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ/Vasův běh Mora/Švédsko
  9.-10. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Oslo/Norsko
  12. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Drammen/Norsko
  16.-17. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Falun/Švédsko
  22.-24. 3. SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ Quebec/Kanada
       
BIATLON 7.-17. 3. MS V BIATLONU Östersund/Švédsko
  7. 3. Smíšené štafety  
  8. 3. Sprint ženy  
  9. 3. Sprint muži  
  10. 3. Stíhačka ženy a muži  
  12. 3. Vytrvalostní závod ženy  
  13. 3. Vytrvalostní závod muži  
  14. 3. Štafety smíšených dvojic  
  16. 3. Štafety ženy a muži  
  17. 3. Hromadný start ženy a muži  
  18.-24. 3. SP V BIATLONU Oslo/Norsko
       
LYŽOVÁNÍ 8.-10. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Oslo/Norsko
  11.-12. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Lillehammer/Norsko
  13.-17. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Vikersund/Norsko
  21.-24. 3. SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH/lety Planica/Slovinsko
  8.-9. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Oslo/Norsko
  12.-13. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Trondheim/Norsko
  15.-17. 3. SP V SEVERSKÉ KOMBINACI Schonach/Německo
  2.-3. 3. SP FREESTYLE/akrobatické skoky muži + ženy Secret Garden/Čína
  2..-3. 3. SP FREESTYLE/boule muži + ženy Šymbulak/Kazachstán
  6.-9. 3. SP FREESTYLE/u rampa + slopestyle muži + ženy Mammoth/USA
  14.-17. 3. SP FREESTYLE/big air + slopestyle muži + ženy Quebec/Kanada
  21.-22. 3. SP FREESTYLE/u rampa muži + ženy Tignes/Francie
  23. 3.- SP FREESTYLE/big air muži + ženy Oslo/Norsko
  29.-30. 3. SP FREESTYLE/slopestyle muži + ženy Silvaplana/Švýcarsko
       
SNOWBOARDING 1.-2. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/snowboardcross muži + ženy Baqueira Beret/Španělsko
  6.-9. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/u rampa + slopestyle muži + ženy Mammoth/USA
  8.-10. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/snowboardcross muži + ženy Erzurum/Turecko
  9. 3.- SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Scuol/Švýcarsko
  14.-17. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/slopestyle + big air muži + ženy Quebec/Kanada
  16.-17. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/snowboardcross muži + ženy Veysonnaz/Švýcarsko
  22. 3.- SP VE SNOWBOARDINGU/big air muži + ženy Oslo/Norsko
  23.-24. 3. SP VE SNOWBOARDINGU/paralelní slalom muži + ženy Winterberg/Německo
       
MOTORISMUS 17. 3. START NOVÉ SEZONY FORMULE 1 - GP AUSTRÁLIE Melbourne/Austrálie
  31. 3. FORMULE 1 - GP BAHRAJNU Bahrajn
  10. 3. START NOVÉ SEZONY MOTOGP - GP KATARU Losail/Katar
  31. 3. MOTOGP - GP ARGENTINY Santiago del Estero/Argentina
  7.-10. 3. WRC MEXICKÁ RALLYE  
  28.-31. 3. WRC KORSICKÁ RALLYE  
       
RYCHLOBRUSLENÍ 2.-3. 3. MS VE VÍCEBOJI Calgary/Kanada
  8.-10. 3. MS SHORT TRACK Sofie/Bulharsko
  9.-10. 3. SP FINÁLE Salt Lake City
       
SPORTOVNÍ STŘELBA 16.-25. 3. ME VZDUCHOVÉ ZBRANĚ Osijek/Chorvatsko
       
SQUASH 23. 2.-2. 3. MS Chicago/USA

DUBEN

FOTBAL 9.-10. 4. LIGA MISTRŮ ČTVRTFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  11. 4. EVROPSKÁ LIGA ČTVRTFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  16.-17. 4. LIGA MISTRŮ ČTVRTFINÁLE, ODVETY  
  18. 4. EVROPSKÁ LIGA ČTVRTFINÁLE, ODVETY  
  30. 4.-1. 5. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE, 1. ZÁPASY  
       
HOKEJ 5. 4.-??? EXTRALIGA finále  
  6. 4. NHL konec základní části  
  10. 4. NHL start Stanley Cupu  
  10. 4. EHCH/ČESKO-RAKOUSKO  
  11. 4. EHCH/RAKOUSKO-ČESKO  
  17. 4. EHCH/ČESKO-NĚMECKO  
  18. 4. EHCH/ČESKO-NĚMECKO  
  24. 4. EHCH/SLOVENSKO-ČESKO  
  25. 4. EHCH/SLOVENSKO-ČESKO  
  4.-14. 4. MS ŽENY Espoo/Finsko
  18.-28. 4. MS HRÁČŮ DO 18 LET Ornskoldsvik/Švédsko
  18. 4. ČESKO-BĚLORUSKO  
  20. 4. ČESKO-ŠVÝCARSKO  
  21. 4. ČESKO-FINSKO  
  23. 4. ČESKO-KANADA  
  25. 4. ČTVRTFINÁLE  
  27. 4. SEMIFINÁLE  
  28. 4. FINÁLE + O 3. MÍSTO  
       
TENIS 1.-7. 4. DAVIS CUP/čtvrtfinále  
  20.-21. 4. FED CUP/semifinále  
       
ATLETIKA 15. 4. BOSTON MARATON  
  28. 4. LONDON MARATON  
       
BASKETBAL 10. 4. NBA konec základní části  
  12.-14. EUROLIGA ženy Final Four ??????
  13. 4. NHL start play off  
       
CURLING 30. 3.-7. 4. MS MUŽI Lethbridge/Kanada
  20.-27. 4. MS SMÍŠENÉ DVOJICE Stavanger/Norsko
       
CYKLISTIKA 14. 4. PAŘÍŽ-ROUBAIX Francie
       
DOSTIHY 6. 4. VELKÁ NÁRODNÍ Liverpool/Velká Británie
       
GOLF 11.-14. 4. MASTERS Augusta/USA
       
JUDO 10.-12. 5. GRANDSLAM Baku/Ázerbájdžán
       
MOTORISMUS 14. 4. FORMULE 1 - GP ČÍNY Šanghaj/Čína
  28. 4. FORMULE 1 - GP ÁZERBÁJDŽÁNU Baku/Ázerbájdžán
  14. 4. MOTOGP - GP USA Austin/USA
  25.-28. 4. WRC ARGENTINSKÁ RALLY  
       
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA 10.-14. 4. ME Štětín/Polsko
       
SQUASH 12.-22. 4. ME U19 PRAHA
       
STOLNÍ TENIS 21.-28. 4. MS Budapešť/Maďarsko
       
VZPÍRÁNÍ ????? ME Batumi/Gruzie
       
ZÁPAS 8.-14. 4. ME Bukurešť/Rumunsko

KVĚTEN

FOTBAL 30. 4.-1. 5. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  2. 5. EVROPSKÁ LIGA SEMIFINÁLE, 1. ZÁPASY  
  7.-8. 5. LIGA MISTRŮ SEMIFINÁLE, ODVETY  
  9. 5. EVROPSKÁ LIGA SEMIFINÁLE, ODVETY  
  23. 5.-15. 6. MS U20 Polsko
  25. 5. KONEC SEZONY FORTUNA:LIGY  
  29. 5. EVROPSKÁ LIGA FINÁLE Baku/Ázerbájdžán
       
HOKEJ 2.-5. 5. ČESKÉ CARLSON HRY ????
  2. 5. ČESKO-FINSKO  
  4. 5. ČESKO-ŠVÉDSKO  
  5. 5. ČESKO-RUSKO  
  10.-26. 5. MS V HOKEJI Bratislava, Košice/Slovensko
  10. 5. Finsko-Kanada Košice
    USA-Slovensko Košice
    Rusko-Norsko Bratislava
    ČESKO-ŠVÉDSKO Bratislava
  11. 5. Dánsko-Francie Košice
    Německo-Velká Británie Košice
    Slovensko-Finsko Košice
    Švýcarsko-Itálie Bratislava
    Lotyšsko-Rakousko Bratislava
    ČESKO-NORSKO Bratislava
  12. 5. USA-Francie Košice
    Dánsko-Německo Košice
    Velká Británie-Kanada Košice
    Rusko-Rakousko Bratislava
    Itálie-Švédsko Bratislava
    Lotyšsko-Švýcarsko Bratislava
  13. 5. USA-Finsko Košice
    Slovensko-Kanada Košice
    ČESKO-RUSKO Bratislava
    Norsko-Švédsko Bratislava
  14. 5. Velká Británie-Dánsko Košice
    Německo-Francie Košice
    Itálie-Lotyšsko Bratislava
    Švýcarsko-Rakousko Bratislava
  15. 5. USA-Velká Británie Košice
    Slovensko-Německo Košice
    Švýcarsko-Norsko Bratislava
    Rusko-Itálie Bratislava
  16. 5. Kanada-Francie Košice
    Finsko-Dánsko Košice
    Švédsko-Rakousko Bratislava
    ČESKO-LOTYŠSKO Bratislava
  17. 5. Slovensko-Francie Košice
    Finsko-Velká Británie Košice
    Rakousko-Norsko Bratislava
    ČESKO-ITÁLIE Bratislava
  18. 5. Dánsko-USA Košice
    Kanada-Německo Košice
    Slovensko-Velká Británie Košice
    Lotyšsko-Rusko Bratislava
    Itálie-Norsko Bratislava
    Švédsko-Švýcarsko Bratislava
  19. 5. Německo-USA Košice
    Francie-Finsko Košice
    ČESKO-RAKOUSKO Bratislava
    Švýcarsko-Rusko Bratislava
  20. 5. Francie-Velká Británie Košice
    Kanada-Dánsko Košice
    Švédsko-Lotyšsko Bratislava
    Rakousko-Itálie Bratislava
  21. 5. Finsko-Německo Košice
    Slovensko-Dánsko Košice
    Kanada-USA Košice
    ČESKO-ŠVÝCARSKO Bratislava
    Norsko-Lotyšsko Bratislava
    Švédsko-Rusko Bratislava
  23. 5. ČTVRTFINÁLE Košice, Bratislava
  25. 5. SEMIFINÁLE Bratislava
  26. 5. FINÁLE + O 3. MÍSTO Bratislava
  27. 5. NHL/START FINÁLE STANLEY CUPU  
       
TENIS 26. 5.-9. 6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
       
ATLETIKA 3. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Dauhá/Katar
  5. 5. PRAŽSKÝ MARATON  
  25. 5. DIAMANTOVÁ LIGA Šanghaj/Čína
       
BASKETBAL 17.-19. 5. EUROLIGA muži Final four Vitoria-Gasteiz/Španělsko
  30. 5. NBA/FINÁLE  
       
BOX 21.-26. 5. GP ÚSTÍ NAD LABEM ÚSTÍ NAD LABEM
       
CYKLISTIKA 11. 5.-2. 6. GIRO D´ITALIA  
       
HÁZENÁ 10.-12. 5. LIGA MISTRŮ ženy Final four  
  24.-16. 5. LIGA MISTRŮ muži Final four  
       
KANOISTIKA 30. 5.-2. 6. ME ve vodním slalomu Pau/Francie
       
MODERNÍ GYMNASTIKA 6.-12. 5. ME ????
       
MOTORISMUS 12. 5. FORMULE 1 - GP ŠPANĚLSKA Barcelona/Španělsko
  26. 5. FORMULE 1 - GP MONAKA Monte Carlo/Monako
  5. 5. MOTOGP - GP ŠPANĚLSKA Jerez/Španělsko
  19. 5. MOTOGP - GP FRANCIE Le Mans/Francie
  9.-12. 5. WRC RALLY CHILE  
  30. 5.-2. 6. WRC PORTUGALSKÁ RALLY  
       
TAEKWONDO 15.-19. 5. MS Manchester/Velká Británie
       
VESLOVÁNÍ 31. 5.-2. 6. ME Lucern/Švýcarsko
       
VOLEJBAL 18. 5. LIGA MISTRŮ ženy finále  
  19. 5. LIGA MISTRŮ muži finále  
  29. 5.-2. 6. SVĚTOVÝ OKRUH v plážovém volejbalu OSTRAVA

ČERVEN

FOTBAL 1. 6. LIGA MISTRŮ FINÁLE Madrid/Španělsko
  2. 6. BARÁŽE + O EVROPSKOU LIGU FORTUNA:LIGY  
  5.-6. 6. LIGA NÁRODŮ UEFA/SEMIFINÁLE  
  9. 6. LIGA NÁRODŮ UEFA/FINÁLE + O 3. MÍSTO  
    KVALIFIKACE EURO 2020  
  7. 6. ČESKO-BULHARSKO  
  10. 6. ČESKO-ČERNÁ HORA  
  23. 5.-15. 6. MS U20 Polsko
  16.-30. 6. EURO U21 Itálie
  7. 6.-7. 7. MS ŽENY Francie
       
HOKEJ 18. 6.????? ZLATÁ HOKEJKA PRAHA
  20. 6. NHL/UDÍLENÍ CEN Toronto/Kanada
  21.-22. 6. NHL DRAFT Vancouver/Kanada
       
TENIS 26. 5.-9. 6. FRENCH OPEN Paříž/Francie
       
ATLETIKA 2. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Stockholm/Švédsko
  6. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Řím/Itálie
  13. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Oslo/Norsko
  16. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Rabat/Maroko
  20. 6. ZLATÁ TRETRA OSTRAVA
  28.-29. 6. DIAMANTOVÁ LIGA Eugene/USA
       
BASEBALL 24.-30. 6. PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ TÝDEN  
       
BASKETBAL 27. 6.-7. 7. ME ŽENY Bělehrad, Riga/Srbsko, Lotyšsko
  27. 6. ČESKO-FRANCIE Riga
  28. 6. ČESKO-ŠVÉDSKO Riga
  30. 6. ČESKO-ČERNÁ HORA Riga
       
BOX 21.-30. 6. ME Minsk/Bělorusko
       
CYKLISTIKA 11. 5.-2. 6. GIRO D´ITALIA  
  16.-17. 6. GP BRNA na dráze BRNO
       
GOLF 13.-16. US OPEN Pebble Beach/USA
       
JUDO 22.-25. 6. ME Minsk/Bělorusko
       
KANOISTIKA 30. 5.-2. 6. ME VODNÍ SLALOM Pau/Francie
       
LUKOSTŘELBA 3.-16. 6. MS ’s-Hertogenbosch/Nizozemí
       
MOTORISMUS 9. 6. FORMULE 1 - GP KANADY Montreal/Kanada
  23. 6. FORMULE 1 - GP FRANCIE La Castellet/Francie
  30. 6. FORMULE 1 - GP RAKOUSKA Spielberg/Rakousko
  2. 6. MOTOGP - GP ITÁLIE San Piero/Itálie
  16. 6. MOTOGP - GP KATALÁNIE Barcelona/Španělsko
  30. 6. MOTOGP - GP NIZOZEMSKA Assen/Nizozemí
  30. 5:-2. 6. WRC PORTUGALSKÁ RALLY  
  13.-16. 6. WRC RALLY SARDÍNIE  
       
SOFTBALL 13.-23. 6. MS MUŽI HAVLÍČKŮV BROD
  30. 6.-6. 7. ME ŽENY OSTRAVA
       
SQUASH 17.-21. 6. MS DVOJIC Gold Coast/Austrálie
       
ŠERM 15.-20. 6. ME ????????
       
VESLOVÁNÍ 31. 5.-2. 6. ME Lucern/Švýcarsko
       
VOLEJBAL 29. 5.-2. 6. SVĚTOVÝ OKRUH v plážovém volejbalu OSTRAVA
  28. 6.-7. 7. MS V PLÁŽOVÉM VOLEJBALU Hamburk/Německo

ČERVENEC

FOTBAL 7. 6.-7. 7. MS ŽENY Francie
  10.-11. 7. START KVALIFIKACÍ LIGY MISTRŮ - 1. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  12. 7. START KVALIFIKACÍ EVROPSKÉ LIGY - 1. PŘEDKOLO  
  19. 8. START NOVÉHO ROČNÍKU 1. LIGY  
  23.-24. 7. LIGA MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  25. 7. EVROPSKÁ LIGA - 2. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  30. 7.-31. 7. LIGA MISTRŮ - 2. PŘEDKOLO, ODVETY  
       
TENIS 1.-14. 7. WIMBLEDON Londýn/Velká Británie
       
ATLETIKA 5. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Lausanne/Švýcarsko
  12. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Monako
  20.-21. 7. DIAMANTOVÁ LIGA Londýn/Velká Británie
       
BASKETBAL 27. 6.-7. 7. ME ŽENY Bělehrad, Riga/Srbsko, Lotyšsko
  1.-4. 7. ČTVRTFINÁLE Bělehrad
  5. 7. SEMIFINÁLE Bělehrad
  7. 7. FINÁLE + O 3. MÍSTO Bělehrad
       
CYKLISTIKA 6.-28. 7. TOUR DE FRANCE  
       
GOLF 18.-21. 7. THE OPEN Portrush/Velká Británie
       
KANOISTIKA 11.-14. 7. ME JUNIORŮ RAČICE
       
MODERNÍ PĚTIBOJ 21.-28. 7. MS Budapešť/Maďarsko
       
MOTORISMUS 14. 7. FORMULE 1 - GP VELKÉ BRITÁNIE Silverstone/Velká Británie
  28. 7. FORMULE 1 - GP NĚMECKA Hockenheimring/Německo
  7. 7. MOTOGP - GP NĚMECKA Sachsenring/Německo
       
PLAVÁNÍ 12.-27. 7. MS Kwangdžu/Korea
       
SOFTBALL 30. 6.-6. 7. ME ŽENY OSTRAVA
       
ŠERM 15.-23. 7. MS Budapešť/Maďarsko
       
TRIATLON 1. 7. IRONMAN HAVAJ Havaj/USA
       
VESLOVÁNÍ 24.-28. 7. MS U23 Saratosa/USA
       
VOLEJBAL 28. 6.-7. 7. MS V PLÁŽOVÉM VOLEJBALU Hamburk/Německo

SRPEN

FOTBAL 1. 8. EVROPSKÁ LIGA - 2. PŘEDKOLO, ODVETY  
  6.-7. 8. LIGA MISTRŮ -3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  8. 8. EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, 1. ZÁPASY  
  14.-15. 8. LIGA MISTRŮ -3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  16. 8. EVROPSKÁ LIGA - 3. PŘEDKOLO, ODVETY  
  20.-21. 8. LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, 1. ZÁPASY  
  22. 8. EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, 1. ZÁPASY  
  27.-28. 8. LIGA MISTRŮ - PLAY OFF, ODVETY  
  29. 8. EVROPSKÁ LIGA - PLAY OFF, ODVETY  
  29.-30. 8. LOSOVÁNÍ LIGY MISTRŮ + EVROPSKÉ LIGY  
       
HOKEJ 6.-10. 8. HLINKA GRETZKY MEMORIAL CUP BŘECLAV
  29. 8. START LIGY MISTRŮ SKUPINY  
       
TENIS 26. 8.-8. 9. US OPEN New York/USA
       
ATLETIKA 18. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Birmingham/Velká Británie
  24. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Paříž/Francie
  29. 8. DIAMANTOVÁ LIGA Curych/Švýcarsko
       
BADMINTON 19.-25. 8. MS JEDNOTLIVCI Basilej/Švýcarsko
       
BASKETBAL 31. 8.-15. 9. MS MUŽI Čína
       
CYKLISTIKA 24. 8.-15. 9. VUELTA  
       
FLORBAL 8.-11. 8. CZECH OPEN PRAHA
       
GOLF 15.-18. 8. CZECH MASTERS  
       
JUDO 25. 8.-1. 9. MS Tokio/Japonsko
       
MODERNÍ PĚTIBOJ 5.-11. 8. ME Bath/Velká Británie
       
MOTORISMUS 4. 8. FORMULE 1 - GP MAĎARSKA Hungaroring/Maďarsko
  4. 8. MOTOGP - GP ČESKÉ REPUBLIKY BRNO
  11. 8. MOTOGP - GP RAKOUSKA Spielberg/Rakousko
  25. 8. MOTOGP - GP VELKÉ BRITÁNIE Silverstone/Velká Británie
  1.-4. 8. WRC FINSKÁ RALLY  
  22.-25. 8. WRC NĚMECKÁ RALLY  
       
PLAVÁNÍ 20.-25. 8. MS JUNIORŮ Budapešť/Maďarsko
       
POZEMNÍ HOKEJ 16.-25. 8. ME Antverpy/Belgie
       
KANOISTIKA 21.-25. 8. MS Széged/Maďarsko
       
STOLNÍ TENIS 20.-25. 8. CZECH OPEN OLOMOUC
       
VESLOVÁNÍ 7.-11. 8. MS JUNIORŮ Tokio/Japonsko
  25. 8.-1. 9. MS Linec/Rakousko
       
VOLEJBAL 2.-4. 8. KVALIFIKACE OH ženy  
  9.-11. 8. KVALIFIKACE OH muži  

ZÁŘÍ

FOTBAL   KVALIFIKACE EURO 2020  
  7. 9. KOSOVO-ČESKO  
  10. 9. ČERNÁ HORA-ČESKO  
  17.-18. 9. START LIGY MISTRŮ - základní skupiny  
  19. 9. START EVROPSKÉ LIGY - základní skupiny  
       
HOKEJ 13. 9. START NOVÉHO ROČNÍKU EXTRALIGY  
       
TENIS 26. 8.-8. 9. US OPEN New York/USA
  9.-15. 9. DAVIS CUP/semifinále  
       
       
ATLETIKA 6. 9. DIAMANTOVÁ LIGA Brusel/Belgie
  28. 9.-6. 10. MS Dauhá/Katar
       
BASEBALL ??? ME + KVALIFIKACE NA OH Bonn/Německo
       
BASKETBAL 31. 8.-15. 9. MS MUŽŮ Čína
       
BOX 7.-21. 9. MS Soči/Rusko
       
CYKLISTIKA 24. 8.-15. 9. VUELTA  
  22.-29. 9. MS Harrogate/Velká Británie
       
JUDO 25. 8.-1. 9. MS Tokio/Japonsko
       
KANOISTIKA 6.-8. 9. SP VODNÍ SLALOM PRAHA
  24.-29. 9. MS VODNÍ SLALOM La Seu d´Urgell/Španělsko
       
MODERNÍ GYMNASTIKA 16.-22. 9. MS Baku/Ázerbájdžán
       
MOTORISMUS 1. 9. FORMULE 1 - GP BELGIE Spa/Belgie
  8. 9. FORMULE 1 - GP ITÁLIE Monza/Itálie
  22. 9. FORMULE 1 - GP SINGAPURU Singapur
  29. 9. FORMULE 1 - GP RUSKA Soči/Rusko
  15. 9. MOTOGP - GP SAN MARINA Misano/San Marino
  22. 9. MOTOGP - GP ARAGONU Alůcaniz/Španělsko
  12.-15. 9. WRC TURECKÁ RALLY  
  29. 9.-???? ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE
       
RAGBY 20. 9.-2. 11. MS Japonsko
       
SPORTOVNÍ STŘELBA 13.-17. 9. ME brokovnice Lonato/Itálie
  12.-23. 9. ME vzduchové pušky Boloňa/Itálie
  22.-27. 9. ME sportovní pušky Tolmezzo/Itálie
       
STOLNÍ TENIS 3.-8. 9. ME Nantes/Francie
       
TRIATLON 7.-8. 9. MS IRONMAN Nice/Francie
       
VESLOVÁNÍ 25. 8.-1. 9. MS Linec/Rakousko
       
VOLEJBAL 13.-29. 9. ME MUŽI  
       
VZPÍRÁNÍ 16.-25. 9. MS Pattaya/Thajsko
       
ZÁPAS 14.-22. 9. MS  

ŘÍJEN

FOTBAL   KVALIFIKACE EURO 2020  
  11. 10. ČESKO-ANGLIE PRAHA
  5.-27. 10. MS U17 Peru
    MS V MALÉM FOTBALU Perth/Austrálie
       
HOKEJ 2. 10. START NHL  
       
TENIS 28. 10.-3. 11. TURNAJ MISTRYŇ Šen-čen/Čína
       
ATLETIKA 28. 9.-6. 10. MS Dauhá/Katar
       
BASKETBAL 16. 10. START NBA  
       
DOSTIHY 13. 10.- VELKÁ PARDUBICKÁ PARDUBICE
       
JUDO 25.-27. 10. GRANDSLAM Abú Zabí/SAE
       
LYŽOVÁNÍ 26.-27. 10. START SEZONY SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ  
       
MOTORISMUS 13. 10. FORMULE 1 - GP JAPONSKA Suzuka/Japonsko
  27. 10. FORMULE 1 - GP MEXIKA Mexico City/Mexiko
  6. 10. MOTOGP - GP THAJSKA Chang/Thajsko
  20. 10. MOTOGP - GP AUSTRÁLIE Phillip Island/Austrálie
  27. 10. MOTOGP - GP MALAJSIE Sepang/Malajsie
  3.-6. 10. WRC WALES BRITSKÁ RALLY  
  24.-27. 10. WRC KATALÁNSKÁ RALLY  
       
RAGBY 20. 9.-2. 11. MS Japonsko
       
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA 4.-13. 10 MS Stuttgart/Německo

LISTOPAD

FOTBAL   KVALIFIKACE EURO 2020  
  14. 11. ČESKO-KOSOVO  
  17. 11. BULHARSKO-ČESKO  
       
HOKEJ 7.-10. 11. KARJALA CUP Helsinky/Finsko
       
TENIS 28. 10.-3. 11. TURNAJ MISTRYŇ Šen-čen/Čína
  9.-10. 11. FED CUP/finále  
  11.-17. 11. TURNAJ MISTRŮ Londýn/Velká Británie
  22.-24. 11. DAVIS CUP/finále  
       
ATLETIKA 3. 11. NEW YORK MARATON  
       
CYKLISTIKA 22.-24. 11. MS KOLOVÁ ????
       
HÁZENÁ 30. 11.-15. 12. MS ŽENY Kumamoto/Japonsko
       
JUDO 22.-24. 11. GRANDSLAM Osaka/Japonsko
       
BIATLON 29.11--8.12. START SP V BIATLONU  
       
LYŽOVÁNÍ 23.-24. 11. SP V ALPSKÉM LYŽOVÁNÍ  
  23.-24. 11. START SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ  
  16.-17. 11. START SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH  
  16.-17. 11. START SP V SEVERSKÉ KOMBINACI  
  3. 11. START SP FREESTYLE/big air muži + ženy  
       
SNOWBOARDING 3. 11. START SP VE SNOWBOARDINGU/big air  
       
MOTORISMUS 3. 11. FORMULE 1 - GP USA Austin/USA
  17. 11. FORMULE 1 - GP BRAZÍLIE Sao Paolo/Brazílie
  17. 11. MOTOGP - GP EVROPY Valencie/Španělsko
  14.-17. 11. WRC AUSTRALSKÁ RALLY  
       
RAGBY 20. 9.-2. 11. MS Japonsko
       
RYCHLOBRUSLENÍ 16.-17. 11. START SP  
       
STOLNÍ TENIS 24. 11.-1. 12. MS JUNIORŮ  

PROSINEC

FOTBAL 1. 12. LOS EURO 2020  
       
HOKEJ 12.-15. 12. CHANNEL ONE CUP Moskva
  26. 12.-5. 1. MS HRÁČŮ DO 20 LET OSTRAVA, TŘINEC
       
HÁZENÁ 30. 11.-15. 12. MS ŽENY Kumamoto/Japonsko
       
FLORBAL 7.-15. 12. MS ŽENY Neuchatel/Švýcarsko
       
JUDO 14.-15. 12. MASTERS Kanton/Čína
       
LYŽOVÁNÍ   SP V BĚŽECKÉM LYŽOVÁNÍ  
    SP V BIATLONU  
    SP VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH  
    SP V SEVERSKÉ KOMBINACI  
    SP FREESTYLE  
    SP VE SNOWBOARDINGU  
       
MOTORISMUS 1. 12. FORMULE 1 - GP ABÚ ZABÍ poslední závod Abú Zabí/SAE
       
PLAVÁNÍ 4.-8. 12. ME KRÁTKÝ BAZÉN Glasgow/Velká Británie
       
RYCHLOBRUSLENÍ   SP  
       
SQUASH 15.-21. 12. MS TÝMŮ muži Washington/USA
       
STOLNÍ TENIS 24. 11.-1. 12. MS JUNIORŮ  
  12.-15. 12. WORLD TOUR finále  
       
TAEKWONDO   MS TÝMŮ Moskva/Rusko
       

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud