PARÁDA! Krejčíková vyhrála French Open, Rusku zdolala ve třech setech

Autor: iSport.cz, jj, ČTK
9
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Pařížská pohádka má šťastný konec, česká tenistka Barbora Krejčíková senzačně vyhrála French Open! Ve finále druhého grandslamu sezony porazila Rusku Anastasii Pavljučenkovovou 6:1, 2:6, 6:4 a navázala na triumf Hany Mandlíkové z roku 1981. V novém žebříčku WTA Krejčíková vylétne na patnácté místo, stala se první českou grandslamovou vítězkou od úspěchu Petry Kvitové na Wimbledonu 2014. V neděli Krejčíkovou v Paříži ještě čeká finále čtyřhry po boku Kateřiny Siniakové. Sledujte ONLINE s aktuálními postřehy redaktora deníku Sport Jana Jarocha.

ONLINE PŘENOS - Komentovaný ONLINE French Open
Všechny dny
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě
Barbora Krejčíková Barbora Krejčíková Jan Jaroch, redaktor Sportu v Londýně Jan Jaroch, redaktor Sportu v Londýně Novak Djokovič Novak Djokovič Rafael Nadal Rafael Nadal
Obnovit
Zprávy ze dne 13. 6. 2021
19:26
13. 6. 2021
Novak Djokovič

To byla jízda! Novak Djokovič je podruhé králem antukového Roland Garros. První hráč světa ovládl pařížský turnaj po obratu ve finále, v kterém už prohrával se Stefanosem Tsitsipasem 0:2 na sety. Řeckého soka však porazil 6:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 za čtyři hodiny a jedenáct minut a slaví 19. grandslamový titul.

Novak Djokovič ovládl French Open Novak Djokovič ovládl French Open
Zprávy ze dne 11. 6. 2021
23:48
11. 6. 2021

Tenhle úsměv si Novak Djokovič tvrdě vydřel. Krále Roland Garros udolal za 4 hodiny a 11 minut.

11. 6. 2021

Diváci dostali speciální výjimku a mohou zůstat na tribunách.

22:42
11. 6. 2021

Už vyhrát nad Nadalem dva sety je něco výjimečného. Novaku Djokovičovi se to povedlo! Teď ještě ten třetí.

21:37
11. 6. 2021

Velká přehlídka fantastických výměn pokračuje. Ve třetím setu jako první prolomil soupeřovo podání Novak Djokovič. Dostane se do vedení i celkově?

21:04
11. 6. 2021

Druhý set zvládl lépe Novak Djokovič. Před třetí sadou nemá žádný ze soupeřů žádnou výraznou výhodu.

9. 6. 2021

Novak Djokovič nakonec vybojoval postup do semifinále! Italského soupeře Mattea Berrettiniho zdolal ve čtyřech setech 6:3, 6:2, 6:7 a 7:5, v semifinále vyzve Rafaela Nadala.

Novak Djokovič slavil postup do semifinále hodně emotivně Matteo Berrettini ve čtvrtfinále French Open značně potrápil světovou jedničku
23:03
9. 6. 2021

Čtvrtfinále mezi Novakem Djokovičem a Matteem Berrettinim se stále hraje. Srb vede 2:1 na sety a ve čtvrté sadě aktuálně 3:2 na gamy. Utkání muselo být na chvíli přerušeno, jelikož ve 23 hodin diváci musí opustit hlediště…

Zprávy ze dne 7. 6. 2021
20:16
7. 6. 2021

Novak Djokovič o odstoupení Rogera Federera. Určitě mu nepomohlo, Srb má v nohách pětiseťák a ve středu půjde na Mattea Berrettiniho, jenž tři dny odpočíval.

18:20
7. 6. 2021

Djokovičův zápas opět vyvolal diskusi, zda nemají hrát i muži grandslamy jen na dva vítězné sety. V tomhle případě by Lorenzo Musetti postoupil. Formát best of five dává favoritům až příliš prostoru pro chybu. Na druhou stranu dělá z grandslamů to, čím jsou.

18:17
7. 6. 2021

Srbský kamarád Saša přináší tajemtsví Djokovičova obratu s Musettim - pauza po druhém setu, kdy prohrával 0:2.

17:01
7. 6. 2021

Novak Djokovič přežil velkou hrozbu. Devatenáctiletý italský mladík Lorenzo Musetti nad ním vedl 2:0 na sety, nakonec však nevydržel fyzicky a utkání skrečoval za stavu 7:6, 7:6, 1:6, 0:6, 0:4.

14:48
7. 6. 2021

Italský mladík Lorenzo Musetti bere první set proti Novaku Djokovičovi poměrem 7-6.

Zprávy ze dne 3. 6. 2021
18:06
3. 6. 2021

Zprávy ze dne 1. 6. 2021
23:14
1. 6. 2021

Novak Djokovič postoupil na Roland Garros hladce do 2. kola. Světová jednička porazila ve večerním utkání bez diváků Tennyse Sandrena 6:2, 6:4, 6:2.