Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  SK Sigma Olomouc 30 19 6 5 64:25 63
2.  FK Varnsdorf 30 17 8 5 47:27 59
3.  FC Fastav Zlín 30 16 7 7 53:32 55
4.  FK Viktoria Žižkov 30 16 7 7 50:23 55
5.  FK Baník Sokolov 30 13 9 8 44:39 48
6.  FC MAS Táborsko 30 13 8 9 55:42 47
7.  MFK Karviná 30 12 10 8 39:31 46
8.  FK Pardubice 30 12 9 9 37:34 45
9.  SFC Opava 30 11 9 10 36:35 42
10.  FC Graffin Vlašim 30 11 6 13 36:50 39
11.  1.SC Znojmo 30 11 5 14 37:43 38
12.  FK Ústí nad Labem 30 10 4 16 34:46 34
13.  FK Fotbal Třinec 30 8 6 16 33:51 30
14.  MFK Frýdek-Místek 30 8 4 18 28:41 28
15.  FK Baník Most 30 5 6 19 25:51 21
16.  FK Kolín 30 3 6 21 26:74 15

Kompletní program zápasů

2. srpna 2014
2. 8. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
2. 8. • 10:15
Karviná
Karviná
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
2. 8. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
2. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
2. 8. • 19:00
Zlín
Zlín
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
3. srpna 2014
3. 8. • 10:15
Žižkov
Žižkov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
3. 8. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
3. 8. • 17:00
Kolín
Kolín
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
9. srpna 2014
9. 8. • 10:15
Třinec
Třinec
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
9. 8. • 17:00
Olomouc
Olomouc
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
9. 8. • 17:00
Vlašim
Vlašim
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
9. 8. • 17:00
Táborsko
Táborsko
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
10. srpna 2014
10. 8. • 10:15
Žižkov
Žižkov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
10. 8. • 17:00
Kolín
Kolín
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
10. 8. • 17:30
Most
Most
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
16. srpna 2014
16. 8. • 10:15
Karviná
Karviná
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
16. 8. • 10:15
Sokolov
Sokolov
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
16. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
16. 8. • 18:00
Opava
Opava
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
16. 8. • 19:00
Zlín
Zlín
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
17. srpna 2014
17. 8. • 17:00
Znojmo
Znojmo
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
17. 8. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
17. 8. • 17:30
Most
Most
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
23. srpna 2014
23. 8. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
23. 8. • 10:15
Třinec
Třinec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
23. 8. • 17:00
Vlašim
Vlašim
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
23. 8. • 17:00
Táborsko
Táborsko
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
23. 8. • 17:00
Olomouc
Olomouc
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
30. srpna 2014
30. 8. • 10:15
Karviná
Karviná
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
30. 8. • 10:15
Sokolov
Sokolov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
30. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
30. 8. • 18:00
Opava
Opava
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
31. srpna 2014
31. 8. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
31. 8. • 17:00
Znojmo
Znojmo
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
31. 8. • 17:30
Most
Most
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
13. září 2014
13. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
13. 9. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
13. 9. • 17:00
Vlašim
Vlašim
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
13. 9. • 17:00
Táborsko
Táborsko
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
13. 9. • 17:00
Olomouc
Olomouc
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
13. 9. • 19:00
Zlín
Zlín
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
20. září 2014
20. 9. • 10:15
Karviná
Karviná
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
20. 9. • 10:15
Sokolov
Sokolov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
20. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
20. 9. • 16:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
20. 9. • 18:00
Opava
Opava
3:3
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
27. září 2014
27. 9. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
27. 9. • 15:00
Olomouc
Olomouc
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
27. 9. • 16:30
Vlašim
Vlašim
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
27. 9. • 16:30
Táborsko
Táborsko
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
27. 9. • 19:00
Zlín
Zlín
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
28. září 2014
28. 9. • 10:15
Žižkov
Žižkov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
28. 9. • 16:30
Kolín
Kolín
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
28. 9. • 16:30
Varnsdorf
Varnsdorf
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
4. října 2014
4. 10. • 10:15
Karviná
Karviná
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
4. 10. • 10:15
Třinec
Třinec
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
4. 10. • 15:00
Olomouc
Olomouc
6:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
4. 10. • 16:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
11. října 2014
11. 10. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
11. 10. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
11. 10. • 16:00
Vlašim
Vlašim
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
11. 10. • 18:00
Zlín
Zlín
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
12. října 2014
12. 10. • 10:15
Žižkov
Žižkov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
12. 10. • 16:00
Varnsdorf
Varnsdorf
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
12. 10. • 16:00
Kolín
Kolín
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
18. října 2014
18. 10. • 10:15
Třinec
Třinec
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
18. 10. • 15:00
Olomouc
Olomouc
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
18. 10. • 15:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
18. 10. • 15:30
Vlašim
Vlašim
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
18. 10. • 16:00
Opava
Opava
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
25. října 2014
25. 10. • 10:15
Sokolov
Sokolov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
25. 10. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
25. 10. • 10:15
Karviná
Karviná
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
25. 10. • 14:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
25. 10. • 18:00
Zlín
Zlín
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
26. října 2014
26. 10. • 10:15
Žižkov
Žižkov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
26. 10. • 14:30
Varnsdorf
Varnsdorf
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
26. 10. • 14:30
Kolín
Kolín
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
1. listopadu 2014
1. 11. • 10:15
Třinec
Třinec
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
1. 11. • 14:00
Vlašim
Vlašim
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
1. 11. • 14:00
Táborsko
Táborsko
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
1. 11. • 14:00
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
1. 11. • 18:00
Opava
Opava
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
8. listopadu 2014
8. 11. • 10:15
Karviná
Karviná
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
8. 11. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
8. 11. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
8. 11. • 14:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
8. 11. • 18:00
Zlín
Zlín
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
9. listopadu 2014
9. 11. • 10:15
Žižkov
Žižkov
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
9. 11. • 14:00
Varnsdorf
Varnsdorf
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
9. 11. • 14:00
Znojmo
Znojmo
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
15. listopadu 2014
15. 11. • 10:15
Třinec
Třinec
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
15. 11. • 14:00
Vlašim
Vlašim
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
15. 11. • 14:00
Táborsko
Táborsko
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
15. 11. • 18:00
Opava
Opava
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
22. listopadu 2014
22. 11. • 10:15
Karviná
Karviná
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
22. 11. • 10:15
Sokolov
Sokolov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
22. 11. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
22. 11. • 13:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
22. 11. • 15:30
Opava
Opava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
22. 11. • 18:00
Zlín
Zlín
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
7. března 2015
7. 3. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
7. 3. • 10:15
Třinec
Třinec
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
7. 3. • 14:30
Vlašim
Vlašim
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
7. 3. • 14:30
Olomouc
Olomouc
7:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
7. 3. • 14:30
Táborsko
Táborsko
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
14. března 2015
14. 3. • 10:15
Karviná
Karviná
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
14. 3. • 10:15
Sokolov
Sokolov
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
14. 3. • 14:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
14. 3. • 18:00
Zlín
Zlín
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
14. 3. • 18:00
Opava
Opava
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
15. března 2015
15. 3. • 14:30
Varnsdorf
Varnsdorf
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
15. 3. • 14:30
Znojmo
Znojmo
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
15. 3. • 16:00
Most
Most
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
21. března 2015
21. 3. • 10:15
Třinec
Třinec
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
21. 3. • 10:15
Pardubice
Pardubice
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
21. 3. • 15:00
Vlašim
Vlašim
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
21. 3. • 15:00
Táborsko
Táborsko
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
21. 3. • 15:00
Olomouc
Olomouc
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
28. března 2015
28. 3. • 10:15
Karviná
Karviná
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
28. 3. • 10:15
Sokolov
Sokolov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
28. 3. • 15:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
29. března 2015
29. 3. • 15:00
Znojmo
Znojmo
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
29. 3. • 15:00
Varnsdorf
Varnsdorf
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
29. 3. • 16:00
Most
Most
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
29. 3. • 17:00
Opava
Opava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
4. dubna 2015
4. 4. • 10:15
Pardubice
Pardubice
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
4. 4. • 14:00
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
4. 4. • 16:30
Táborsko
Táborsko
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
4. 4. • 16:30
Vlašim
Vlašim
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
4. 4. • 18:00
Zlín
Zlín
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
11. dubna 2015
11. 4. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
11. 4. • 10:15
Třinec
Třinec
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
11. 4. • 10:15
Karviná
Karviná
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
11. 4. • 16:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
11. 4. • 18:00
Opava
Opava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
12. dubna 2015
12. 4. • 15:00
Most
Most
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
12. 4. • 16:30
Znojmo
Znojmo
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
12. 4. • 18:00
Ústí
Ústí
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
18. dubna 2015
18. 4. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
18. 4. • 17:00
Táborsko
Táborsko
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
18. 4. • 17:00
Vlašim
Vlašim
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
18. 4. • 18:00
Zlín
Zlín
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
19. dubna 2015
19. 4. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
19. 4. • 10:15
Žižkov
Žižkov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
19. 4. • 17:00
Kolín
Kolín
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
19. 4. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
25. dubna 2015
25. 4. • 10:15
Karviná
Karviná
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
25. 4. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
25. 4. • 17:00
Olomouc
Olomouc
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
25. 4. • 18:00
Opava
Opava
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
2. května 2015
2. 5. • 10:15
Pardubice
Pardubice
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
2. 5. • 10:15
Karviná
Karviná
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2. 5. • 10:15
Sokolov
Sokolov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
2. 5. • 17:00
Táborsko
Táborsko
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
2. 5. • 18:00
Zlín
Zlín
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
3. května 2015
3. 5. • 10:15
Žižkov
Žižkov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
3. 5. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
3. 5. • 17:00
Kolín
Kolín
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
8. května 2015
8. 5. • 14:30
Táborsko
Táborsko
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
8. 5. • 17:00
Vlašim
Vlašim
3:3
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
8. 5. • 17:30
Ústí
Ústí
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
9. května 2015
9. 5. • 10:15
Třinec
Třinec
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
9. 5. • 16:00
Opava
Opava
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
9. 5. • 17:00
Olomouc
Olomouc
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
13. května 2015
13. 5. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
13. 5. • 17:00
Kolín
Kolín
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
13. 5. • 17:00
Žižkov
Žižkov
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
13. 5. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
13. 5. • 17:00
Karviná
Karviná
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
13. 5. • 17:00
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
13. 5. • 17:00
Pardubice
Pardubice
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
13. 5. • 18:00
Zlín
Zlín
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
16. května 2015
16. 5. • 10:15
Třinec
Třinec
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
16. 5. • 13:00
Olomouc
Olomouc
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
16. 5. • 17:30
Vlašim
Vlašim
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
16. 5. • 18:00
Táborsko
Táborsko
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
16. 5. • 18:00
Opava
Opava
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
17. května 2015
17. 5. • 13:30
Ústí
Ústí
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
17. 5. • 16:00
Most
Most
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
17. 5. • 17:00
Kolín
Kolín
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
24. května 2015
24. 5. • 17:00
Zlín
Zlín
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
24. 5. • 17:00
Znojmo
Znojmo
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Most
Most
24. 5. • 17:00
Pardubice
Pardubice
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
24. 5. • 17:00
Sokolov
Sokolov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
24. 5. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
24. 5. • 17:00
Karviná
Karviná
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
24. 5. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
24. 5. • 17:00
Žižkov
Žižkov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
31. května 2015
31. 5. • 17:00
Olomouc
Olomouc
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
31. 5. • 17:00
Ústí
Ústí
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
31. 5. • 17:00
Vlašim
Vlašim
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
31. 5. • 17:00
Třinec
Třinec
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Zlín
Zlín
31. 5. • 17:00
Most
Most
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Karviná
Karviná
31. 5. • 17:00
Táborsko
Táborsko
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
31. 5. • 17:00
Znojmo
Znojmo
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Kolín
Kolín
31. 5. • 17:00
Opava
Opava
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
Tabulka 2014/2015
Z V R P Skóre B
1.  Olomouc 30 19 6 5 64:25 63
2.  Varnsdorf 30 17 8 5 47:27 59
3.  Zlín 30 16 7 7 53:32 55
4.  Žižkov 30 16 7 7 50:23 55
5.  Sokolov 30 13 9 8 44:39 48
6.  Táborsko 30 13 8 9 55:42 47
7.  Karviná 30 12 10 8 39:31 46
8.  Pardubice 30 12 9 9 37:34 45
9.  Opava 30 11 9 10 36:35 42
10.  Vlašim 30 11 6 13 36:50 39
11.  Znojmo 30 11 5 14 37:43 38
12.  Ústí 30 10 4 16 34:46 34
13.  Třinec 30 8 6 16 33:51 30
14.  Frýdek-Místek 30 8 4 18 28:41 28
15.  Most 30 5 6 19 25:51 21
16.  Kolín 30 3 6 21 26:74 15







Klasická verze
Mobilní verze