Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  SK Sigma Olomouc 30 21 6 3 59:22 69
2.  FC Baník Ostrava 30 18 10 2 48:20 64
3.  SFC Opava 30 19 6 5 61:33 63
4.  FC Sellier & Bellot Vlašim 30 16 6 8 61:34 54
5.  SK Dynamo České Budějovice 30 12 10 8 39:31 46
6.  1.SC Znojmo FK 30 11 8 11 49:47 41
7.  FK Pardubice 30 10 9 11 31:33 39
8.  FK Ústí nad Labem 30 10 7 13 34:41 37
9.  FK Viktoria Žižkov 30 10 9 11 49:41 36
10.  FC MAS Táborsko 30 9 9 12 38:48 36
11.  FK Varnsdorf 30 10 5 15 44:46 35
12.  FK Fotbal Třinec 30 9 7 14 40:52 34
13.  FK Baník Sokolov 30 7 11 12 28:44 32
14.  MFK Vítkovice 30 9 4 17 35:47 31
15.  MFK Frýdek-Místek 30 7 8 15 40:57 29
16.  1. SK Prostějov 30 3 3 24 20:80 12

Kompletní program zápasů

6. srpna 2016
6. 8. • 10:15
Třinec
Třinec
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
6. 8. • 10:15
Sokolov
Sokolov
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
6. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
7. srpna 2016
7. 8. • 10:15
Žižkov
Žižkov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
7. 8. • 16:00
Znojmo
Znojmo
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
7. 8. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
13. srpna 2016
13. 8. • 10:15
Pardubice
Pardubice
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
13. 8. • 17:00
Táborsko
Táborsko
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
13. 8. • 17:00
Vlašim
Vlašim
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
13. 8. • 17:00
Prostějov
Prostějov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
13. 8. • 18:00
Opava
Opava
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
20. srpna 2016
20. 8. • 10:15
Třinec
Třinec
4:4
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
20. 8. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
20. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
27. srpna 2016
27. 8. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
27. 8. • 17:00
Prostějov
Prostějov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
27. 8. • 17:00
Táborsko
Táborsko
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
27. 8. • 17:00
Ostrava
Ostrava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
27. 8. • 17:00
Vlašim
Vlašim
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
27. 8. • 18:00
Opava
Opava
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
3. září 2016
3. 9. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
3. 9. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
10. září 2016
10. 9. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
10. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
10. 9. • 16:30
Vlašim
Vlašim
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
10. 9. • 17:00
Prostějov
Prostějov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
10. 9. • 17:00
Táborsko
Táborsko
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
17. září 2016
17. 9. • 10:15
Sokolov
Sokolov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
17. 9. • 16:30
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
17. 9. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
17. 9. • 17:00
Ostrava
Ostrava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
17. 9. • 18:00
Opava
Opava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
24. září 2016
24. 9. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
24. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
24. 9. • 16:00
Táborsko
Táborsko
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
24. 9. • 16:30
Prostějov
Prostějov
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
1. října 2016
1. 10. • 10:05
Sokolov
Sokolov
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
1. 10. • 15:00
Ostrava
Ostrava
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
1. 10. • 16:30
Vlašim
Vlašim
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
1. 10. • 19:00
Opava
Opava
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
8. října 2016
8. 10. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
8. 10. • 10:15
Třinec
Třinec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
8. 10. • 16:00
Prostějov
Prostějov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
8. 10. • 16:00
Táborsko
Táborsko
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
15. října 2016
15. 10. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
15. 10. • 15:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
15. 10. • 16:00
Prostějov
Prostějov
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
15. 10. • 16:00
Vlašim
Vlašim
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
15. 10. • 17:00
Ostrava
Ostrava
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
15. 10. • 18:00
Opava
Opava
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
21. října 2016
21. 10. • 15:30
Varnsdorf
Varnsdorf
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
21. 10. • 18:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
22. října 2016
22. 10. • 10:15
Třinec
Třinec
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
22. 10. • 10:15
Sokolov
Sokolov
3:3
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
22. 10. • 15:30
Táborsko
Táborsko
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
29. října 2016
29. 10. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
29. 10. • 14:30
Prostějov
Prostějov
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
29. 10. • 14:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
29. 10. • 14:30
Vlašim
Vlašim
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
29. 10. • 18:00
Opava
Opava
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
5. listopadu 2016
5. 11. • 10:15
Třinec
Třinec
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
5. 11. • 10:15
Sokolov
Sokolov
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
5. 11. • 14:00
Táborsko
Táborsko
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
12. listopadu 2016
12. 11. • 14:00
Prostějov
Prostějov
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
12. 11. • 14:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
12. 11. • 14:00
Vlašim
Vlašim
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
12. 11. • 16:30
Opava
Opava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
12. 11. • 19:15
Ústí
Ústí
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
19. listopadu 2016
19. 11. • 10:15
Třinec
Třinec
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
19. 11. • 10:15
Sokolov
Sokolov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
19. 11. • 13:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
4. března 2017
4. 3. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
4. 3. • 14:30
Prostějov
Prostějov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
4. 3. • 14:30
Vlašim
Vlašim
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
4. 3. • 15:00
Ostrava
Ostrava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
11. března 2017
11. 3. • 10:15
Třinec
Třinec
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
11. 3. • 10:15
Sokolov
Sokolov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
11. 3. • 14:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
18. března 2017
18. 3. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
18. 3. • 14:00
Opava
Opava
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
18. 3. • 15:00
Prostějov
Prostějov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
18. 3. • 15:00
Vlašim
Vlašim
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
31. března 2017
31. 3. • 18:00
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
31. 3. • 18:00
Ústí
Ústí
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
31. 3. • 19:00
Znojmo
Znojmo
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
1. dubna 2017
1. 4. • 10:15
Sokolov
Sokolov
0:5
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
1. 4. • 16:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
1. 4. • 18:00
Opava
Opava
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
8. dubna 2017
8. 4. • 10:15
Pardubice
Pardubice
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
8. 4. • 10:15
Třinec
Třinec
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
8. 4. • 12:30
Č. Buděj.
Č. Buděj.
2:5
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
8. 4. • 16:30
Prostějov
Prostějov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
8. 4. • 16:30
Táborsko
Táborsko
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
8. 4. • 16:30
Vlašim
Vlašim
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
8. 4. • 16:30
Vítkovice
Vítkovice
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
14. dubna 2017
14. 4. • 16:30
Opava
Opava
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
14. 4. • 18:00
Olomouc
Olomouc
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
14. 4. • 18:00
Ústí
Ústí
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
14. 4. • 19:00
Znojmo
Znojmo
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
15. dubna 2017
15. 4. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
15. 4. • 16:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
15. 4. • 16:30
Vlašim
Vlašim
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
19. dubna 2017
19. 4. • 17:00
Prostějov
Prostějov
2:4
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
19. 4. • 17:00
Pardubice
Pardubice
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
19. 4. • 17:00
Táborsko
Táborsko
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
19. 4. • 17:00
Žižkov
Žižkov
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
19. 4. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
19. 4. • 17:00
Vítkovice
Vítkovice
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
22. dubna 2017
22. 4. • 10:15
Sokolov
Sokolov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
22. 4. • 12:20
Vlašim
Vlašim
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
22. 4. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
22. 4. • 17:00
Ústí
Ústí
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
22. 4. • 18:00
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
22. 4. • 19:00
Znojmo
Znojmo
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
29. dubna 2017
29. 4. • 10:15
Pardubice
Pardubice
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
29. 4. • 10:15
Žižkov
Žižkov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
29. 4. • 17:00
Táborsko
Táborsko
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
29. 4. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
29. 4. • 17:00
Vítkovice
Vítkovice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
6. května 2017
6. 5. • 10:15
Pardubice
Pardubice
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
6. 5. • 17:00
Prostějov
Prostějov
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
6. 5. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
6. 5. • 17:00
Ostrava
Ostrava
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
6. 5. • 17:00
Vlašim
Vlašim
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
6. 5. • 18:00
Opava
Opava
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
10. května 2017
10. 5. • 17:00
Táborsko
Táborsko
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
10. 5. • 17:00
Žižkov
Žižkov
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
10. 5. • 17:00
Třinec
Třinec
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
10. 5. • 17:00
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
10. 5. • 17:00
Sokolov
Sokolov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
10. 5. • 17:00
Vítkovice
Vítkovice
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
10. 5. • 18:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
13. května 2017
13. 5. • 10:15
Pardubice
Pardubice
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
13. 5. • 17:00
Prostějov
Prostějov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
13. 5. • 17:00
Ostrava
Ostrava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
13. 5. • 17:00
Vlašim
Vlašim
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
13. 5. • 18:00
Opava
Opava
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
13. 5. • 19:00
Ústí
Ústí
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
14. května 2017
14. 5. • 12:20
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
14. 5. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
21. května 2017
21. 5. • 16:00
Táborsko
Táborsko
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
21. 5. • 16:00
Žižkov
Žižkov
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
21. 5. • 16:00
Třinec
Třinec
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Prostějov
Prostějov
21. 5. • 16:00
Varnsdorf
Varnsdorf
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
21. 5. • 16:00
Olomouc
Olomouc
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ostrava
Ostrava
21. 5. • 16:00
Sokolov
Sokolov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
21. 5. • 16:00
Znojmo
Znojmo
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
21. 5. • 16:00
Vítkovice
Vítkovice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
28. května 2017
28. 5. • 15:00
Pardubice
Pardubice
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
28. 5. • 15:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
28. 5. • 15:00
Táborsko
Táborsko
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
28. 5. • 15:00
Ústí
Ústí
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
28. 5. • 15:00
Ostrava
Ostrava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
28. 5. • 15:00
Opava
Opava
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olomouc
Olomouc
28. 5. • 15:00
Vlašim
Vlašim
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
28. 5. • 15:00
Prostějov
Prostějov
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
Tabulka 2016/2017
Z V R P Skóre B
1.  Olomouc 30 21 6 3 59:22 69
2.  Ostrava 30 18 10 2 48:20 64
3.  Opava 30 19 6 5 61:33 63
4.  Vlašim 30 16 6 8 61:34 54
5.  Č. Buděj. 30 12 10 8 39:31 46
6.  Znojmo 30 11 8 11 49:47 41
7.  Pardubice 30 10 9 11 31:33 39
8.  Ústí 30 10 7 13 34:41 37
9.  Žižkov 30 10 9 11 49:41 36
10.  Táborsko 30 9 9 12 38:48 36
11.  Varnsdorf 30 10 5 15 44:46 35
12.  Třinec 30 9 7 14 40:52 34
13.  Sokolov 30 7 11 12 28:44 32
14.  Vítkovice 30 9 4 17 35:47 31
15.  Frýdek-Místek 30 7 8 15 40:57 29
16.  Prostějov 30 3 3 24 20:80 12

Fotbalová národní liga, zkráceně FNL nebo FN liga, dříve známá jako 2. liga, je od sezóny 1993/94 druhou nejvyšší fotbalovou soutěží v Česku. Pořádá ji Fotbalová asociace ČR (FAČR).  Během zimní přestávky 2012/2013 byla soutěž přejmenována na Fotbalovou národní ligu.

Soutěž FNL či 2. česká liga je složena z 16 týmů, které hrají systémem každý s každým doma-venku. Mužstvo s nejvyšším počtem bodů po 30 odehraných kolech získává mistrovský titul. První dva týmy 2. ligy postupují do nejvyšší české soutěže 1. fotbalové ligy.

Z FNL sestupují poslední dva týmy do České fotbalové ligy  (ČFL) nebo Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) podle regionu týmu. Kluby soutěží také v poháru (od července 2015 MOL Cup). Nastupují zde celky napříč spektrem českých fotbalových ligových soutěží a je zde uplatněn vyřazovací systém.








Klasická verze
Mobilní verze