Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  SFC Opava 30 18 9 3 76:33 63
2.  1. FK Příbram 30 18 4 8 56:32 58
3.  FK Pardubice 30 16 3 11 44:30 51
4.  FC Hradec Králové 30 14 8 8 50:36 50
5.  FK Fotbal Třinec 30 12 11 7 42:30 47
6.  SK České Budějovice 30 11 11 8 44:33 44
7.  FK Baník Sokolov 30 12 5 13 34:39 41
8.  FC Graffin Vlašim 30 11 5 14 42:49 38
9.  1.SC Znojmo 30 10 7 13 36:49 37
10.  FK Ústí nad Labem 30 10 6 14 37:47 36
11.  FK Varnsdorf 30 8 11 11 40:46 35
12.  FK Viktoria Žižkov 30 10 5 15 42:52 35
13.  FC Olympia Praha 30 8 10 12 33:45 34
14.  FC MAS Táborsko 30 8 9 13 36:46 33
15.  MFK Vítkovice 30 7 9 14 35:52 30
16.  MFK Frýdek-Místek 30 6 9 15 26:54 27

Kompletní program zápasů

28. července 2017
28. 7. • 18:00
Hr. Králové
Hr. Králové
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
28. 7. • 18:00
Vítkovice
Vítkovice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
29. července 2017
29. 7. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
29. 7. • 17:00
Příbram
Příbram
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
29. 7. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
5. srpna 2017
5. 8. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
5. 8. • 10:15
Třinec
Třinec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
5. 8. • 14:30
Opava
Opava
6:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
5. 8. • 17:00
Táborsko
Táborsko
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
12. srpna 2017
12. 8. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
12. 8. • 17:00
Příbram
Příbram
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
12. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
19. srpna 2017
19. 8. • 10:15
Pardubice
Pardubice
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
19. 8. • 10:15
Třinec
Třinec
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
19. 8. • 17:00
Táborsko
Táborsko
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
19. 8. • 18:00
Opava
Opava
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
20. srpna 2017
20. 8. • 10:15
Žižkov
Žižkov
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
20. 8. • 17:00
Vlašim
Vlašim
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
20. 8. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
23. srpna 2017
23. 8. • 16:30
Olympia Praha
Olympia Praha
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
23. 8. • 17:00
Příbram
Příbram
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
23. 8. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
23. 8. • 17:00
Sokolov
Sokolov
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
23. 8. • 18:00
Hr. Králové
Hr. Králové
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
23. 8. • 18:00
Vítkovice
Vítkovice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
23. 8. • 18:00
Ústí
Ústí
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
27. srpna 2017
27. 8. • 10:15
Žižkov
Žižkov
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
27. 8. • 17:00
Třinec
Třinec
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
27. 8. • 17:00
Vlašim
Vlašim
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
27. 8. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
27. 8. • 17:10
Č. Buděj.
Č. Buděj.
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
27. 8. • 19:30
Znojmo
Znojmo
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
9. září 2017
9. 9. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
9. 9. • 18:00
Opava
Opava
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
11. září 2017
11. 9. • 16:30
Příbram
Příbram
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
11. 9. • 18:00
Vítkovice
Vítkovice
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
16. září 2017
16. 9. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
16. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
3:3
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
16. 9. • 16:30
Příbram
Příbram
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
16. 9. • 16:30
Táborsko
Táborsko
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
16. 9. • 16:30
Varnsdorf
Varnsdorf
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
17. září 2017
17. 9. • 10:15
Žižkov
Žižkov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
17. 9. • 15:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
23. září 2017
23. 9. • 10:15
Pardubice
Pardubice
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
23. 9. • 18:00
Vítkovice
Vítkovice
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
23. 9. • 18:00
Opava
Opava
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
30. září 2017
30. 9. • 10:15
Třinec
Třinec
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
30. 9. • 16:00
Příbram
Příbram
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
30. 9. • 16:00
Táborsko
Táborsko
0:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
1. října 2017
1. 10. • 16:00
Vlašim
Vlašim
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
1. 10. • 16:00
Varnsdorf
Varnsdorf
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
1. 10. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
6:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
14. října 2017
14. 10. • 10:15
Pardubice
Pardubice
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
14. 10. • 15:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
14. 10. • 15:30
Táborsko
Táborsko
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
14. 10. • 18:00
Opava
Opava
3:3
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
21. října 2017
21. 10. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
21. 10. • 10:15
Třinec
Třinec
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
21. 10. • 15:30
Příbram
Příbram
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
21. 10. • 16:00
Hr. Králové
Hr. Králové
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
21. 10. • 16:15
Č. Buděj.
Č. Buděj.
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
22. října 2017
22. 10. • 10:15
Žižkov
Žižkov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
22. 10. • 15:30
Vlašim
Vlašim
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
22. 10. • 15:30
Varnsdorf
Varnsdorf
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
27. října 2017
27. 10. • 16:00
Vítkovice
Vítkovice
5:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
27. 10. • 18:00
Ústí
Ústí
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
28. října 2017
28. 10. • 10:15
Pardubice
Pardubice
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
28. 10. • 10:15
Třinec
Třinec
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
28. 10. • 14:30
Táborsko
Táborsko
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
28. 10. • 18:00
Opava
Opava
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
4. listopadu 2017
4. 11. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
4. 11. • 14:00
Hr. Králové
Hr. Králové
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
4. 11. • 14:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
4. 11. • 15:15
Příbram
Příbram
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
5. listopadu 2017
5. 11. • 10:15
Žižkov
Žižkov
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
5. 11. • 14:00
Vlašim
Vlašim
2:3
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
5. 11. • 14:00
Varnsdorf
Varnsdorf
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
5. 11. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
17. listopadu 2017
17. 11. • 10:15
Pardubice
Pardubice
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
17. 11. • 13:00
Opava
Opava
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
17. 11. • 18:00
Ústí
Ústí
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
17. 11. • 19:30
Znojmo
Znojmo
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
25. listopadu 2017
25. 11. • 13:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
25. 11. • 13:30
Příbram
Příbram
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
25. 11. • 14:00
Hr. Králové
Hr. Králové
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
25. 11. • 16:15
Č. Buděj.
Č. Buděj.
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
26. listopadu 2017
26. 11. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
26. 11. • 13:30
Sokolov
Sokolov
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
26. 11. • 13:30
Varnsdorf
Varnsdorf
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
9. března 2018
9. 3. • 17:00
Vítkovice
Vítkovice
3:5
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
9. 3. • 17:00
Hr. Králové
Hr. Králové
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
9. 3. • 18:00
Ústí
Ústí
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
10. března 2018
10. 3. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
10. 3. • 14:30
Příbram
Příbram
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
18. března 2018
18. 3. • 10:30
Žižkov
Žižkov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
18. 3. • 14:00
Znojmo
Znojmo
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
18. 3. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
24. března 2018
24. 3. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
24. 3. • 15:00
Táborsko
Táborsko
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
24. 3. • 16:00
Opava
Opava
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
30. března 2018
30. 3. • 13:15
Ústí
Ústí
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
30. 3. • 14:00
Hr. Králové
Hr. Králové
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
31. března 2018
31. 3. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
31. 3. • 15:00
Příbram
Příbram
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
31. 3. • 15:30
Opava
Opava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
31. 3. • 16:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
4. dubna 2018
4. 4. • 16:30
Vlašim
Vlašim
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
4. 4. • 16:30
Pardubice
Pardubice
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
4. 4. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
8. dubna 2018
8. 4. • 10:15
Žižkov
Žižkov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
8. 4. • 10:15
Pardubice
Pardubice
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
8. 4. • 15:30
Znojmo
Znojmo
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
8. 4. • 16:30
Varnsdorf
Varnsdorf
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
8. 4. • 16:30
Vlašim
Vlašim
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
8. 4. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
13. dubna 2018
13. 4. • 16:30
Znojmo
Znojmo
1:3
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
13. 4. • 18:00
Ústí
Ústí
3:3
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
13. 4. • 18:00
Hr. Králové
Hr. Králové
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
14. dubna 2018
14. 4. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
14. 4. • 16:30
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
17. dubna 2018
17. 4. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
17. 4. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
21. dubna 2018
21. 4. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
21. 4. • 17:00
Příbram
Příbram
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
21. 4. • 17:00
Táborsko
Táborsko
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
22. dubna 2018
22. 4. • 10:15
Žižkov
Žižkov
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
22. 4. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
22. 4. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
22. 4. • 17:00
Vlašim
Vlašim
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
25. dubna 2018
25. 4. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
25. 4. • 17:00
Pardubice
Pardubice
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
25. 4. • 17:00
Znojmo
Znojmo
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
25. 4. • 17:00
Vítkovice
Vítkovice
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
25. 4. • 17:00
Sokolov
Sokolov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
25. 4. • 18:00
Opava
Opava
3:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
25. 4. • 18:00
Ústí
Ústí
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
28. dubna 2018
28. 4. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
28. 4. • 10:15
Třinec
Třinec
5:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
28. 4. • 17:00
Vlašim
Vlašim
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
29. dubna 2018
29. 4. • 10:15
Žižkov
Žižkov
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
29. 4. • 17:00
Hr. Králové
Hr. Králové
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
29. 4. • 17:00
Příbram
Příbram
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
29. 4. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
29. 4. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
3:2
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
5. května 2018
5. 5. • 16:00
Táborsko
Táborsko
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
5. 5. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
5. 5. • 18:00
Opava
Opava
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
6. května 2018
6. 5. • 11:30
Pardubice
Pardubice
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
6. 5. • 15:00
Vítkovice
Vítkovice
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
6. 5. • 15:00
Sokolov
Sokolov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
6. 5. • 17:00
Znojmo
Znojmo
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
12. května 2018
12. 5. • 10:15
Olympia Praha
Olympia Praha
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
12. 5. • 17:00
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
12. 5. • 17:00
Příbram
Příbram
1:0
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
13. května 2018
13. 5. • 10:15
Žižkov
Žižkov
0:4
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
13. 5. • 17:00
Vlašim
Vlašim
2:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
13. 5. • 17:00
Varnsdorf
Varnsdorf
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
13. 5. • 17:00
Č. Buděj.
Č. Buděj.
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
16. května 2018
16. 5. • 17:00
Opava
Opava
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
16. 5. • 17:00
Vítkovice
Vítkovice
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
16. 5. • 17:00
Sokolov
Sokolov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
16. 5. • 17:00
Táborsko
Táborsko
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
16. 5. • 17:00
Třinec
Třinec
0:1
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
16. 5. • 17:00
Pardubice
Pardubice
4:3
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
16. 5. • 17:00
Znojmo
Znojmo
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
16. 5. • 18:00
Ústí
Ústí
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
20. května 2018
20. 5. • 13:15
Vítkovice
Vítkovice
4:2
ONLINE
-:-
LIVE
Sokolov
Sokolov
20. 5. • 13:15
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Ústí
Ústí
20. 5. • 13:15
Hr. Králové
Hr. Králové
1:4
ONLINE
-:-
LIVE
Opava
Opava
20. 5. • 13:15
Olympia Praha
Olympia Praha
4:1
ONLINE
-:-
LIVE
Znojmo
Znojmo
20. 5. • 13:15
Příbram
Příbram
3:1
ONLINE
-:-
LIVE
Pardubice
Pardubice
20. 5. • 13:15
Varnsdorf
Varnsdorf
1:1
ONLINE
-:-
LIVE
Táborsko
Táborsko
20. 5. • 13:15
Č. Buděj.
Č. Buděj.
0:0
ONLINE
-:-
LIVE
Třinec
Třinec
20. 5. • 13:15
Vlašim
Vlašim
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Žižkov
Žižkov
25. května 2018
25. 5. • 17:00
Znojmo
Znojmo
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Příbram
Příbram
25. 5. • 17:00
Pardubice
Pardubice
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Olympia Praha
Olympia Praha
25. 5. • 17:00
Táborsko
Táborsko
0:2
ONLINE
-:-
LIVE
Hr. Králové
Hr. Králové
25. 5. • 17:00
Opava
Opava
7:0
ONLINE
-:-
LIVE
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
25. 5. • 17:00
Ústí
Ústí
4:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vítkovice
Vítkovice
25. 5. • 17:00
Sokolov
Sokolov
2:0
ONLINE
-:-
LIVE
Vlašim
Vlašim
25. 5. • 17:00
Žižkov
Žižkov
1:2
ONLINE
-:-
LIVE
Č. Buděj.
Č. Buděj.
25. 5. • 17:00
Třinec
Třinec
2:2
ONLINE
-:-
LIVE
Varnsdorf
Varnsdorf
Tabulka 2017/2018
Z V R P Skóre B
1.  Opava 30 18 9 3 76:33 63
2.  Příbram 30 18 4 8 56:32 58
3.  Pardubice 30 16 3 11 44:30 51
4.  Hr. Králové 30 14 8 8 50:36 50
5.  Třinec 30 12 11 7 42:30 47
6.  Č. Buděj. 30 11 11 8 44:33 44
7.  Sokolov 30 12 5 13 34:39 41
8.  Vlašim 30 11 5 14 42:49 38
9.  Znojmo 30 10 7 13 36:49 37
10.  Ústí 30 10 6 14 37:47 36
11.  Varnsdorf 30 8 11 11 40:46 35
12.  Žižkov 30 10 5 15 42:52 35
13.  Olympia Praha 30 8 10 12 33:45 34
14.  Táborsko 30 8 9 13 36:46 33
15.  Vítkovice 30 7 9 14 35:52 30
16.  Frýdek-Místek 30 6 9 15 26:54 27

Fotbalová národní liga, zkráceně FNL nebo FN liga, dříve známá jako 2. liga, je od sezóny 1993/94 druhou nejvyšší fotbalovou soutěží v Česku. Pořádá ji Fotbalová asociace ČR (FAČR).  Během zimní přestávky 2012/2013 byla soutěž přejmenována na Fotbalovou národní ligu.

Soutěž FNL či 2. česká liga je složena z 16 týmů, které hrají systémem každý s každým doma-venku. Mužstvo s nejvyšším počtem bodů po 30 odehraných kolech získává mistrovský titul. První dva týmy 2. ligy postupují do nejvyšší české soutěže 1. fotbalové ligy.

Z FNL sestupují poslední dva týmy do České fotbalové ligy  (ČFL) nebo Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) podle regionu týmu. Kluby soutěží také v poháru (od července 2015 MOL Cup). Nastupují zde celky napříč spektrem českých fotbalových ligových soutěží a je zde uplatněn vyřazovací systém.








Klasická verze
Mobilní verze