A je dobojováno! Tříbodový zisk si dnes právem zasloužil Eintracht Frankfurt, který porazil na domácí půdě v poměru 4:2 FC Augsburg. V obou poločasech domácí zvítězili v poměru 2:1. Utkání fanoušky jistě bavilo, mohli vidět hned šest branek a pohledný fotbal. Hostům chyběla větší odvaha a lehkost, ale dokázali svého soupeře také potrápit. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90
Hlavní rozhodčí Florian Meyer nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Hrací plochu opouští Inui, kterého nahradí Kohler.
89
Na centrovaný balon si počkal Molders, jenž zakončil hlavou, ale balon skončil vedle.
89
Hrací plochu opouští Matmour a nahrazuje ho Occean.
88
Augsburg zahrával rohový kop a do zakončení se dostal Sio, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
88
Atmosféra na stadionu je vynikající, fanoušci svým svěřencům tleskají a hlasitě je povzbuzují.
86
Celozzi se probojoval ke střele, ale mířil nepřesně. Hosté tak mohli zůstat klidní.
83
Sio uvízl v ofsajdové pasti.
81
Frankfurt střídá. Ze hřiště odchází autor jednoho gólu Aigner, nahrazue ho Celozzi.
78
Frankfurt dostal výhodu rohového kopu, ale soupeře nijak neohrozil.
78
Inui se pokusil ohrozit soupeřovu branku, ale pozorná obrana odvrátila balon do bezpečí.
75
Frankfurt právě vstřelil branku!
ALEXANDER MEIER bezpečně proměňuje pokutový kop a zvyšuje skóre na 4:2. MEIER zároveň zaznamenává dnešní druhou branku.
74
Frankfurt bude zahrávat pokutový kop!
73
A je to tady, hosté využívají posledního střídání. Na hrací plochu se podívá Sio, který nahradí Wernera.
69
Ošetřit potřebuje Zambrano. Sudí hru přerušil.
65
Frankfurt dostal výhodu rohového kopu, ale žádné nebezpečí nepřichystal.
67
Žlutou kartu obdržel také Jung.
65
Žlutou kartu vyfasoval Werner.
64
Augsburg právě vstřelil branku!
FC Augsburg opět snižuje. Oehrl je na hrací ploše teprve pár minut a už přichystal stoprocentní gólovou šanci svému spoluhráči. SASCHA MOLDERS obdržel přihrávku na vzdálenější tyč a s přesností uklidil balon do odkryté brány.
62
Frankfurt bude zahrávat rohový kop.
62
Ke střele se dostal Inui, ale jeho pokus zablokovala pozorná obrana.
61
Ke střele se dostal také Meier, ale ani jeho pokus skóre nenavyšuje.
60
Matmour se dostal do zakončení, ale skóre se nemění.
58
Hosté střídají, ze hřiště odchází Ottl a nahrazuje ho Oehrl.
58
Standardní situaci si vzal na starost Anderson, ale balon v brance neskončil.
57
Domácí budou zahrávat volný přímý kop.
52
ALEXANDER MEIER zvyšuje skóre už na 3:1. Aigner si všiml, že je MEIER úplně sám, a tak mu okamžitě směřoval přihrávku. MEIER se tvrdě opřel do balonu a přesnou trefou do protipohybu překonal hostujícího bránkáře.
50
Hosté se snažili ohrozit soupeřovu branku, ale střela, kterou vyprodukoval Koo, nebyla nebezpečná.
49
49
K balonu se probojoval ve velkém vápně Anderson, jenž si střihl nůžky, ale soupeřovu branku neohrozil.
46
Druhý poločas začal beze změn.
46
45+1
Rode se vrátil po ošetření do hry.
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme mohli vidět celkem tři vstřelené branky. O tu první se už v sedmé minutě nešťastnou tečí postaral hostující hráč Molders, jenž poslal svého soupeře do vedení. Ve třicáté druhé minutě zvýšil přesnou trefou na 2:0 šikovný Aigner. Běžela poslední minuta prvního poločasu a hosté se mohli radovat. Podařilo se jim srovnat skóre na 2:1, o branku se postaral bystrý Koo, a hosté tak mají o motivaci jistě postaráno. Uvidíme, co nám přinese poločas druhý, nicméně si myslím, že odehraná první půle by mohla být dobrou pozvánkou.
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
45
Sudí přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Domácí dokázali centrovaný balon sice odvrátit, ale přesně do těch míst, kde stál zapomenutý JA CHEOL KOO, jenž přesnou trefou z první srovnává skóre v samotném závěru prvního poločasu na 2:1.
45
Nicméně Augsburg dostane další výhodu rohového kopu.
45
Hosté z této standardní situace nedokázali soupeřovu branku nijak ohrozit.
45
FC Augsburg bude zahrávat rohový kop.
44
Hosté se po delší době dostali do zakončení. Ten, kdo se snažil ohrozit soupeřovu branku byl Werner, ale jeho pokus uklidil do své náruče připravený Trapp.
41
Žlutou kartu vyfasoval Ottl.
42
Nyní se domácím naskytla velmi zajímavá šance. Hostující brankář chyboval v rozehrávce a balon přihrál svému protihráči. Matmour si připravil balon a zakončil, ale jeho pokus se do prázdné brány nevešel.
42
Odkop od brány provede Amsif.
42
Frankfurt dostal výhodu volného přímého kopu, ale soupeřovu branku nijak neohrozil.
41
Hra po krátkém přerušení pokračuje, ale zatím bez Rodeho.
41
Tím hráčem, který potřebuje ošetřit je Rode.
40
Sudí přerušil hru, na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
40
Zajímavou přihrávku obdržel Callsen-Bracker, připravil si balon na střelu a zakončil, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
39
Držení míče: Eintracht Frankfurt 59% - 41% FC Augsburg.
35
Centrovaný míč si zpracoval Matmour a okamžitě vystřelil, ale jeho pokus byl nepřesný, a mezi tři tyče se tak nevešel.
32
STEFAN AIGNER se skvěle uvolnil a řekl si o přihrávku do běhu. Balon si zpracoval, obehrál bránícího protihráče a také brankáře a přesnou trefou navyšuje skóre na 2:0.
31
Inui obdržel zajímavou přihrávku od Meiera, ale uvízl v ofsajdu, a tak nemohl pokračovat ve hře.
30
Na levém křídle podnikal zajímavou akci Meier, ale neudržel stabilitu a o balon přišel.
29
Máme tady avizované střídání. Hrací plochu opouští Klavan, nahrazuje ho Sankoh.
29
28
Míč ve své moci mají stále domácí hráči, kteří nyní kombinují v blízkosti středového kruhu a postupně postupují na soupeřovu polovinu.
28
Domácí hráči vybojovali na soupeřově polovině autové vhazování.
27
Po pravé straně postupoval sám s míčem aktivní Jung, ale zakončení bylo velmi nepřesné.
24
Dnešní utkání sleduje 47 700 diváků.
21
K odraženému míči se probojoval Matmour, ale jeho pokus byl nepřesný.
21
Meier si počkal v pokutovém území na centrovaný balon a z první zakončil, jeho pokus však zablokoval výborně postavený Langkamp, který tak Amsifovi hodně pomohl.
21
Nicméně u balonu už je zase Eintracht Frankfurt.
20
Domácí se postupně opět dostávali do zajímavé příležitosti, ale hosté se velmi dobře ubránili a odvrátili balon do bezpečí.
20
Hosté se sice dobře brání, dostali nešťastný gól, ale měli by se snažit vymyslet i něco směrem dopředu. Těch šancí je zatím poměrně málo.
19
Domácí hráči hrají zatím s větší lehkostí a balon mají na kopačkách častěji, než jejich soupeř.
17
Ideální přihrávku obdržel Matmour, ale ve hře pokračovat nemohl, zastavilo ho ofsajdové postavení.
15
Do šance se dostal také Matmour, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
15
Schwegler si vzal volný přímý kop na starost. Pokusil se ohrozit přímo Amsifovu svatyni, ale to se mu nepodařilo, protože trefil pouze dobře postavenou zeď.
15
Domácí budou zahrávat volný přímý kop a hosté se musí bránit.
14
Žlutou kartu obdržel Klavan.
12
Do zakončení se probojoval Werner, ale jeho pokus byl velmi nepřesný a skončil vysoko nad brankou.
12
A je tady další rohový kop pro Augsburg.
11
Hosté zahrávali volný přímý kop, ze kterého vybojovali další standardní situaci, tentokrát kop rohový.
10
Frankfurt zahrával rohový kop, ale hosté se ubránili. Centrovaný balon uklidil do svých rukavic připravený Amsif.
7
Frankfurt se raduje a SASCHA MOLDERS smutní. Volný přímý kop si vzal do své režie Schwegler, jenž vyslal na Amsifovu svatyni jedovatou střelu, která orazítkovala Amsifovu pravou tyč. Balon se pak odrazil přesně do toho prostoru, kde stál MOLDERS a od něj se kulatý nesmysl odrazil do brány
6
Amsif už si staví dvoučlennou zeď.
6
Tentokrát se musí bránit hosté.
6
Volný přímý kop bude zahrávat domácí tým.
5
Nakonec to pro Frankfurt dopadlo dobře a před rohovým kopem se ubránil.
5
Domácí hráči se musí bránit, uvidíme, jak si poradí s dnešní první standardní situací.
5
Augsburg bude zahrávat první rohový kop.
4
Augsburgu se nabízela zajímavá příležitost, ale po špatné přihrávce se k balonu dostala obrana domácích.
3
Rode fauloval, a míč do hry tak uvedou hosté.
2
Zajímavou přihrávku za obranu obdržel Werner, ale sudí celou akci přerušil, protože Werner uvízl v ofsajdu.
1
Domácí hráči zvolili tradiční pruhované červeno-černé dresy a černé trenýrky.
1
Výkop provedli hostující hráči, kteří dnes budou hrát v bílém kompletu.
1
Dnešní utkání začne za malý okamžik.
-1
Hlavní rozhodčí přivádí dnešní aktéry na hrací plochu.
-5
Na stadionu panuje necelých pět minut před výkopem vynikající atmosféra.
-6
Obě základní jedenáctky jsou již připraveny v tunelu.
-10
Hráči obou celků za sebou mají předzápasovou rozcvičku a odebrali se do svých kabin.
-15
Eintracht Frankfurt zvolil rozestavení 4-2-3-1. FC Augsburg se rozhodl pro systém 4-1-4-1.
Češi na hřišti
Za FC Augsburg hraje bývalý hráč Viktorie Plzeň - Milan Petržela, který dnes usedne na lavičku náhradníků.

Eintracht Frankfurt: Nikolov - Celozzi, Demidov, Hoffer, Kohler, Lanig, Occean.

FC Augsburg: Gelios - De Jong, Hain, Oehrl, Petržela, Sankoh, Sio.
-28
Hráči obou celků jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.

Eintracht Frankfurt: Trapp - Jung, Zambrano, Anderson, Oczipka - Schwegler, Rode - Aigner, Meier, Inui - Matmour.

FC Augsburg: Amsif - Callsen-Bracker, Langkamp, Klavan, Ostrzolek - Vogt - Koo, Ottl, Baier, Werner - Molders.

Rozhodčí: Florian Meyer‎.
Sázkové kanceláře vypsaly na výhru domácího týmu kurs 1.84, na remízu pak kurs 3.9 a na výhru hostů kurs 4.8.
FC Augsburg získal v jedenácti odehraných zápasech pouhých šest bodů a patří mu poslední, sestupová příčka. FC Augsburg má na svém kontě pouze jednu výhru, tři remízy a sedm porážek. Celkové skóre je 6:18.
Eintracht Frankfurt má po jedenácti odehraných kolech na svém kontě dvacetibodový zisk a v tabulce je na třetí příčce. Eintracht Frankfurt zaznamenal šest výher, dvě remízy a tři prohry. Celkové skóre je 21:16.
Dobré odpoledne, vítám Vás u komentovaného přenosu prestižní a zároveň velmi sledované fotbalové soutěže na světě. Ve dvanáctém kole německé Bundesligy bude hostit Eintracht Frankfurt svého soupeře FC Augsburg. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.