Po vyrovnaném druhém poločase, ve kterém jsme se dočkali dvou branek, končí zápas spravedlivou remízou 1:1.
Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne!
90
Rozhodčí Deniz Aytekin nastavuje 2 minuty.
89
Hostující Jan Kirchhoff dostal žlutou kartu za faul.
88
Mainz naposled střídá, odejde Nicolai Muller, místo něj si zahraje Marcel Risse.
86
Hostující Nicolai Muller dostal žlutou kartu za faul.
84
Mainz rozehraje rohový kop.
83
Elkin Soto po krátkém ošetření opět naskočil do hry.
82
Pokračuje se ve hře.
80
Hostující Elkin Soto je zraněn. Hra je dočasně přerušena.
79
Freiburg naposled střídá, odchází Anton Putsila, místo něj se na hřiště podívá Ezequiel.
76
Mainz střídá, ze hřiště odejde Niko Bungert, nahradí ho Zdenek Pospech.
74
Sebastian Freis po chvíli pobytu na hřišti dokázal na sebe upozornit, bohužel pouze tím, že stál v ofsajdu.
72
Freiburg střídá, odejde Karim Guede, příjde Sebastian Freis.
71
Mainz střídá, ze hřiště odchází Andreas Ivanschitz, místo něj příjde Chinedu Ede.
69
Hostě velmi dobře drží míč a předvádí pěkný kombinační fotbal na polovině domácího týmu.
67
Freiburg bude kopat rohový kop.
64
Mainz bude zahrávat pokutový kop po hře rukou ve vápně domácího Gintera.
65
Tým Mainz právě vstřelil branku!

ANDREAS IVANSCHITZ proměnil pokutový kop střelou do levého horního rohu brány.
62
Elkin Soto zkusil pěknou střelu ze střední vzdálenosti, ta však domácího brankáře nemohla ohrozit.
60
57
Hostující Adam Szalai se ocitl v dobré příležitosti, radost mu však zkazil odpískaný ofsajd.
55
Domácí budou kopat rohový kop.
54
Freiburg začal druhý poločas velmi dobře a stále snaží co nejvíc útočit.
52
Domácí Karim Guede se dostal ke střele, té však chyběla přesnost.
49
Freiburg právě vstřelil branku!

MAX KRUSE se po krásné nahrávce do běhu dokázal dostat až před brankáře a pak přesnou střelou k pravé tyči zakončit.
48
Freiburg bude zahrávat rohový kop.
46
Freiburg střídá, odejde Cedrick Makiadi a místo něj se na hřiště podívá Johannes Flum.
46
Zápas zatím přínesl několik velmi zajímavých šancí na straně hostujícího týmu. Hráči však nedokázali ani jednu využít a první poločas tedy končí 0:0.
Druhý poločas začne přibližně v 16:30.
45
Rozhodčí se rozhodl nenastavovat a ukončuje první poločas.
42
Útočná akce hostů končí pouze odkopem od brány Freiburgu.
40
Freiburg bude kopat přímý kop jen pár decimetrů za velkým vápnem soupeře. Míč si staví Schmid.
38
Utkání nyní nepřináší příliš pohledný fotbal, oba týmy se snaží nakopávat míče na útočníky, což nevede k moc nebezpečným akcím.
36
Hra obou týmů se velmi vyrovnala, domácí celek již nemá nad soupeřem navrh, spíš musí poslední minuty bránit.
33
Mainz dobře drží míč a předvádí pěkný kombinační fotbal na polovině soupeře.
31
29
Domácí Putsila byl faulován, Freiburg bude kopat přímý kop ze slibné vzdálenosti.
26
Mainz v obrovské šanci, na krásnou nahrávku za obranu si naběhl Szalai, který ale volil kličku místo nahrávky a z velmi slibné akce je jen rohový kop.
24
Hosté se dostávají častěji k balónu a působí domácí obraně problémy.
22
Velmi slibnou šanci pro hosty nyní zastavil odpískaný ofsajd.
20
Freiburg kontroluje míč a hledá skulinky, jak by mohl ohrozit hostující bránu.
18
Domácí fotbalisté díky hodně vysunutému presinku mají stále převahu na hřišti, do šancí se ale příliš nedostávají.
15
Dlouhý aut do vápna hostů se pokusil hodit Makiadi, obrana Mainze byla však pozorná a míč odehrála do bezpečí.
13
Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.
11
Ve slibné šanci se ocitl hostující Muller, dostal se do vápna, kde zkusil z nelehkého úhlu trefit branku, byl však neúspěšný.
9
8
Mainz se stále nemůže vymanit z náporu domácího týmu. Pěkný centr do vápna hostů musel nyní likvidovat obránce Kirchhoff.
6
Akce domácího týmu končí za brankovou čarou, bude se odkopávat od brány Mainzu.
4
Freiburg rozehraje první rohový kop.
3
Freiburg začal utkání aktivněji, hráči se tlačí dopředu.
1

SC Freiburg: Baumann - Sorg, Diagne, Hohn, Ginter - Makiadi, Schuster - Kruse, Guede, Putsila - Schmid

1. FSV Mainz 05: Wetklo - Bungert, Kirchhoff, Noveski, Caligiuri - Baumgartlinger, Soto - Muller, Ivanschitz, Choupo Moting - Szalai

Rozhodčí: Deniz Aytekin.
Přeji pěkné sobotní odpoledne všem fotbalovým příznivcům!
Vítám Vás u 1. kola 1. Bundesligy, ve kterém se utkají týmy SC Freiburg a 1. FSV Mainz 05. Oba týmy patřily v loňské sezoně k týmům z druhé poloviny tabulky, Freiburg skončil se 40 body na 12. místě, Mainz byl se 39 body na 13 místě. V přípravných zápasech mají oba týmy také velmi podobné výsledky, z 5 posledních utkání dokázal Freiburg uhrát 3 výhry a 2 remízy, Mainz 2 výhry, 2 remízy a 1 prohru. Můžeme se tedy těšit na vyrovnaný zápas, kde možná za mírného favorita můžeme považovat domácí Freiburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.