Hannover - Mainz | ONLINE | 4.5.2013 15:30 | Bundesliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec velmi atraktivního utkání, které končí remízou. Nerozhodný stav asi nevyhovuje příliš nikomu, neboť se ani jeden tým nepřiblížil vytoužené evropské lize, avšak konec ligy ještě není a vše se může změnit. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů na viděnou.
Konec zápasu.
90+3
Ještě jedno střídání na domácí straně. Odejde Mame Biram Diouf, nahradí jej Sofian Chahed.
90+2
FSV má balón na kopačkách a na útočné polovině vymýšlí nějakou kloudnou akci.
90+1
Parker vlétl nešťastně do souboje s jedním z domácích hráčů. Špatně dopadl, nicméně to nic vážného nebude.
90
Nastavují se čtyři minuty.
89
Závěr je opravdu vyhrocený. Oba týmy chtějí ukořistit vítězství a k vidění jsou tak ostré souboje o každý míč.
88
Žlutou kartu obdržel Pinto.
87
Ale ani oni si nevytvořili žádnou nebezpečnou příležitost.
87
A téměř z totožného prostoru budou zahrávat i hosté volný přímý kop.
86
Hoffmann se postavil k míči a vypálil. Jeho přízemní dělovka prosvištěla až k Wetklovi, který kulatý nesmysl ukryl do své náruče.
86
Hannover bude mít dobrou příležitost v závěru. Bude zahrávat standardní situaci z nebezpečné vzdálenosti.
85
Jenže akce Mainu končí, neboť si Svensson zpracoval balón rukou.
84
V této chvíli je znovu vše jinak. Mainz má v závěru převahu a po vstřelené brance je na koni. Momentálně je u míče a okupuje polovinu soupeře.
82
Po jednom ostřejším souboji zůstal na trávníku chvíli ležet Pinto. Již se ale zvedá, avšak odchází za postranní čáru k ošetření.
81
Na dnešní utkání se přišlo podívat 47000 diváků.
80
Tým Mainz právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Téměř totožná akce, jako ta předchozí, avšak tentokrát již gólová. Parker vyslal centr přímo na hlavu NICOLAIE MULLERA, který se z velké blízkosti nemýlil a hlavičkou propálil bezmocného Zielera, který neměl sebemenší šanci.
79
Další Střídání. Ze hřiště odchází Marco Caligiuri, místo něj příjde Elkin Soto.
78
Obrovská šance Mainzu! Parker si naběhl do malého vápna na centr, jenž směřoval z pravé strany. Úplně osamocen již posílal hlavičkou balón nechytatelně do horního růžku, avšak Zieler jeho šanci fanatstickým zákrokem zlikvidoval.
77
Hosté se teď do slova probili až do pokutového území domácích, kde se ale Zimling dopustil útočného faulu, a tak ze slibné akce nic nevzešlo.
75
Ovšem Hannover hraje velmi dobře, neboť ovládá hru a drží soupeře daleko od své branky.
74
Dochází k dalšímu střídání. Odejde Yunus Malli a místo něj si zahraje Marcel Risse.
73
Hosté se samozřejmě snaží s výsledkem něco udělat. Pocognoli dostal míč k hranici velkého vápna, jenže se střelou příliš dlouho otálel a o kulatý nesmysl tak přišel.
72
Mainz si může sypat popel na hlavu. Nejprve nevyužil zvýšení svého vedení v první části. A ve druhé nezužitkoval svou početní převahu.
70
Hannover právě vstřelil branku!
Avšak nemusí litovat, protože o chvíli si dokonale spravil chuť.Domácí využili nerozvážnosti v rozehrávce Mainzu. K balónu se dostal Pinto, který ze středu hřiště vybídl do brejku právě MAMA BIRAMA DIOUFA, který běžel úplně sám na branku. A před Wetklem se nemýlil, když z velké blízkosti poslal nechytatelnou střelu ke vzdálenější tyči.
68
Na druhé straně se po centru z levé strany dostal k hlavičce Diouf, ale branku minul. Po neproměněné příležitosti se drží za hlavu, protože si je vědom svých šancí, které v tomto zápase již měl.
67
Mainz zahrával rohový kop. Noveski se dostal do dobré pozice, když si naběhl na centr, avšak neuhlídal si ofsajdové postavení.
65
Ale domácí nechtějí připustit, že mají o hráče méně a pokračují ve své aktivitě. Diouf se dostal ke střele ze středu velkého vápna. Jeho rána končí v náruči hostujícího brankaře.
64
Schulz obdržel žlutou kartu a musí odejít do kabin. Svůj tým tak velmi oslabuje.
63
Diouf se vybídl k centru, který směřoval k levé straně hřiště. Balón sice zpracoval, ale zalekl se atakujícího obránce a omylem si kulatý nesmysl poslal do zázemí. Bude se tak kopat pouze od branky Wetkla.
62
Domácí střídají. Odejde Jan Schlaudraff, příjde Didier Ya Konan.
60
S tím si poradil na výbornou, když míč, který směřoval do pokutového území chytil do své náruče.
60
Už je ale na nohou a bude čelit rohovému kopu soupeře.
59
Na druhé straně se domácí dostali do rychlé protiakce, která ale žádnou zajímavou šanci nekončí. Avšak jeden z domácích hráčů se dostal do ostrého střetu s Wetklem, který potřebuje ošetření.
58
A Parker se velmi brzy dostal k míči, načež vypálil z velké vzdálenosti, ale nepřesně.
56
Přichází další střídání, ve kterém hraje pravděpodobně roli také zranění. Odchází Rukavytsya, kterého nahradí Parker.
55
Po zmatcích v hostující obraně si Pinto vyprodukoval zajímavý střelecký projektil, který ale končí těsně nad.
54
Hannover zahrával standardní situaci a málem jí proměnil ve vedoucí branku. Z hranice velkého vápna jí zahrával Hoffmann, jenž sice poslal centr napříč pokutovým územím, jenže balón nikdo nezachytil a nebýt dobrého zákroku Wetkla, tak málem kulatý nesmysl skončil v brance.
52
Tak ve druhé části má Mainz zatím mírnou převahu.
51
Hosté zahrávali rohový kop, avšak nedokázali z něj vytěžit žádnou nebezpečnou šanci.
50
Mali se vydal na výlet na útočnou polovinu po levé straně. Dostal se téměř až k rohovému praporku, tam ale o kulatý nesmysl přišel.
49
Do zajímavé šance se v následné akci dostal právě Rukavytsya, jenže si neuhlídal ofsajdové postavení.
48
Naštěstí to nevypadá na nic vážného a ve hře bude moci pokračovat.
48
Na trávníku zůstává po jednou souboji ležet Rukavytsya.
47
Dlouhý nákop napříč obrannou polovinou Mainzu nedokázal nikdo z domácích útočníku zachytit.
46
Začal druhý poločas.
Krásný poločas je za námi a na světelné tabuli svítí stav 1:1. Mainz se dostal do vedení ve 25. minutě a v závěru mohl své vedení dokonce zvýšit, ale nestalo se tak. A jak to ve sportu bývá. Nedáš-dostaneš. Hannover dokázal vyrovnat ve 37. minutě zásluhou Sobiecha. Druhý poločas začne v 16:33.
První poločas skončil.
45
Nastavovat se nebude.
43
Mali se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, jenže jeho rána byla zblokována a k brance ani nedolétla.
42
Mainz hraje velmi aktivně a není na něm vůbec znát inkasovaný gól, spíše naopak.
41
Tak přeci jen máme z úvodního rozpačitého utkání krásný zápas, který nabídl šance a i branky. Zatím po jedné na obou stranách.
40
Za následné protesty vidí Muller žlutou kartu.
39
Ovšem Muller mohl vrátit vedení velmi rychle zpět. Dostal se k balónu a následnou kličkou do strany zmátl brankaře. Poté již měl velmi lehkou práci a balón poslal do prázdné sítě, avšak dle rozhodčího si pomohl rukou, a tak gól nemůže být uznán.
37
Hannover právě vstřelil branku!
A z ničeho nic je vyrovnáno. Schlaudraff poslal z levé strany centr do malého vápna ke vzdálenější tyči, kam si k hlavičce naskočil ARTHUR SOBIECH, který byl sice obklopen třemi protihráče, avšak zúročil svou sílu a následnou hlavičkou poslal balón k bližší tyči, kam se sice Wetklo natahoval, ale nedokázal brance zabránit. Tak tomu se říká výhodné střídání pro domácí.
36
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Mohammed Abdellaoue, který má pravděpodobně zdravotní potíže. Nahradí ho Artur Sobiech.
34
A mohlo to být již o dvě branky. Nerozvážnost v rozehrávce Hannoveru způsobila, že se ke kulatému nesmyslu s velkým úsilím dostal Muller, který se ve velkém vápně již dostával ke střele, avšak Zieler dokázal vyběhnout a nedovolit mu ve skórování.
33
Do dobré střelecké pozice se na hranici velkého vápna dostal Abbdellaoue, ale vyslal nepřesný projektil.
31
Z toho si ale domácí nedokázali vytvořit žádnou šanci. Bude se tak kopat od branky Wetkla.
30
Noveski dokázal odvrátit centr, který směřoval do jeho pokutového území, nicméně za cenu rohového kopu pro soupeře.
29
Muller se následně dopustil útočného faulu, domácí tak zůstanou u balónu.
28
Hannover se ale snaží o vyrovnání. Do dobré střelecké pozice se dostal Pinto, který ze střední vzdálenosti vyslal ránu, která jen těsně minula levou tyč.
27
Tým Mainz právě vstřelil branku!
Z následné protiakce se hosté ujímají vedení. Domácí se po rohovému kopu nestihli vrátiti, čehož využil NICOLAI MULLER a nutno dodat nádherným způsobem. Převzal balón a krásnou kličkou si obhodil dva protihráče, následně se dostal do konfliktu se Sakaiem, ale ukázal lepší fyzičku, předběhl jej a poté střelou do protipohybu brankaře poslal kulatý nesmysl pod břevno Zielerovy svatyně.
25
Jenže dlouhý a přetažený centr nezpůsobil žádné potíže v pokutovém území hostů.
24
Snad teď by mohlo přijít nějaké zajímavé dění před brankou Wetkla. Rohový kop pro Hannover.
23
Hráči Hannoveru mají momentálně držení balónu v 60%, ale ani tato statistika jim zatím nepomohla k žádné střele na branku.
22
Po další nepovedené akci domácího celku se FSV dostal málem do brejkové akce, avšak Rukavytsya byl v ofsajdu.
20
Christian Schulz dostává žlutou kartu a v příštím zápase si nezahraje.
19
Mainz těží ze špatné zajištěné obrany domácích. Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale Schulz výborně zaúřadoval, když dokázala vypíchnout Zimlingovi míč.
18
Hosté zaváhali, čímž si způsobili komplikace. Krásný pas za obranou, který dostal Diouf se mohl stát pro Mainz osudným, nicméně zmiňovaný hráč stál v ofsajdové pozici, která ale byla hodně těsná.
16
Postupným útokem se Hannover dostává k brance Mainzu, zatím ale bez jediného střeleckého efektu.
15
Domácí se na druhé straně pokoušeli o něco podobného, jenže Abdellaoue dlouhý nákop nedokázal zachytit.
14
Svensson našel dlouhým pasem nabíhajícího Mullera, který sice zpracoval balón, avšak dál se už nedostal, protože se mu do cesty postavil Pinto, který jej o míč obral.
13
Ačkoliv jsme viděli v krátkém sledu dvě zajímavé šance, tak se pohledný fotbal bohužel zatím pro oko diváka nehraje.
12
A z ničeho nic přišla první šance hostů a téměř gólová. Caligiuri dostal balón k levé straně hřiště, kde zůstal úplně osamocený. Následně si to zamířil k brance Zielera, kterého se snažil propálit ráznou střelou, jenže mezi tři tyče neposlal přesný pokus.
10
Mainz se zatím nemůže dostat ani přes polovinu hřiště. Když už se hosté dostanou k míči, přijdou o něj velmi brzy špatnou rozehrávkou.
9
Hannover dostal další příležitost standardní situaci. Domácí jí rozehráli na krátko, načež Hoffmann poslal centr do pokutového k území, kde se k hlavičce dostal Abdellaoue, který poslal balón hlavičkou do branky, avšak dle rozhodčího se dopustil faulu, a tak gól není uznán.
7
Na Zimlinga směřoval centr téměř přes celé hřiště. Zmiňovaný hráč jej ale nedokázal zachytit, neboť ho měl na dlouhou nohu.
6
Zatím se hraje hodně opatrně. Ani jeden tým si zatím nevypracoval žádnou střelu na branku.
5
Pocognoli výborným zákrokem zlikvidoval slibnou možnost Mullera.
4
Sakai vybojoval kulatý nesmysl, následně se snažil obehrát protihráče. To se mu sice nepovedlo, ale zůstane u balónu, protože Muller jej tečoval do zázemí.
3
Až teď se Mainz dostal k míči, nicméně dlouho si s ním nepohrál, neboť Zimling pokazil přihrávku.
2
Míč si na kopačku postavil Pocognoli, jenže jeho střela zamířila pouze do náruče připraveného Wetkla.
2
Hned v úvodu budou domácí zahrávat standardní situaci.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Hannover 96: Zieler – Sakai, Haggui, Schulz, Pocognoli – Hoffman – Pinto, Ya Konan, Stindl – Diouf, Abdellaoue.

1. FSV Mainz 05: Wetklo – Zabavník, Noveski, Svensson, Pospěch – Caligiuri, Baumgartlinger, Mali, Zimling – Muller, Ivanschitz.
32. kolo nejvyšší německé soutěže nám nabídne opravdu zajímavý duel mezi týmy Hannover 96 a FSV Mainz. Oba celky se totiž nacházejí ve středu tabulky a bojují o evropskou ligu. Dnešní domácí tým má o něco lepší výchozí pozici, neboť má o bod více, než jeho dnešní soupeř a hraje také na domácí půdě, kde se mu také poměrně daří o čemž svědčí bilance 8 výher 5 remíz a tří porážek. Naopak Mainzu se venku příliš nedaří v 15 utkáních dokázal vyhrát pouze třikrát. Hannover si bude určitě chtít napravit reputaci po posledním zápasu na domácím hřišti, kdy podlehl Bayernu vysoko 1:6. Mainz naopak stáhl náskok Hannoveru díky remíze 0:0 s Frankfurtem. Oba týmy se naposledy střetly v prosinci a radoval se Mainz, který vyhrál před vlastními ochozy 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
7. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Mgladbach 7 5 1 1 15:6 16
2. Wolfsburg 7 4 3 0 10:4 15
3. Bayern 7 4 2 1 20:8 14
4. Lipsko 7 4 2 1 15:7 14
5. Freiburg 7 4 2 1 15:7 14
6. Schalke 7 4 2 1 14:7 14
7. Leverkusen 7 4 2 1 12:8 14
8. Dortmund 7 3 3 1 19:11 12
9. Frankfurt 7 3 2 2 11:10 11
10. Hertha Berlin 7 3 1 3 12:12 10
11. Werder 7 2 2 3 12:16 8
12. Hoffenheim 7 2 2 3 6:11 8
13. Mainz 7 2 0 5 7:17 6
14. Augsburg 7 1 2 4 8:19 5
15. Düsseldorf 7 1 1 5 9:14 4
16. Union Berlin 7 1 1 5 6:13 4
17. Köln 7 1 1 5 5:16 4
18. Paderborn 7 0 1 6 9:19 1
Články odjinud