Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Skončilo nám utkání nejvyšší německé fotbalové soutěže mezi kluby Werder Bremen a TSG 1899 Hoffenheim. Domácí nezvládli konec druhého poločasu, kdy nepokryli dvakrát volného Schipplocka, který dvěma góly vyrovnal na konečných 2:2.
90+3
90
Hlavní rozhodčí nastaví v 2.poločasu 3 minuty.
90
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Opět nepokrytý S.SCHIPPLOCK na hranici ofsajdu, a opět je z toho branka v síti domácích. Domácí nezvládli vůbec závěr zápasu.
85
Domácí taky naposledy střídají. Z hřiště odešel F. Kroos a nahradil ho A. Lukimya.
85
První chybu obrany domácích hosté trestají. S. Salihović přihrával na volného S. SCHIPPLOCKA, který dramatizuje zápas.
82
Domácí teď po druhé střídají, z hřiště odešel A. Ignjovski a nahradil ho L. Schmitz.
80
V Obrovské šanci domácích teď A.Hunt, který těsně střílí vedle pravé tyčky hostujícího brankáře.
79
Za podkopnutí ze strany protihráče obdržel žlutou kartu S. Schipplock.
76
Hosté naposledy střídají. Odešel T.Weis a nahradil ho I. De Camargo.
74
Hostující J. Vestergaard obdžel žlutou kartu za faul.
74
Domácí střídají. Odešel Fritz a nahradil ho český obránce T. Gebre Selassie.
70
Hra se nám teď trošku uklidnila, hraje se převážně ve středu hřiště.
69
K. Casteels (Hoffenheim) teď musel rychle vyběhnout a odkopnout míč, jinak by se do dobré šance dostali domácí.
66
Hosté dnes po druhé střídají. Z hřiště odešel Rudy a nahradil ho Schipplock.
65
Na druhé straně se do rychlého protiútoku dostal K. De Bruyne. Šel sám na brankáře, ale trefil jen boční síť.
62
Za nesportovní chování dostává žlutou kartu P. Bargfrede (Bremen).
62
T. Weis (Hoffenheim) se dostal po kombinační akci do dobré šance. Střílel na protější tyč branky domácího brankáře, ale těsně ji minul.
60
Roberto Firmino (Hoffenheim) vyzkoušel pozornost domácího brankáře.
58
Kroos (Bremen) obdržel žlutou kartu za podražení protihráče.
55
Domácí teď hrozí pouze z protiútoku.
54
Hosté to stále zkouší, ale zatím stále nenašli recept na domácí obranu.
52
Hosté jsou teď aktivnější, uzavřeli domácí na jejich půlce.
50
Na druhé straně dopadli domácí úplně stejně.
48
Hosté teď se zkoušeli prosadit kombinační hrou. Jejich šance ale končí opět u domácích hráčů.
46
Střídaní u hostů o poločase. Ze hřiště odešel F. Johnson a nahradil ho A. Ludwig.
46
Oba kluby jsou už na hrací ploše, 2.poločas nám za chvíli začne.
Skončil nám 1.poločas utkání nejvyšší německé fotbalové soutěže mezi kluby Werder Bremen a TSG 1899 Hoffenheim. Domácí vedou zaslouženě 2:0. O branky se postarali v 2. minutě z penalty Hunt a ve 24.minutě Bruyne.
45+3
45+1
C.Fritz (Bremen) obdržel žlutou kartu za podražení soupeře.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v 1.poločase 3 minuty.
44
Domácí dobře napadají, ale teď si pomohli faulem.
42
Hosté si dnes nedokážou vůbec pořádně přihrát. Další náznak šance končí další nepřesnou přihrávkou.
40
Obrovská chyba hostujícího brankáře při rozehrávce, který nedokázal před dotírajícím Bruynem odkopnout. Domácí hráč ovšem pro změnu nedokázal z těžké pozice trefit prázdnou branku.
39
Další pokus hostů o šanci a další nepřesná přihrávka.
37
Další náznak šance hostů končí útočným faulem.
35
Roberto Firmino (Hoffenheim) se teď zkoušel prosadit v pokutovém území domácích, ale podklouzl a upadl. Hosté chtěli taky pokutový kop, ale hra pokračuje.
33
Roberto Firmino (Hoffenheim) zkoušel střílet z hranice pokutového území, ale trefil pouze domácí hráče.
31
Rohový kop hostů končí v náručí domácího brankáře.
30
U míče jsou stále častěji hostující hráči, ale stále platí to samé, pořád nedokážou najít ze hry recept na domácí obranu.
28
F. Johnson (Hoffenheim) měl obrovskou šanci. Šel sám na hostujícího brankáře, ale ten ho vychytal!
24
Werder právě vstřelil branku!
N. Petersen vybojoval míč u postranní čáry a přihrával do pokutového území hostů, kde našel dobře postaveného KEVINA DE BRUYNEHO, který střelou k protější tyči nedal hostujícímu brankáři šanci.
22
Hosté to zkoušeli nakopávanými míči za obranu domácích. Přihrávka směřovala na hráče v ofsajdu.
20
Přímý volný kop domácích rozehrával Bruyne. Jeho centrovaný míč do pokutového území domácích končí pouze u hostujících obránců.
19
Centrovaný míč z rohu doletěl až na hlavu Abrahama, který hlavičkuje těsně nad.
18
Hráči Hoffenheimu budou zahrávat rohový kop.
17
Kroos (Bremen) vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
16
Další přímý kop hostů od středové čáry. Tentokráte centrovaný míč nikoho nenachází a končí mimo.
15
Hosté jsou stále aktivnější, zkouší napadat a kombinovat. Jejich šance zatím končí na bezchybné obraně domácích.
14
Hosté zahrávali přímý kop od středové čáry. K míči se postavil A. Beck, který rozehrál přímý volný kop na krátko. Přihrávka byla ale nepřesná a míč končí v autu.
12
A. Ignjovski (Bremen) se teď dobře uvolnil před pokutovým územím hostů, ale jeho přihrávka byla nepřesná a domácí přicházejí o míč.
11
Domácí si teď pomohli útočným faulem před pokutovým územím hostů a přicházejí o míč.
9
Centrovaný míč do pokutového území končí v náručí hostujícího brankáře.
7
Vestergaard (Hoffenheim) si teď pomohl faulem. Domácí budou zahrávat přímý kop.
6
Domácí teď zahrávali přímý volný kop od středové čáry. Centrovaný míč do pokutového území ovšem nikoho nenachází a končí za brankovou čárou. Odkopávat bude hostující brankář Casteels.
4
Hráči Hoffenheimu jsou nyní aktivnější, zkouší se dostat do dobré střelecké příležitosti kombinační hrou. Domácí obrana je ale zatím pozorná.
2
Pokutový kop proměnil AARON HUNT střelou k levé tyčce. Brankář směr neodhadl a skočil na druhou stranu.
1
Za podkopnutí domácího hráče v pokutovém území obdržel žlutou kartu D. Abraham.
1
Tak to je nástup jako hrom. Domácí hned z první šance se dostali do pokutového území hostů a ve 20 sekundě to bude pokutový kop !
1
Oba kluby nastupují na hrací plochu. Utkání nám za chvíli začne.

Werder Bremen: S. Mielitz – C. Fritz, S. Prödl, S. Papastathopoulos, A. Hunt, P. Bargfrede, F. Kroos, A. Ignjovski, K. De Bruyne, Ö. Yildirim, N. Petersen
Trenér:T. Schaaf

TSG 1899 Hoffenheim: K. Casteels – A. Beck, F. Johnson, D. Abraham, J. Vestergaard, S. Thesker, T. Weis, S. Salihović, S. Rudy, Roberto Firmino, K. Volland
Trenér:M. Gisdol

Rozhodčí: R. Hartmann – B. Cortus, T. Färber.
Ze statistik obou mužstev je patrné, že nás čeká velmi důležité utkání v boji o záchranu v nejvyšší německé fotbalové soutěži. Kdo bude štastnější a kdo získá tolik důležité body se dozvíme v sobotu krátce po 17 hodině.

5. Junuzović Z. 3 branky
Hezký den, všem fanouškům nejvyšší německé fotbalové soutěže. Dnes nás čeká on-line přenos utkání mezi kluby Werder Bremen a TSG 1899 Hoffenheim. Utkání začíná v 15:30.