Wolfsburg - Mainz | ONLINE | 30.9.2012 17:30 | Bundesliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Domácí doháněli dvoubrankové manko v druhém poločase marně. Mainz byl v obraně velmi pozorný a Wolfsburg do žádné větší šance nepustil. Hosté si tak překvapivě ale i zaslouženě odváží všechny tři body z Volkswagen Arény. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek večera.
Konec zápasu.
90+1
Hlavní rozhodčí Fritz nastaví dvě minuty navíc.
90
Rozběhla se nám poslední minuta do konce řádné hrací doby. Mohuč bude mít k dispozici rohový kop, s jehož rozehráním rozhodně spěchat nebude.
88
Centr do vápna odvrátil Noveski a domácí fotbalisté musejí začít znovu z poloviny hřiště. Moc času už jim nezbývá a tak všechny síly teď vrhli do útoku.
86
Vypadá to, že Mainz dnes uspěje a odveze si plný počet bodů. Fotbalisté v zelených dresech jsou hodně bezradní ve hře dopředu.
84
Wolfsburg už to zkouší všemi způsoby. Střela z dálky ale Wetkla nemohla nijak ohrozit a skončila hodně mimo tři tyče.
82
Hráči v modrých dresech už po hře dopředu příliš netouží a pouze odkopávají do bezpečí. Další domácí útok tak končí pouze na vlastní polovině.
80
Poslední desetiminutovka utkání, která rozhodne o tom, kdo si si připíše na svůj bodový účet další přírůstek. Blíže k tomu má rozhodně hostující Mainz.
78
Znovu se Mainz ubránil pouze za cenu faulu. Caligiuri vidí žlutý kartónek.
76
Hostující Baumgartlinger předvedl nedovolený zákrok, který byl oceněn žlutou kartou.
75
I domácí tým střídá naposledy. Ze hry odejde stoper Pogatetz. Do hry se za něj podívá Schafer.
74
Ivica Olič se dostal do střeleckého pokusu z dobré vzdálenosti. Jeho střela však byla hodně nepovedená a skončila vysoko na tribuně.
73
Domácí fotbalisté dál dobývají hostující tvrz. Ta zatím drží a Wolfsburg do žádné větší šance nepouští.
70
Je před námi poslední dvacetiminutovka. Domácí vlci stále ztrácejí dvě branky. Hosté se dobře již příliš neženou a spíše si hlídají zadní vrátka.
68
Poslední střídání hostů. V mohučském dresu již neuvidíme Diaze, kterého vystřídá Zábavník.
65
Ve velké šanci si objevil Olič. K tomu doputoval centr z levé strany a stačilo jej pouze dobře umístit. To se ale útočníkovi Wolfsburgu nepovedlo a ten hlavičkoval pouze nad branku.
63
Wolfsburg se v posledních minutách nemůže dostat před branku soupeře. Ten dobře brání a veškeré snaze domácích fotbalistů rázně odolává.
61
Mohuč se vymanila s dalšího domácí sevření a upalovali k brance Benaglia. Rychlý kontr ale zastavil obránce Fagner, který se obětavě vrhl pod nohy Sota.
59
Hosté střídají. Na hřiště se podívá Kirchhoff, který vystřídá Polanskiho.
57
Mohučští fotbalisté zatím dobře brání. Na hostující defenzivě si tentokrát vylámal zuby Olič, když nedokázal přejít přes obranou hradbu.
55
Další střela na branku Wetkla. Ten ale může být zatím v klidu, protože rána z kopačky Vieirinha skončila pouze v boční síti.
53
I hostující Soto si vybral slabší chvilku a k zemi poslal Pogatetze.
52
Mainz ale nic z následného přímého kopu nevytěžil. Ten skončil po centru z pravé strany pouze v rukavicích Benaglia.
51
Domácí Olič vidí žlutou kartu, po nepříliš podařeném skluzu na protihráče.
50
Nový muž na hrací ploše Hasani se dostal až do střelecké pozice. Jeho pokus však neměl dostatečnou razanci a brankáře Wetkla nemohla v žádném případě ohrozit.
48
Centr od šestnáctky vyslal Hasani. Už to vypadalo, že se balon snese až na hlavu Diega, před kterým však na poslední chvíli zasáhl Naldo.
47
Domácí se hned pustili do mazání dvoubrankového manka. Olič se objevil osamocený za hostující obranou, ale stál v ofsajdu a nemohl dále pokračovat.
46
V druhém případě odchází Kahlenberg, který přepustí své místo Dostovi.
46
Domácí si připravili dvojité střídání. Ze hry odejde Trasch, kterého nahradí Hasani.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 18:32 .
Mainz zatím po zásluze vede. Využil dvakrát hrubého zaváhání domácí obrany a ujal se dvoubrankového náskoku. Ten budou muset wolfsburgští fotbalisté rychle smazat, pokud chtějí pomýšlet na nějaké body.
První poločas skončil.
45
První polovina se již dohrává spíše z nutnosti. Hosté nikam nespěchají a tak v nesnázích pouze odkopli daleko na polovinu Wolfsburgu.
44
Ani Trasch nepřevedl dvakrát jemný zákrok a hlavní sudí Fritz ho také napomíná žlutou kartou.
42
Domácí Josue zajel hodně ostře do protihráče a vidí za to od rozhodčího žluté napomenutí.
40
Poslední pětiminutovky načali lépe Mainz. V dobré rozpoložení se nacházel Polanski, který se také dostal až ke střele. Té však chyběli potřebné parametry, aby skončila v brance.
38
Domácí Wolfsburg tak prohrává již o dvě branky, když se hosté dvakrát prosadili doslova z malého vápna. V posledních minutách to jsou právě hosté, kteří převzali otěže utkání.
37
Tým Mainz právě vstřelil branku!
Domácí si opět nepohlídali centr do vápna a jsou za to potrestáni. Ivanschitz odcentroval o levé postranní čáry a našel přesně volného ADAMA SZALAIE, který se z malého vápna nemýlil.
34
Szalai si počínal nedovoleně v souboji Rodriguezem a byl mu odpískán útočný faul. Domácí tak budou rozehrávat z vlastní poloviny.
32
Domácí měli k dispozici rohový kop. O jeho exekuci se postaral Josue, který poslal načechraný bochánek do šestnáctky. Ten se ale snesl pouze na hlavu Bungerta, který odvrátil hrozící nebezpečí.
30
Po půlhodině hry tak ve Volkswagen Aréně svítí na světelné tabuli hodně překvapivý výsledek. Hosté jsou sice pasivnější, ale dokázali proměnit hned úvodní šanci a proto jsou ve vedení.
28
Další nebezpečná situace před domácím Benagliem. Ten musel hasit další trable wolfsburgské obrany poté, co jeden z obránců míč podskočil.
26
Tým Mainz právě vstřelil branku!
Hosté se radují z první branky v utkání. Centr do šestnáctky přistál přesně na hlavě JUNIORA DIAZE, který se prosazuje pod domácí břevno.
24
Ze hry musí odejít jediní český zástupce. Zranění nepustí Pospěcha do dalšího učinkování na hřišti a musí být vystřídán Caligiurim.
23
O autového vhazování se postaral Fagner, který si vybral k další spolupráci Trasche. Ten mu balon z první vrátil, jenže to už se domácí bek na stejném místě nenacházel.
22
Na druhé straně měli domácí k dispozici přímý volný kop. Toho se ujal Diego, který odcentroval do šestnáctky. Tam se balon sice snesl ař na hlavu Oliče, ale ten nedokázal přesněji zakončit.
20
Hosté se konečně dostali před branku domácího brankáře Benaglia a hned z toho byl rohový kop. Ten se ale stal snadnou kořistí pro obránce Nalda, který jej odvrátil do bezpečí.
18
Mohučští fotbalisté nikam nespěchají a znovu se jejich rozehrávka odehrává na vlastní polovině nebo v blízkosti půlící čáry.
16
Za obranu Wolfsburgu si naběhl Szalai. K tomu ale balon vůbec nedoputoval, protože Soto chybně rozehrál a přišel o něj.
14
Do šance se dostával Diego, toho ale zastavil hostující Noveski a míč získal pro své spoluhráče. Ti znovu otáleli s rozehrávkou tak dlouho až o balon málem přišli.
13
Mainz zatím moc velké choutky na útočení neprojevil. Hostující ofenziva je zatím hodně zakřiknutá a dopředu se zatím příliš nežene.
11
Dlouhý balon za obranu hledal nabíhajícího Oliče. Ten k němu ale měl o dost dále než brankář Wetklo, který včasným vyběhnutím míč odkopl.
10
Fagner fauloval Polanskiho a mohučští fotbalisté se tak dostali k míči. Se hrou dopředu si to nakonec rozmysleli a jejich další kombinace se bude odvíjet na vlastní polovině.
8
Do dobré šance se dostával útočník Olič. Ten si naskočil na centr uvnitř šestnáctky a chyběli mu pouhé centimetry, aby zacílil přesněji.
7
O první střelecký pokus se postaral Vieirinha, ten napřáhl kousek za vápnem, ale svoje mířidla nenašteloval přesně a střela skončila mimo tři tyče.
6
Další akce domácích vlků začne až od brankáře Benaglia. Ten si tak poprvé v dnešním utkání sáhl na balon a uvede jej do hry.
5
První větší ohrožení přišlo až po centru z levé strany. Jeho autorem byl Josue, ten ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel a hosté se v poklidu osvobodili.
4
Hráči v zelených dresech drží míč déle než při předchozí akci jejich soupeř. Avšak rozehrávka mezi Traschem a Diegem žádnou větší šanci nepřinesla.
3
Mainz ale záhy o balon přišel, když nepřesně rozehrál Soto a nabídl balon soupeři. Ten se ujal kulatého pomůcky s chutí a pustil se do své první kombinace.
2
Hosté vyhráli los a budou rozehrávat. Postaral se o to Szalai s Rukavytsyem, které posléze nahrál do obranných řad.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva již nastupují na hrací plochu. Domácí oblékli tradiční zelené dresy a hosté modré.
Úvodní sestavy:

VfL Wolfsburg: Benaglio - Fagner, Naldo, Pogatetz, Rodriguez - Kahlenberg, Josue - Trasch, Diego, Vieirinha - Olic.

1. FSV Mainz 05: Wetklo - Pospech, Bungert, Noveski, Diaz - Polanski, Baumgartlinger, Soto - Ivanschitz - Szala, Rukavytsya.

Rozhodčí: Fritz - Wezel, Kunsleben.
Vzájemná bilance

Vzájemná bilance z minulého ročníku nám moc nenapoví. Obě utkání skončila nerozhodným výsledkem. Ve Wolfsburgu se hrálo 2:2 a v jarní odvetě v Mohuči pouze 0:0. Mírným favoritem jsou domácí fotbalisté, ale hosté určitě nejsou bez šancí na úspěch.
VfL Wolfsburg

Domácí fotbalisté jsou na tom jen o trošku lépe než jejich dnešní soupeř. Wolfsburgu patří 14. pozice se ziskem 5 bodů. Ty si na svůj bodový účet připsali po jedné výhře a dvou remízách.

Při tom nezačala wolfsburgská družina vůbec špatně, když dokázala uspět v úvodním kole na hřišti Sttutgartu a to výsledkem 0:1. Navázat na slibný výsledek se ale domácím nepodařilo hned o týden později. To když hostili na vlastním stadionu hráče Hannoveru a ty zvítězili jasně 0:4. Poté přišla dvě utkání s nováčky soutěže a obě skončila dělnou bodů. Nejdříve se Wolfsburg představil na půdě Augsburgu, kde se zrodil bezbrankový výsledek. Ve čtvrtém kole zavítali do Volkswagen Arény fotbalisté Furthu a odvezli si bod za plichtu 1:1. I domácí fotbalisté již v letošním ročníku navštívili Alianz Arénu. Bayern i tentokrát dokázal uspět a připsal si další pohodlné vítězství poměrem 3:0.
1. FSV Mainz 05

Ani jeden z týmu zatím nepředvádí žádné oslnivé výsledky. Hostům z Mohuče patří až 16. místo se ziskem 4 bodů. Ty získali za jedinou výhru a remízu.

Zatím jediný remízový výsledek přišel již v prvním kole na půdě Freiburgu. Tam uhráli mohučští fotbalisté remízu 2:2 a odvezli si alespoň bod. Premiérový zápas před vlastním publikem si hosté odbyli ve druhém kole proti nováčkovi z Furthu, který dokázal uspět a odvést si plný počet bodů za výsledek 0:1. Ve třetím kole cestoval Mainz na horkou půdu Alianz Arény a na Bayern nestačil poměrem 3:1. První letošní výhra přišla až ve čtvrtém kole. To mohučská družina hostila na vlastním stadionu dalšího nováčka z Augsburgu. Tentokrát to bylo úspěšné domácí představení a Mainz zvítězil 2:0. V úterním vloženém kole se hosté představili na trávníku silného Schalke. To nemělo větší problémy a porazilo Mohučské snadno 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu z německé Bundesligy. V šestém kole se střetne domácí Vfl Wolfsburg, který bude hostit ve Volkswagen Aréně 1. FSV Mainz 05. Utkání začíná v 17:30.
8. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Mgladbach 7 5 1 1 15:6 16
2. Wolfsburg 7 4 3 0 10:4 15
3. Bayern 7 4 2 1 20:8 14
4. Lipsko 7 4 2 1 15:7 14
5. Freiburg 7 4 2 1 15:7 14
6. Schalke 7 4 2 1 14:7 14
7. Leverkusen 7 4 2 1 12:8 14
8. Dortmund 7 3 3 1 19:11 12
9. Frankfurt 7 3 2 2 11:10 11
10. Hertha Berlin 7 3 1 3 12:12 10
11. Werder 7 2 2 3 12:16 8
12. Hoffenheim 7 2 2 3 6:11 8
13. Mainz 7 2 0 5 7:17 6
14. Augsburg 7 1 2 4 8:19 5
15. Düsseldorf 7 1 1 5 9:14 4
16. Union Berlin 7 1 1 5 6:13 4
17. Köln 7 1 1 5 5:16 4
18. Paderborn 7 0 1 6 9:19 1
Články odjinud