To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Borussia nakonec ubránila jednobrankový náskok a fotbalisté ve žlutočerném se mohou radovat z vítězství 2:1 a ze zisku tří bodů. Dortmund dostal do vedení až v 75. minutě střídající Hofmann. Od té doby byli domácí jasně lepší a doslova drtili svého soupeře, čehož následkem byl pokutový kop, odpískaný v 85. minutě proti Braunschweigu. Minutu poté ji proměnil Reus a zdálo se, že domácí již zápas v pohodě dohrají. Pak však hosté vybojovali rohový kop a Lewandowski nechal zakončit Kratze, který se trefil hlavou a snížil na konečných 1:2.
90+2
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Marvin Ducksch.
90+1
Dvě minuty nastaví sudí Sippel nad rámec základní hrací doby.
90
Je tu devadesátá minuta, publikum po třech gólech konečně ožilo a utkání se bude dohrávat ve skvělé atmosféře.
89
Braunschweig právě vstřelil branku!
No vida! A hosté se trefují, když se z rohového kopu dokázal hlavou prosadit KEVIN KRATZ, kterého na bližší tyči nepokryl Lewandowski.
88
Hosté se dostávají k rozehrání volného kopu, nakonec je z toho rohový kop.
86
Dortmund právě vstřelil branku!
MARCO REUS se z penalty nemýlí a trefuje to přesně – k tyči, na opačnou stranu, než "šel" gólman Davari a domácí vedou již o dvě branky.
86
Bičakčić fauluje Hofmanna a sudí nezaváhal ani na okamžik, pokutový kop.
85
Byla nařízena penalta pro Dortmund.
84
Hosté se snaží zatlačit soupeře na jeho polovinu, ale po chvilce ztrácí míč.
82
Povedená střela Lewandowskiho ze střední vzdálenosti, míč letí zhruba metr nad bránu. Navíc byl míč tečován, je to rohový kop.
81
Weidenfeller si nyní pohrál s nervovou soustavou domácích fans, ale nakonec včas rozehrál.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, závěr bude pro hosty hodně těžký, Borussia má drtivý tlak.
79
Hummels se do zakončení z pravé strany nedostal.
77
Střídání v týmu Braunschweiger TSV Eintracht 1895: ze hřiště odchází Dennis Kruppke, přichází Orhan Ademi.
75
Tentokrát to již vyšlo! Hosté se nestačili vrátit, domácí zaútočili po pravé straně a do zakončení na hranici malého vápna se dostal JONAS HOFMANN, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči dává první gól utkání.
74
Boland se nakonec dostává ke střele z pravé strany, ale pálí z těžké pozice, míč letí vedle branky Borussie.
73
Nesmělý útok hostů končí dobrým obranným zákrokem Schmelzera.
72
Dnešní duel sleduje fantastická návštěva – 80 200 diváků!
71
Vypadá to, že střídání domácím pomohli a vedoucí gól Borussie doslova "visí ve vzduchu"!
70
A Mchitarjan opět v jasné gólové šanci, tentokrát zasahuje Davari, fantastický reflexivní zákrok proti střele soupeře!
68
To byla čistá gólová šance domácích, Mchitarjan zakončuje uvnitř pokutového území soupeře, gólman Davari je již překonán, ale jeden z obránců dokázal ještě do střely zasáhnout a zablokovat míč, mířící do brány.
68
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, přichází Jonas Hofmann.
67
To vypadalo na ruku hostů uvnitř vápna Braunschweigu, ale není to tak, sudí ukazuje "hrajte dál".
66
Reus se dostal po rohovém kopu hostů do samostatného úniku, ale jeho postup směrem k brance soupeře zastavil odpískaný ofsajd.
65
Střídání v týmu Braunschweiger TSV Eintracht 1895: ze hřiště odchází Caligiuri, přichází Timo Perthel.
Střídání v týmu Braunschweiger TSV Eintracht 1895: ze hřiště odchází Jan Hochscheidt, přichází Mirko Boland.
65
65
Schmelzer se stihl vrátit, je to rohový kop pro hosty, kteří střídají.
64
Schmelzer chybuje v rozehrávce, hosté mohou jít do protiútoku.
63
Reus fauluje na vlastní polovině Reichela, hosté rozehrávají, ale domácí bleskově získávají míč zpět na své kopačky.
62
Rohový kop z pravé strany rozehrávají domácí, na míč si nabíhá Bender, který se na bližší tyči pokládá do hlavičky a lehkou tečí ho usměrňuje vedle branky.
61
Reus je vůbec prvním střídajícím hráčem v dnešním utkání, pomůže jeho příchod rozhýbat hru Dortmundu?
60
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Jakub Blaszczykowski, přichází Marco Reus.
60
Theuerkauf se pozapomněl na polovině soupeře a musí faulovat, dostává žlutou kartu.
59
Odkop od branky Braunschweigu.
58
Těch nepřesností ve hře Borussie je až přespříliš.
57
Schmelzer s Blaszczykowskim nyní "zatopili" v obraně soupeře na levé straně, ale není z toho žádná střela.
57
Blaszczykowski raději vrací míč na levém křídle zpět, Şahin poté nepřesně centruje.
56
Nepřesná přihrávka domácích z pravé strany, hosté se stále pozorně brání.
55
Míč v zámezí, vhazují domácí z levé strany, na polovině hřiště.
53
Mchitarjan centruje z pravé strany, obrana hostů odvrací.
51
Benderovo střela míří vedle branky, míč ještě kontroloval padající Davari.
50
Po prvních pěti minutách je zřejmé, že obraz hry se ve druhém poločase nezmění.
48
Ale střela míří pouze do dobře postavené "zdi" soupeře.
47
Bičakčić fauluje na vlastní polovině, domácí rozehrávají.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:33 hodin.
A to je taky to poslední, co jsme v prvním poločase zaznamenali. Hráči ve žlutočerném odchází do kabin bez většího nadšení, zatím se totiž s bundesligovým nováčkem trápí a nemohou se prosadit přes pozornou defenzivu Braunschweigu. Jak tomu bude ve druhém poločase?
45+1
Sudí nastaví jednu minutu, Mchitarjan fauluje Caligiuriho na půlící čáře, hosté rozehrávají.
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, stále platí, že gól ještě nepadl.
44
Proti přesile bránících hráčů Braunschweigu to zatím nejde.
43
Centr do vápna, tam hlavičkuje někdo ve žlutém dresu, ale míč letí opět mimo.
42
Caligiuri fauluje Großkreutz, domácí mají k dispozici volný kop z pravé strany.
41
Lewandowski hlavičkuje v těžké pozici mimo branku hostů.
40
Jackson se obtáčí kolem obránce Borussie v pokutovém území, ale střelecký pokus nebyl povedení, Weidenfeller chytá.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, stále platí, že na první gól čekáme. Tento výsledek, pochopitelně, svědčí hostům.
39
A znovu – hosté zalezlí na své polovině a domácí se snaží přihrávkami ze strany na stranu najít nějakou tu skulinku.
38
Jackson padá v pokutovém území soupeře, ale pádu hodně přidal, není to faul.
38
Domácí kouč Jürgen Klopp zadumaný, s nepřítomným pohledem na hřiště.
37
Dobrá střela, míč letí těsně nad břevno!
37
Şahin rozehrává volný kop ve vzdálenosti zhruba sedmadvaceti metrů od branky soupeře.
36
Publikum píská, domácí si zatím stále neví rady s dobře zformovanou obranou soupeře.
35
Aubameyang neodcentroval z levé strany, nebylo komu, vrací míč zpět.
34
Hraje se ve středu hřiště.
33
Hosté zůstali u míče a zaznamenáváme první velkou šanci hostů, Theuerkaufovo střela míří těsně vedle branky Borussie!
33
Kratz rozehrává rohový kop, ale na bližší tyči odvrací obránce Borussie.
32
Reichel vybojoval rohový kop z levé strany pro Braunschweig.
31
Braunschweig má k dispozici autové vhazování z pravé strany, na vlastní polovině.
30
Je za námi půl hodina hry a stále sledujeme stejný obrázek hry – Borussia se snaží dostat do pokutového území soupeře, hosté se pozorně brání.
29
Şahin střílí z pravé strany, míč míří vysoko nad bránu.
28
Domácí vhazují z pravé strany, míč se dostává rychle na levou stranu.
27
Reichel prohrál v osobním souboji s Großkreutzem u rohového praporku, na polovině Borussie.
26
Jackson se neprodral z pravé strany do zakončení, výborně zasáhl Hummels.
25
Trpělivé dobývání v podání Borussie pokračuje.
24
Mchitarjan střílí z nějakých pětadvaceti metrů, míč letí vysoko nad branku.
23
Aubameyang ale nezachytil nepřesnou přihrávku, hrají hosté.
22
Papastathopulos neprošel po pravém křídle, domácí to zkouší po druhé straně.
21
Nepřesná rozehra Borussie na pravou stranu, míč v zámezí.
20
Hosté vrací míč až k Davariovi, ten rozehrává.
19
Po zákroku Reichela vhazují domácí z pravé strany, na polovině soupeře.
18
Zatím je to hra na jednu branku, hosté se urputně brání.
16
Großkreutz centruje z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Lewandowski, ale nepřesně, Davari vykopává od branky.
15
Mchitarjan technickým obloučkem hledá Lewandowkého v pokutovém území, toho obránce vytlačil do bezpečné zóny.
14
Lewandowski pouští na hranici pokutového území na Mchitarjana, ten nestačil vystřelit.
13
Aubameyang fauluje na polovině soupeře v hlavičkovém souboji, hrají hosté.
12
Nepřesný nákop hostů z levé strany, Borussia vhazuje z levé strany.
11
Útočným faulem Lewandowskiho v pokutovém území končí útok Borussie.
10
Blaszczykowski odcentroval z pravé strany, ale obrana odhlavičkovává.
9
Hosté v deseti na vlastní polovině, domácí se těžko "prokousávají".
7
Vzápětí mají domácí výhodu dalšího rohu, ale ani tentokrát se do zakončení nedostali.
6
Borussia rozehrává z pravé strany, ale míč končí v rukavicích Davariho, který rozehrává.
5
Domácí budou mít k dispozici první rohový kop.
4
Hosté zachytili přihrávku soupeře a sami rozehrávají.
3
Kruppke nyní fauluje v hlavičkovém souboji ve středovém kruhu, Bender dostal nepříjemný úder do krku.
2
Kruppke nedosáhl na míč ve vápně, po předchozí přihrávce Reichela z levé strany, dobrá šance hostů.
2
Domácí kombinují na polovině soupeře.
1
-3
Oba týmy právě přichází na hrací plochu, frenetické prostředí panuje v Signal Iduna Parku, těšme se na krásný fotbalový zážitek!

Borussia Dortmund: Weidenfeller (C) – Großkreutz, Papastathopulos, Hummels, Schmelzer – Blaszczykowski, Bender, Mchitarjan, Şahin, Aubameyang – Lewandowski

Braunschweiger TSV Eintracht 1895: Davari – Elabdellaoui, Bičakčić, Correia, Reichel – Hochscheidt, Kratz, Kruppke (C), Theuerkauf, Caligiuri – Jackson

Rozhodčí: Sippel – Leicher, Schüller.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola německé Bundesligy, v němž domácí BORUSSIA DORTMUND přivítá EINTRACHT BRAUNSCHWEIG. Utkání se odehraje na Signal Iduna Park v Dortmundu a provede jím trojice rozhodčích, hlavní Sippel a asistenti Leicher a Schüller.
BORUSSIA DORTMUND
Svěřenci Jürgena Kloppa vstoupili do nové sezóny více než dobře. Nejprve zvládli prestižní bitvu o Superpohár s Bayernem Mnichov (4:2), pak i vstup do DFB-Pokalu a nakonec i novou bundesligovou sezónu 2013/2014. Na hřišti Augsburgu totiž BVB jasně dominovala a po hattricku Aubameyanga a jednom gólu Lewandovského si z SGL Arény odvezla hladké vítězství 4:0.
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
Ligový nováček, který se v nejvyšší soutěží objevil po dlouhých osmadvaceti letech, bude chtít na svou prvoligovou premiéru rychle zapomenout. Na domácím hřišti totiž nestačili na Werder Brémy, které naopak zaznmaneli první výhru po čtrnácti zápasech v řadě! O vítězství hostů v poměru 1:0 rozhodla branka Zlatka Junuzoviće z 82. minuty. Dnes to ovšem budou mít fotbalisté Eintrachtu obzvláště těžké na hřišti jednoho z nejlepších mužstev Německa!
21.04.2013 / 2. Bundesliga 30. kolo / Braunschweig – Aue 1:1
26.04.2013 / 2. Bundesliga 31. kolo / Ingolstadt – Braunschweig 0:1
06.05.2013 / 2. Bundesliga 32. kolo / Braunschweig – Cottbus 0:0
12.05.2013 / 2. Bundesliga 33. kolo / FC St. Pauli – Braunschw. 5:1
19.05.2013 / 2. Bundesliga 34. kolo / Braunschweig – FSV Frank. 2:2
10.08.2013 / 1. Bundesliga 1. kolo / Braunschweig – Brémy 0:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.