Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! Ve druhé půli se velmi dobrým výkonem prezentovali domácí, kteří se prosadili hned dvakrát. Nejprve otevřel skóre Joselu, v závěru přidal druhý přesný zásah Meier. Frankfurt tak zdolal Mainz 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 9:7
Konec zápasu.
90+3
Lehkou hlavičku schoval Trapp pohodlně v rukavicích. Hnedle nato poslal spoluhráče do protiútoku.
90+1
Hostující volný kop v podání Geise zamířil do levé tyče! Mainz byl blízko vykřesání poslední naděje. Nakonec ale bude vykopávat Eintracht.
90
K základní hrací době budou nastaveny rovné tři minuty.
90
Závěr utkání je jednoznačně v režii Eintrachtu, který i nadále kombinuje na útočné polovině. Domácí fanoušci si klání užívají.
89
Střídání na straně Frankfurtu. Místo Barnetty naskočí do hry Schröck.
88
Eintracht zahrával rohové kopy hned dva. Ani jeden se ale neujal. Dimácí celek to však nemusí vůbec mrzet.
87
Frankfurt je při chuti! Joselu si seběhl do dobré střelecké pozice, odkud protáhl Kariuse. Hostující brankář musel předvést své umění a ránu vytěsnit na rohový kop.
85
Frankfurt právě vstřelil branku!
O vítězi duelu je s největší pravděpodobností rozhodnuto. ALEXANDER MEIER obdržel ideální přihrávku z pravé strany, načež umístil balon přesně k pravé tyči.
84
Balon opět pouze procestoval velkým vápnem, Mainzu se standardní situace příliš nevedou. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.
83
Volný kop pro hosty, Jung nyní doslova nasadil strom Choupo Motingovi. To vše ale až po střídání, Moritze nahradí Polter.
82
Nic nenasvědčuje tomu, že by hosté přidávali na aktivitě, Frankfurt v poklidu kombinuje na útočné polovině a hledá způsob, kterak prorazit obranný val soupeře.
81
Eintracht se pokoušel o rychlou akci, na jejímž konci byl Aigner. Domácí forvard ale balon nedostihl. Mainz bude vykopávat.
79
Hosté budou zahrávat přímý kop, Frankfurt si počínal nedovoleným způsobem. Moritzův centr ale doplachtil až do zámezí, kde žádnou škodu nenatropil.
77
Joselu testoval pozornost hostujícího brankáře z dálky. Vůbec ale netrefil branku. Mainz se tak psotará o výkop. Nádále sledujeme duel bez větších brankových příležitostí.
75
Nepříliš nebezpečná rána končí v náručí Trappa. Gólman Frankfurtu s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá.
74
Aigner to tentokráte zkoušel individuálně, byl ale zastaven obětavou obranou FSV. Hostujícímu celku již příliš času na vyrovnání nezbývá, Eintracht je stále blíže zisku cenných bodů.
73
Centr přistál na hlavě Aignera, který balon dopravil za brankovou čáru. Gól ale platit nemůže, neboť se domácí ocitli v ofsajdovém postavení. Výkop pro Mainz.
72
To vše ale až po střídání hostí, Okazakiho nahradí Mallı.
71
Zambrano se probíjel podél levé lajny, nakonec jej zastavil až faul soupeře. Žlutá karta se udělovat nebude, volný kop pro Eintracht.
70
Djakpa se z hrací plochy zvedal s velkými obtížemi, zdá se ale, že bude pokračovat ve hře. Nejprve však musí za postranní čáru.
68
Pospěch zahájil útočnou akci, ale v rozhodující chvíli si nerozumněl se spoluhráčem. Frankfurt bude vhazovat na vlastní polovině. V Commerzbank-Areně panuje vynikající atmosféra.
67
Utkání je v právě probíhajících minutách poměrně klidné, ani jedno z mužstev se nikam nežene. Frankfurtu tento stav jistě vyhovuje. Favorti klání, tedy Mainz, ale bude muset zabrat.
65
Koo se pokusil vypálit z poměrně velkého úhlu, balon ale mezi tři tyče nezamířil. O výkop se postará domácí brankář Trapp.
64
Domácí kapitán Jung dosprintoval na úroveň velkého vápna, odkud odcentroval. Mainz ale toto vhazování srazil za postranní čáru.
62
Ve hře ale pokračovat nebude, místo Fluma zaujme v sestavě Eintrachtu Meier.
62
Johannes Flum zůstal ležet na hrací ploše. Nakonec je za pomoci domácího lékaře odváděn za pomezní čáru.
60
Parker poprvé po svém příchodu na trávník potkal balon, hnedle jej adresoval na bránu. Trapp ale pouze nastavil rukavice, napřiliš razantní rána jej trefila.
59
Zatím tomu nic nenasvědčuje, Barnetta se prodral až do střelecké pozice, v níž si ale nepočínal optimálně, dělovka zamířila mezi diváky.
58
Hostující družina poprvé střídá. Místo Zimlinga okusí atmosféru duelu Parker. Oživí tento borec herní projev FSV?
57
S kartami se skutečně roztrhl pytel. Stefan Bell (MAI) si při souboji ve vzduchu počínal velice neohrabaně, soupeře trefil loktem do obličeje, za což musí být patřičně potrestán.
55
A další žlutá karta, tentokráte na strně Frankfurtu. Johannes Flum (FRN) podrazil soupeře, který pelášil do slibné příležitosti.
54
Bude se opět žlutit. Za učebnicovou "kosu" dostává karetní trest Christoph Moritz (MAI). Domácí budou rozehrávat.
54
Mainz se snaží rychle odpovědět, Pospěchovu přihrávku ale nezužitkoval Zimling, volej trefil pouze dobře postaveného zadáka Eintrachtu.
52
Frankfurt právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení. Prvotní Barnettův přímý kop zamířil do břevna, akce ale pokračovala, z pravé strany přilétl prudký pas, který s pomocí pravé tyče poslal do brány JOSELU.
51
Zdeněk Pospěch (MAI) obdržel žlutou kartu na nepříliš výrazný zákrok před pokutovým územím.
50
Bellova dalekonosná rána příliš škody nenatropila. Frankfurt bude rozehrávat.
49
Mainz je v úvodu druhé půle velmi aktivní, park opět ostře centroval. Domácí ale dráhu letu míče vystihli a vydali e kupředu. Barnetta si ale nesprávně seřídil mířidla, rána byla pro Kariuse laskominou.
47
Hosté poté zahrávali rohový kop, který ale pouze proplachtil předbrankovým prostorem. Balonu se poté chopila ekipa Frankfurtu, která se ihned vydala kupředu.
46
Obrovská šance hostí, Pospěch nacentroval balon na připraveného Okazakiho, který hlavičkoval do odkryté brány. Přímo z brankové čáry ale míč odkop Djakpa.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní poločas, který příliš fotbalové krásy nepřinesl. Nadále tak čekáme na branku, uvidíme, zda se tempo utkání pozvedne. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 4:1
45+1
První poločas skončil.
45
K základní hrací době je nastavena rovná minuta.
45
Zimlingův volej ze zhruba pětadvacet metrů zastavili domácí rukou. Za tento zásah dostává žlutou kartu Jung (FRN).
43
Ofenzivu domácí družiny nyní maří postavení mimo hru. Rozehrávat tak bude Mainz.
42
Okazaki se ocitl v dobré pozici, když z hranice velkého vápna hlavičkoval těsně vedle levé tyče. Na branku tak stále čekáme.
40
Eintracht zahrával přímý kop, který se ale vůbec nevydařil. Karius se postará o výkop. Úvodní půle se již blíží ke svému konci.
39
Následný volný kop pouze doplachtil za úroveň brankové čáry, žádné nebezpečí nebylo ze strany Frankfurtu vytvořeno.
38
Hosté jsou potrestáni. Za neomalené zatahání za dres dostává žluté napomenutí Niki Zimling (MAI).
36
Mainz poměrně v poklidu kombinuje na vlastní polovině, do útoku se zatím příliš nežene. Utkání je spíše opatrné, výraznější příležitosti zatím k vidění nebyly.
34
Na hrací ploše zůstali ležet dva fotbalisté, nakonec se ale zdá, že budou pokračovat v utkání, zranění nejsou vážná.
32
Okazaki se snažil proháčkovat mezi dvěma obránci Frankfurtu, což se mu ale nepodařilo, domácí defenziva byla připravena a na svém místě.
30
Djakpa si při útočné aktivitě počínal příliš horlivě, sudí Stark usoudil, že se jedná o útočný faul.
28
Eintracht se hnal do útoku, ale zastavuje jej postavení mimo hru. Mainz bude vykopávat.
26
Zimling natáhl z dobré pozice ke střele, kterou domácí brankář zlikvidoval jen s velkými obtížemi. Následný rohový kop příliš nebezpečí nepřinesl.
24
Pospěch sprintoval za balonem seč mu síly stačily. To mu ovšem není moc platné, kulatý nesmysl na hrací půdě nezastihl. Frankfurt bude vhazovat.
22
Tvrdý zákrok nyní předvedl Koo. Karetně ale nakonec trestán nebude hlavní arbitr Stark je benevolentní.
20
První žlutá karta utkání. Za ostrý skluz zezadu ji obdržel Marco Russ (FRN).
18
Z levé strany byl odcentrován balon, který přistál přesně na hlavě Aignera. Útočník Frankfurtu ale hlavičkoval do pravé tyče. Velká smůla pro Eintracht.
16
Pospěch si seběhl do vynikající střeelcké pozice, odkud ale přestřelil branku. Český krajní zadák je v dosavadních minutách velice aktivní.
14
Tvrdá rána Aignera byla zblokována, následný protiútok Mainzu ale také neuspěl.
11
Pospěch se vydal kupředu a pokusil se vypálit. Mainz poté zahrával rohový kop, který ale příliš nebezpečí nepřinesl.
10
Opět nedovolený zákrok Mainzu. Tentokráte se provinil Moritz. Sudí ale kartu udělovat nebude.
8
Jung se vydal na útočný výlet a pokusil se od pravé lajny odcentrovat. Dlouhý pas se ale do velkého vápna nedostal, obrana Mainzu balon odvrátila.
6
Utkání je v úvodních minutách vyrovnané, veškeré dění se odehrává především v okolí středového kruhu. Po faulu Djakpy budou mít volný kop hosté.
4
Hostující Okazaki se hnal kupředu, pomohl si ale útočným faulem, což neuniklo pozornému oku hlavního arbitra. Frankfurt bude rozehrávat.
2
Centr hostí do velkého vápna končí pouze na hlavě obránce Frankfurtu, který balon odvrátil do bezpečí.
1
Domácí zahájili utkání dlouhým pasem, který ale skončil až za úrovní brankové čáry. Mainz bude vykopávat.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva jsou již nastoupena na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Úvodní sestavy:

Eintracht Frankfurt: Trapp – Russ, Zambrano, Djakpa, Jung (C) – Madlung, Lanig, Flum, Barnetta – Aigner, Joselu.
Náhradníci: Wiedwald – Celozzi, Rosenthal, Meier, Schröck, Stendera, Kadlec.

1. FSV Mainz 05: Karius – Pospěch, Noveski, Bell, Park – Geis, Zimling, Moritz (C), Koo, Choupo-Moting – Okazaki.
Náhradníci: Krešić – Díaz, Bungert, Mallı, Soto, Polter, Parker.

Rozhodčí: Stark – Salver, Pickel.
Pohled do tabulky
Favoritem utkání bude hostující Mainz, který se nachází na sedmé příčce tabulky. Na svém kontě má 44 bodů. Pouhý bod tak FSV chybí k posunu na pozice zaručující boj o pohárovou Evropu. Eintracht okupuje klidný střed tabulky, se ziskem 32 bodů je jedenáctý. Úvodní utkání právě probíhající sezony vyznělo lépe pro Mainz, který na trávníku domácí Coface Areny zvítězil těsně 1:0. Kdo se bude radovat nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které spadá také souboj celků Eintracht Frankfurt a 1. FSV Mainz. Úvodní výkop je v Commerzbank-Areně, tedy domovském stánku Frankfurtu, naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud