Hamburger - Hannover | ONLINE | 24.11.2013 15:30 | Bundesliga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Hamburg měl do druhého poločasu skvělý vstup, když již po jeho jediné minutě hlavou vstřelil vítězný gól Beister. Na něj pak ještě v 84. minutě navázal Çalhanoğlu a Hamburg se tak alespoň z části dostal z pod psychické deky, zato Hannover prohrál i šesté venkovní utkání a mimo svůj trávník tak ještě nevybojoval jediný bod. Já se s vámi loučím a děkuji vám za pozornost.
90+4
Konec zápasu.
90+3
Szabolcs Huszti ještě předtím ve středovém kruhu přerušil postup Iličeviće a je za to pokutován žlutou kartou.
90+3
Domácí si hrají s míčem u šestnáctky Hannoveru.
90+2
HSV už ale nemá tolik snahy, aby udeřilo. Podstatné je, že v tabulce poskočí na jedenácté místo a v případě prohry Werderu na něm po třináctém kole zůstane.
90+2
Hamburg teď vytrvale buší do hannoverských vrat. Jansenovi sice nesedl centr, přesto se bude kopat rohový kop.
90+1
Přidány jsou tři minuty.
90
Salif Sané zvedl příliš vysoko nohu při snaze zahrát míč proti Westermannovi a po druhé žluté kartě míří do sprch. Toto bylo velmi zbytečné.
90
Adler na začátku poslední minuty řádného hracího času stahuje míč ze vzduchu.
88
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Maximilian Beister, přichází Jacques Zoua.
87
Hamburg získává míč na útočné polovině. Sledujeme již jen chodící fotbal.
86
Hannover vyvíjí zřejmě poslední úsilí. Asi nikdo si nedovede představit, co by se muselo stát, aby dal dnes ještě dva góly.
85
Hamburg navíc pokračuje ve své útočné aktivitě, tentokrát vše skončilo Rincónovou nouzovou střelou k Zielerovi.
84
Hamburg právě vstřelil branku!
Badelj svou bojovností vybojoval míč pro Beistera, jenž doběhl po šestnáctku, přihrávkou do strany našel HAKANA ÇALHANOĞLUA a ten uklidil míč k zadní tyči. Zdá se být rozhodnuto.
83
Badelj se pokoušel o míč připravit Andreasena, ten jej ale ucítil na zádech a raději spadl. Sudí Fritz odpískal nedovolený zákrok střelce druhé dnešní branky.
82
Sakaj odcentroval na zadní tyč, kde našel Husztiho, jehož hlavičku pohodlně zkrotil Adler.
81
Adler teď výborně vyřešil ošemetnou situaci na svém malém vápně.
81
Ivo Iličević bere žlutou kartu s úsměvem.
80
Pro Hamburg navíc hraje i fakt, že může ještě třikrát střídat. To je do posledních více než deseti minut ohromné plus.
79
Schmiedebach si daleko od Adlerovy branky zpracoval míč a pak jej poslal k divákům.
79
Pocognoli se po dlouhé době dostal k centru, kterým našel Dioufa, jenomže ten tradičně nebyl v pozici připravené pro fotbalovou vraždu.
78
Çalhanoğlu si následně za dvěma protihráči zpracoval míč na prsa, avšak zakončit nedokázal. Hamburg chce utkání rozhodnout a nečekat pouze na jeho konec.
77
Çalhanoğlu tentokrát ovšem nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
77
Pocognoli je jedním z těch, kteří do zápasu dávají nejvíc agresivity a teď na to doplatil. Po jeho faulu na Beistera má HSV další standardní situaci k dispozici.
76
Utkání teď spíše připomíná bojiště. Jeden faul střídá druhý.
75
Adler má další šanci, aby nahnal pár vteřin.
75
Milan Badelj je za předešlý faul ve středovém kruhu na Dioufa oceněn žlutou kartou.
74
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Christian Schulz, přichází Andre Hoffmann.
73
Westermann se po Pocognoliho faulu na Beistera vrací na trávník.
73
Westermann je již za čárou, problémy má také Schulz.
72
S Westermannem to nevypadá příliš dobře, stále leží na trávníku.
71
Hamburg si poradil, avšak míč se ještě do jeho šestnáctky vrátil, Westermann jej odhlavičkoval a pak se hlavou nepříjemně srazil s Schulzem.
70
Diouf tak dlouho obtěžoval Westermanna, až přišel faul domácího beka u postranní čáry. Další z řady standardních situací od postranní čáry pro Husztiho.
69
Pocognoli pak fauloval Iličeviće a Hannover se musí stáhnout na svou polovinu.
69
Hannover dostal dvakrát za sebou míč do domácí šestnáctky, Adler jej podruhé vyrazil dostatečně daleko.
69
Dioufovu hlavičku posunul Tah na další rohový kop.
68
Rohový kop pro Hannover.
68
Çalhanoğlu to zkusil z velké dálky a nemířil přesně.
67
Çalhanoğlu výborně přenesl hru na Lasoggu, ten se ale nedokázal srovnat s míčem a následně se nechal i doběhnout. Chybělo jen lepší načasování od jednoho z těchto dvou a Lasogga by šel sám na Adlera.
65
Adler se jako lasička protáhl mezi Tahem s Dioufem a stáhl Schlaudraffův centr do své moci.
65
Po něm fauloval Huszti a Hamburg teď rozhodně nebude spěchat s odkopem.
64
Diouf si zpracoval Schlaudraffův centr na značce pokutového kopu a následně z otočky vypálil jen do Djouroua, jenž v těžké chvíli srazil míč na rohový kop!
63
Hannover se následně pokusil o rychlou odpověď, která skončila nad Adlerovým břevnem.
63
Jansen se prodral před Saného, který jej s vědomím žluté karty nemohl faulovat a tak jej vystínoval. Jansen nakonec přes jeho nohy odcentroval do Zielerovy náruče.
62
Adler s klidem zalehl míč před Dioufem, snaha Hannoveru je teď poměrně křečovitá.
62
Çalhanoğlu nakonec o méně než půl metru přestřelil Zielerovo břevno. Tento pokus navíc směřoval do míst, kde by Zieler neměl problém zakročit.
61
Sudí Fritz ještě před standardní situací uklidňuje hráče ve zdi.
60
Iličević se s velkou odvahou zmocnil míče proti Salifu Sanému, jenž jej následně dohnal a žlutým zákrokem poslal k zemi.
60
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Edgar Prib, přichází Artur Sobiech.
59
Çalhanoğlu hledal průnikovou přihrávkou Lasoggu, Zieler byl dostatečně pozorný a na okraji šestnáctky míč sebral do své moci.
59
Mirko Slomka do hry podle všeho pošle Sobiecha.
59
Na své si přišel také druhý hamburský stoper Djourou, jemuž již faul na Schmiedebacha byl odpískán.
58
Pocognoli naskočil do Taha a poté se od něj s bolestivou grimasou odrazil, nicméně sudí Fritz vše zmapoval a nařídil kop proti Zielerově brance.
57
Lasogga se pokoušel z první poslat do šance Beistera, jednak ale tento technicky náročný kop nezvládl a pak mu byl také odpískán ofsajd.
57
Çalhanoğlův centr tentokrát propadl k Sanému, jenž nakonec s pomocí spoluhráčů dostal míč ven z šestnáctky hostí.
56
Míč teď propadl po Sakajově centru celou šestnáctkou, až musel Husztiho nepříjemné zakončení vyrazit Adler. HSV pak přešlo do rychlého brejku, po němž byla Iličevićova rána sražena na rohový kop.
54
Hannover je ve druhém poločase poměrně bezradný.
53
Zieler začal před agilním Beisterem kličkovat a měl co dělat, aby nakonec míč odkopl do alespoň relativního bezpečí.
52
Çalhanoğlův centr nakonec našel Taha, jenž hlavou přiťukl míč pro Jansena, který z voleje pálil pouze do Saného. Vzrušení bylo zbytečné, domácí stoper se předtím dopustil útočného faulu.
52
Schmiedebach v souboji dvou nejvíce pracujících hráčů na trávníku poslal u postranní čáry k zemi Beistera. Další možnost HSV na centr do šestnáctky.
51
Nakonec si také počkal na Çalhanoğlův centr k přední tyči a pohotovou hlavičkou donutil Zielera k ještě pohotovějšímu zákroku!
50
Beister vybojoval další rohový kop.
50
Zieler tentokrát boxoval jen jednou rukou a naštěstí pro něj mimo dosah kteréhokoliv z domácích fotbalistů.
49
HSV předvedl rychlý přechod do útoku a Lasogga získal alespoň rohový kop.
49
Pocognoli se nakonec dostal k hlavičce, nicméně ta neměla ani směr a ani se po ní hosté nedomohli pokutového kopu za hru rukou.
48
Hannover může odpovědět standardní situací od postranní čáry.
47
Lasogga zády mohl přidat třetí branku! Domácí útočník si zpracoval míč za obranou, nicméně doběhl jej Schulz a vyrušil jej natolik, že Lasogga ve skluzu zakončil vedle.
46
Hamburg právě vstřelil branku!
Lepší vstup do druhé půle si domácí ani nemohli přát! Westermann dostal dostatek prostoru na pravé straně, odcentroval do šestnáctky, MAXIMILIAN BEISTER si našel místo Sakajem se Saném a hlavičkou k levé tyči překonal marně se natahujícího Zielera.
46
Začal druhý poločas.
První poločas byl minimálně ve své úvodní části velmi svázán taktikou a opatrností obou týmů. Hannover dokonce v jednadvacáté minutě musel kvůli zranění vystřídat zraněného kapitána Stindla, i přes tuto ztrátu se však jako první dostal do vedení. Adler si neporozuměl s Rincónem, čehož využil Huszti a v osmadvacáté minutě poslal hosty do vedení. To jim vydrželo jen tři minuty, poté totiž Zieler vyboxoval míč před šestnáctku a než se stihl zase zorientovat, Badelj mu jej vrátil do sítě. Druhý poločas začne cca v 16:33.
45+2
První poločas skončil.
45+1
HSV se sám vytlačil od soupeřovy šestnáctky. Na návrat už má pouze minutu.
45
Schmiedebach u postranní čáry nepříjemně přejel Jansenovi kotník. Tady zřejmě měla přijít žlutá karta.
44
Schlaudraffovi se v prvním poločase vůbec nedaří. Většina jeho přihrávek a centrů je nepřesný, dokladem byl i ten poslední, který mohl kopnout z klidu a přesto jím našel jen protihráče.
43
Tah si naskočil na Çalhanoğlův centr a hlavou jej poslal opravdu velmi těsně vedle levé hannoverské tyče! Zieler by byl bez šance a musel by se spolehnout na pomoc spoluhráče postaveného u brankové konstrukce.
42
HSV bude kopat rohový kop.
41
Pocognoli si pak vyžádal kratší přerušení hry, neboť si při souboji s Lasoggou přivodil menší zranění. Naštěstí pro Hannover bude pokračovat ve hře.
40
Beister si společně s Lasoggou zaběhli za prakticky celou obrannou řadu hostí, vzadu z nich zůstal jen Pocognoli a právě díky němu první jmenovaný nedokázal důrazněji vystřelit. Zieler tentokrát neměl problém.
39
Çalhanoğlu opět poslal poměrně dobrý centr do šestnáctky, jenomže Hannover si poradil.
38
Prib uklouzl ve středovém kruhu a ztratil tak míč, který následně ihned putoval k Lasoggovi, jehož na poslední chvíli i za cenu žluté karty zastavil Christian Schulz.
37
Andreasen ve středovém kruhu fauloval Çalhanoğlua a žlutá karta nebyla daleko.
36
Pocognoliho centr srazili domácí jen na šestnáctku k Schlaudraffovi, jenž ale nedokázal vystřelit, neboť se k němu zezadu přiřítil Iličević a chirurgicky čistým zákrokem mu vzal míč z nohy.
35
Diouf se po delší době zvedl z trávníku a za tuto časovou prodlevu si vysloužil od domácích fanoušků nenávistné pískání a bučení.
35
Dioufa jsme zatím ve hře příliš neviděli, tentokrát byl faulován u půlící čáry a zřejmě si z tohoto střetu odnese menší fyzické následky.
34
Jansen si nejprve naskočil do Saného ve vzdušném souboji, avšak sudí Fritz nechal hru pokračovat a přerušil ji až v momentě, kdy domácí kapitán pomohl k zemi také Sakajovi.
33
Po rohovém kopu byl Hamburg vytlačen až ke své brance.
32
Zieler hned v další minutě musel velice rychle na zem, protože Lasoggova střela z okraje šestnáctky směřovala na jeho zadní tyč, odkud ji hannoverský brankář vyrazil na rohový kop!
31
Hamburg právě vstřelil branku!
Domácí ovšem velice rychle srovnávají. Zieler vyrazil Çalhanoğlův centr před šestnáctkou, kde se do něj z voleje opřel MILAN BADELJ a krásnou technickou střelou vrátil míč do branky.
31
Sané fauloval u postranní čáry a Çalhanoğlu se tak již chystá k dalšímu centru do šestnáctky.
30
Huszti je navíc při chuti, tento pokus ovšem zahnul vysoko nad hamburskou bránu.
29
Bert van Marwijk potom jakoby na lavičce HSV ani nemohl věřit, co to jeho svěřenci vymysleli.
28
Hannover právě vstřelil branku!
Obrovská chyba domácích připravila první gól utkání pro SZABOLCSE HUSZTIHO. Ten využil toho, že se Rincón nesrovnal s Adlerovou přihrávkou, obral jej o míč a podél domácího brankáře otevřel gólový účet tohoto odpoledne.
27
Hannover se pak ještě pokoušel udržet na útočné polovině, dvakrát ale přišel hvizd sudího Fritze a hosté tak museli vyklidit pozice.
27
Huszti nakonec svým centrem našel pouze bývalého spoluhráče Djouroua.
26
Maximilian Beister pak na druhé straně pomohl k zemi Pocognolimu a je za to oceněn první žlutou kartou dnešního střetnutí.
26
Schulz opravdu na poslední chvíli zastavil Badeljův skvělý pas Lasoggovi za obranu. To smrdělo velkým průšvihem.
25
Zieler tentokrát musel na roh malého vápna, kde před dotírajícím Lasoggou stáhl míč ze vzduchu.
24
Nový kapitán hostí Schlaudraff tentokrát centrem od postranní čáry našel Dioufa, jenž ale nehlavičkoval z příliš výhodné pozice a Adler si pro míč v klidu doskočil.
24
Hannover dostal možnost rozehrát míč z klidu od půlící čáry a nakonec se pouze posunul o pár metrů.
23
Huszti pokračuje ve hře a dopředu se znovu tlačí Hannover. Je to ale stále velmi platonický tlak.
22
Huszti teď u postranní čáry schytal nepříjemný úder loktem od Beistera.
21
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Sébastien Pocognoli.
21
Hned poté ale přišel centr do šestnáctky, který hlavou na bránu poslal Diouf, jenomže domácí brankář Adler se zaskvěl skvělým zákrokem na brankové čáře a míč vyrazil na rohový kop. Pomezní sudí Staal navíc poté odmával postavení mimo hru.
20
Diouf se Schlaudraffem šli dopředu proti domácí přesile, druhý jmenovaný pak našel Schmiedebacha, jehož střela neměla přesné parametry.
20
Beister se pokusil vystřelit z nějakých sedmadvaceti metrů a skákavou střelou poslal míč pouze do Zielerovy náruče.
19
Iličević v šestnáctce přiťukl míč Jansenovi, jemuž vůbec nesedl centr.
19
Hannover se poměrně lacině zbavil míče u své šestnáctky a Hamburg se tak znovu může natlačit před Zielera.
18
Hannover se tak propracoval pouze k autovému vhazování, po němž se pokoušel přichystat míč na centr opět Schlaudraffovi, jenž se poté pro změnu ocitl v ofsajdu.
18
Andreasen tentokrát prodal svůj důraz ve středu pole, Schlaudraff na to ale nenavázal kvalitním centrem.
17
Husztiho poměrně dobře kopnutý centr do šestnáctky odvrátila hamburská obrana, Stindl následně fauloval u postranní čáry Beistera.
17
Tah se tentokrát vydal hodně k půlícímu kruhu a tam poslal k zemi Dioufa.
16
Sané hlavou posunul míč domů Zielerovi, jehož donutil ke sprintu ke koncové čáře, kde měl hannoverský brankář co dělat, aby míč udržel na hrací ploše. Podle asistenta rozhodčího Seidela míč čáru nepřešel.
15
Z poměrně velké dálky to zkusil také Rincón a dopadl prakticky stejně jako Andreasen, pouze s tím rozdílem, že místo nad, mířil vedle branky.
14
Akci hostí následně zastavilo odpískání ofsajdu.
14
Sané zahrál na hraně pravidel před svou šestnáctkou, sudí Fritz ale nechal hru pokračovat a HSV si tak muselo vybojovat míč znovu, čehož využil Lasogga, dostal se s trochou štěstí před Zielera a v poměrně dobré pozici trefil pouze jeho pravou nohu!
13
Lasogga se výborně uvolnil a pak odcentroval do šestnáctky, kde si s Iličevićem museli společně poradit Sakaj a Sané.
12
Hannover po Tahově chybě v rozehrávce přehrál Hamburg ve středu pole, jenomže vše vyústilo pouze velmi nepovedenou přízemní střelou Andreasena z pořádné dálky.
10
Lasogga nakonec dokázal postrčit míč ještě na Beistera, před něj si však dal tělo Prib a domácímu křídelníkovi nezbývalo v té rychlosti nic jiného, než jej faulovat.
10
Hannover sice pěkně zakombinoval ve středu pole, konečná Schlaudraffova přihrávka do běhu Schmiedebachovi se ale ukázala jako příliš dlouhá.
9
Sakaj vybídl k běhu k postranní čáře Andreasena, jehož následný centr skončil vysoko nad Adlerovou brankou.
8
Menší problémy měl po tlačenici v šestnáctce také Andreasen, jenž teď s mírnou indispozicí na pravé noze odklusal zpátky do pole.
7
Rozehrávky se chopil Çalhanoğlu a rohový kop nekopl vůbec špatně, nicméně Westermann při výskoku fauloval Zielera a to se nelíbilo sudímu Fritzovi.
7
Iličević se velmi rychle rozběhl za míčem a nebýt Sakaje, pravděpodobně by z křídla zatáhl míč před branku. Takto z toho je pouze rohový kop.
6
Diouf se snad poprvé za prvních šest minut dostal pořádně k míči a velmi rychle jej ztratil. Jako jediný hrot to dnes nebude mít vůbec jednoduché.
5
Tah s Djourouem nakonec do své kombinace zapojili i Adlera, který prvně jmenovaného nakonec donutil k nakopnutí míče do Husztiho, od nějž se hrací předmět odrazil za koncovou čáru.
4
Jansen si musel na pravé straně velice obratně poradit se Schlaudraffem, jenž by se v případě vítězství v tomto osobním souboji mohl dostat k nebezpečnému centru do šestnáctky.
3
Hannover musí s míčem pracovat velmi rychle a ještě rychleji jej dávat od nohy. Tentokrát se mu to podařilo, jenomže Diouf byl v postavení mimo hru.
2
Zieler musel velmi rychle ze své branky, protože na oblouček za hannoverskou obranu si zabíhali hned dva domácí fotbalisté. Hostující brankář nakonec před nimi míč převzal do své moci.
1
HSV se na začátku chopilo míče a zatím spíše rozvážně kombinuje kousek od své šestnáctky.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Hamburger SV: Adler – Westermann, Tah, Djourou, Jansen (C) – Beister, Badelj, Çalhanoğlu, Rincón, Iličević – Lasogga.
Náhradníci: Drobný – Mancienne, Sobiech, Tesche, Kačar, Rudņevs, Zoua.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Sané, Schulz, Prib – Schlaudraff, Andreasen, Stindl (C), Schmiedebach, Huszti – Diouf.
Náhradníci: Miller – Cherundolo, Pocognoli, Hoffmann, Bittencourt, Sobiech, Kadah.

Rozhodčí: Fritz – Staal, Seidel.
Na hřišti Hamburku se ale představí tým, který venku letos ještě nebodoval. Hannover prohrál všech pět střetnutí na hřištích soupeřů s celkovým skóre 2:11 a svých čtrnáct bodů, které znamenají dvanáctou pozici v tabulce, získal na domácí půdě.
Hamburk v posledních dvou zápasech prohrál a proti Hannoveru půjde o hodně. Nachází se totiž až na čtrnácté pozici a před šestnáctou příčkou, která na konci sezony znamená baráž o udržení, má náskok jen jednoho bodu. Navíc domácí bilance Hamburku je tristní – z pěti zápasů hned třikrát prohrál a v dalších dvou střetnutích získal jen čtyři body.
Příjemné nedělní odpoledne při sledování Bundesligy. Třinácté kolo soutěže zakončí dnešní dva duely, v tom prvním vyzve Hamburk Hannover.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
17. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Lipsko 18 12 4 2 51:21 40
2. Bayern 18 11 3 4 50:22 36
3. Mgladbach 18 11 2 5 33:20 35
4. Dortmund 18 9 6 3 46:27 33
5. Schalke 18 9 6 3 31:21 33
6. Leverkusen 18 9 4 5 27:22 31
7. Freiburg 18 8 5 5 29:24 29
8. Hoffenheim 18 8 3 7 26:30 27
9. Wolfsburg 18 6 6 6 19:21 24
10. Augsburg 18 6 5 7 31:36 23
11. Frankfurt 18 6 3 9 29:30 21
12. Union Berlin 18 6 2 10 21:27 20
13. Köln 18 6 2 10 22:33 20
14. Hertha Berlin 18 5 4 9 22:33 19
15. Mainz 18 6 0 12 26:41 18
16. Werder 18 4 5 9 24:41 17
17. Düsseldorf 18 4 3 11 18:37 15
18. Paderborn 18 3 3 12 21:40 12
Články odjinud