Brémy dnes předvedly větší touhu po vítězství, kterého také zaslouženě dosáhly. Hamburg sice zlepšenou hrou především ve druhém poločase mohl vyrovnat, branku však vstřelit nedokázal.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a zase někdy u on-line přenosů na počtenou.
90+4
Werder právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Adler se vydal na rohový kop, ze kterého se ale nestihl vrátit do branky. Po dlouhém výkopu se k míči dostal NILS PETERSEN, který se po přesném obloučku prosazuje i podruhé – 0:2.
90+3
Prödl mohl po rychlém brejku definitivně rozhodnout! Střela z hranice vápna ale skončila jen vedle branky.
90+3
Ani dlouhý aut Beistera nepřinesl kýžený výsledek.
90+2
Rudnevs se dostával do zajímavé pozice. Na poslední chvíli ho ale zradilo zpracování.
90+1
První nastavená minuta ale začíná nepřesnou kombinací Hamburgu, který tak bude muset po získání balonu začít od začátku.
90
Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
89
Ekici se sám vydal na polovinu soupeře a posbíral tam pár vteřinek k dobru.
88
Moc času už nezbývá. Hosté se teď usilovně brání a pouze odkopávají daleko od vlastní branky.
86
Hamburg měl k dispozici rohový kop, po kterém se k hlavičce dostal van der Vaart. Ten ale zamířil těsně vedle tyče.
85
Také Brémy naposledy vystřídali. Závěrečné minuty odehraje Prödl, který nahradil Hunta.
84
Domácí marně dobývají šestnáctku soupeře.
83
Rudnevs zakončoval z krkolomné pozice a podle toho také střela vypadala. Chyběla jí především razance.
82
Badeljova rána z první jen těsně minula levou tyč Mielitzovy branky, který se za ní pouze ohlédl.
81
Garciá takticky šetřil drahocenné vteřinky a po faulu si na zemi chvilku poležel.
80
SV naposledy střídá. Jiráček nahradil Lasogga.
80
Před námi je posledních deset minut utkání. Zatím mají ke třem bodům blíže hráči Werderu.
79
Jiráček byl přistižen v ofsajdu a balon musel odevzdat.
79
Van der Vaartův centr ale nikoho v bílém dresu před branku nenašel. Hosté se osvobozují.
78
Hamburg zahrával přímý kop, který ale dokázala pozorná obrana soupeře odvrátit na roh.
77
Držení míče: 58% – 42% pro Hamburger SV.
76
Brémy šetří čas a se svoji kombinací nijak nespěchají.
75
Arslanova nepřesná přihrávka adresovaná Jansenovi končí až v zámezí. Fritz se chystá vhazovat.
74
Hosté podruhé střídají. Utkání skončilo pro Eliu, který přepustil své místo Ekicimu.
73
Brémy následně zahrávaly další roh, ze kterého ale nic zajímavého vymyslet nedokázaly.
72
Petersen mohl přidat druhou a zřejmě rozhodující branku! Sám před Adlerem ale totálně selhal a trefil pouze domácího brankáře.
70
Fotbalisté v bílých dresech mají ještě dvacet minut na to, aby dokázali minimálně vyrovnat. Uvidíme, zda se jim to podaří.
69
Hamburg se opět začíná dostávat do tempa a nebezpečně hrozit.
68
Po delší době se tak opět začalo v Imtech aréně hrát. Aktuálně drží míč hosté.
67
Střídalo se také na straně Brém. Kobylanski dohrál. Do hry se podívá český reprezentant Gebre Selassie.
66
Rincóna už zranění do hry nepustí. Místo něj se na hřiště podívá Arslan.
65
Na hřišti to teď vypadá jako v polním lazaretu. Lékařské týmy obou týmu usilovně pracují.
64
Tvrdý střet teď absolvovali v pokutovém území Rincón a Lukimay. Oba hráči zůstávají ležet na trávníku a hra se přerušuje.
63
Domácí mezitím ještě vystřídali. Ze hry odešel Lam, kterého nahradil Rudnevs.
63
Van der Vaart utrousil na konto hlavní rozhodčího nějakou poznámku a uviděl žlutý trest.
63
62
Petersenovo nepřesné zpracování dává další příležitost domácímu výběru.
61
Jiráček se zapojil do akce a to neměl dělat. Jeho postavení v době přihrávky bylo ofsajdové.
60
Poslední minuty patří jednoznačně hráčům v bílém.
59
Jejich přání mohl následně vyslyšet Beister, který ale zakončoval po centru Jansena v přetěžké pozici jen těsně vedle.
58
Hamburští fanoušci cítí šanci a ženou své oblíbence za vyrovnávací brankou.
57
Rincónova rána z dobrých pětatřiceti metrů už vypadala o poznání nebezpečněji. Gólman Mielitz musel přispěchat s pohotovým zásahem.
56
Van der Vaart se ujal následně exekuce standardní situace. Přímá střela na branku ale skončila hodně mimo.
55
Ignjovski nejdříve fauloval. Potom si ale neodpustil slovní protesty, za které vidí žlutou kartu.
54
Tahovi se odkop od branky vůbec nepovedl. Balon skončil po pár metrech za postranní lajnou.
53
Brémy se po delší době dostaly až před branku Adlera, který ale nakonec nemusel vůbec zasahovat.
52
Fritz si pohlídal náběh Jansena a balon nechal dokutálet za brankovou čáru.
51
Domácí fanoušci se odpískání rohového kopu dožadovali marně. Gesto pomezního rozhodčího hovořilo za vše.
50
Hamburg po změně stran očividně přidal na tempu a v úvodu druhého poločasu je aktivnější.
49
Jiráček parádním pasem oslovil Beistera, který ihned hlavičkoval. Gólman Mielitz ale dokázal na poslední chvíli šanci zneškodnit.
48
Vysoký centr Makiadiho skončil až v místech, kde stál připravený brankář Adler.
47
Jiráček dostal přihrávku od Badelje na paty a i proto o míč rázem přišel při napadání Igjovskiho.
46
Hamburští se ujali rozehrávky a zatím trpělivě kombinují na vlastní polovině.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas je minulostí. Brémy byly lepším týmem a zatím také po trefě Petersena zaslouženě vedou. Domácí fotbalisté toho zatím příliš nepředvedli a v druhé půli budou muset rozhodně přidat.
45+1
Brémy si ale závěr prvního poločasu hlídají a svého soupeře drží daleko od vlastní branky.
45+1
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45
Jansenovi se centr vůbec nepovedl a skončil vysoko nad brankou Mielitze, který s následnou rozehrávkou vůbec nespěchá.
44
Beister upadl v pokutovém území a snažil si vymodlit penaltu! Hlavní rozhodčí ale jasným gestem odmítl.
43
Rohový kop v podání van der Vaarta nebyl příliš nebezpečný a hosté se dokázali ubránit.
42
Brémy se ubránily jen za cenu faulu. Hráči v bílých dresech tak mohou dál v aktivitě pokračovat.
41
Hamburg dál pokračuje v nátlakové hře.
40
Fritz vyrukoval na Jiráčka s nepříjemným zákrokem a zato uviděl žluté napomenutí.
40
Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Zatím to vypadá, že spokojenější odejdou do šaten přeci jen hráči Brém.
39
Elia nepřešel přes dobře bránícího stopera Taha, který si své povinnosti splnil na výbornou.
38
Držení míče: 54% – 46% pro Hamburger SV.
37
Beister se šikovně zbavil bránícího protihráče a rychle vypálil. Hostující brankář byl ale na svém místě včas a se střelou si dokázal poradit.
36
Domácí se usadili na útočné polovině a snaží se něco kloudného vymyslet. Zatím bez úspěchu.
35
Hamburg se snaží dostat zpět do zápasu rychlým vyrovnáním. Brémy ale zatím spolehlivě brání.
33
S van der Vaartovou rána zpoza vápna si bez problémů poradil gólman Mielitz.
32
Teď už to ale hostům vyšlo na výbornou a je z toho první branka utkání! Fritz prchl po pravé straně hřiště, balon následně předložil před branku osamocenému NILSI PETERSENOVI, který už nezaváhal – 0:1
31
Po centru Kobylanského se ke střele dostal útočník Petersen, který ale zamířil pouze do boční sítě.
30
Brémy zahrávaly další roh, po kterém se ke střele dostal Ignjovski. Rána ale nebyla vůbec povedená.
29
Prvním karetním hříšníkem je domácí Beister.
28
Jansen se vydal na výlet, který skončil až centrem do pokutového území. Tam se ale nikdo ze spoluhráčů prosadit nedokázal.
27
Domácí akce končí odmávaným ofsajdem.
26
Hamburg znovu předvedl nepřesnou kombinaci. Míč ale vzápětí vybojoval zpět.
25
Beister je na hrotu osamocen a v boji s brémskou defenzivou je zatím bezradný.
24
Jiráček to měl proti dvojnásobné přesile obtížné a o balon nakonec u postranní lajny přišel.
23
Fotbalisté v bílém jsou zatím ve hře dopředu trochu bezradní a před branku soupeře se příliš nedostávají.
22
Bremy zahrávaly další roh a znovu to mohlo skončit úvodním gólem. Místo Adlera tentokrát na brankové čáře zaskakoval jeden z obránců.
20
Eliova střela končí dobré dva metry od branky Adlera.
19
Beister si povšiml, že hostující gólman je hodně daleko z branky a tak zkusil vystřelil. Rána byla ale dosti nepřesná a skončila vysoko nad.
18
Domácí hráči teď mohou poděkovat Adlerovi! Po rohovém kopu se do vzduchu nejvíce vyšponoval Lukimya, kterého ale parádním zákrokem vychytal právě brankář Hamburg.
17
Mielitz musel hodně rychle z branky před dobíhajícím Beisterem, který byl nakonec u balonu o pár kroků později než by potřeboval.
16
Oba celky jsou si zatím rovnocennými soupeři. Ani jeden z nich nemá sebevětší převahu.
15
Je za námi úvodních patnáct minut a na první větší šanci stále musíme čekat.
14
Držení míče: 53% – 47% pro Hamburger SV.
13
Jiráček si pomohl v souboji s Fritzem očividně ramenem. Sudí Štark přesto odpískal faul českému reprezentantovi.
12
Hamburg se prezentoval velmi povedeným rozehráním volného kopu. Celá akce ale nakonec skončila útočným faulem na gólmana Mielitze.
11
Domácí útočník Beister uvízl v ofsajdu a hrát nemohl.
10
Fotbalisté SV kombinují na vlastní polovině a dopředu příliš nespěchají.
9
Beister nepříjemně fauloval Fritze a může být rád, že to nebylo za žlutou kartu.
8
Rincón napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti. Mezi tři tyče ale balon neposlal.
7
Garciá to udělal kousek za hranicí šestnáctky moc pěkně. Nejdříve se zbavil dvou bránících protihráčů a poté vystřelil jen těsně vedle pravé tyče.
6
Brémy zahrávaly standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti. Nízký centr ale dokázala obrana pokrýt.
5
Dlouhý nákop Lukimyi končí až v zámezí. Hrát tak opět budou domácí Hamburk.
4
Proti pravidlům se provinil také levý obránce Jansen, jenž fauloval u lajny Eliu.
3
Hráči v bílých dresech byli v držení balonu. Jiráčkův faul ale domácí kombinaci přerušil.
2
Hamburští ale dobře napadali a rychle se míče zmocnili díky dobré defenzivní práci Jansena.
1
Hosté se ujali rozehrávky. Jako první se balonu dotkl útočník Petersen a uvedl jej do hry.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu. Hamburk oblékl bílé dresy, hosté z Brém zelené.

Hamburger SV: Adler – Westermann, Djourou, Tah, Jansen – Badelj, Rincón, Lam, van der Vaart, Jiráček – Beister.

Náhradníci: Drobný – Sobiech, Çalhanoğlu, Arslan, Rudņevs, Lasogga, Zoua.

Werder Bremen: Mielitz – Fritz, Lukimya-Mulongoti, Caldirola, García – Ignjovski, Makiadi, Elia, Hunt, Kob Kobylanski – Petersen.

Náhradníci: R. Wolf – Prödl, Gebre Selassie, Ekici, Kroos, Ayçiçek, vHa von Haacke.

Rozhodčí: Stark – Salver, Pickel.
V loňském roce se oba soupeři potkaly dvakrát a pokaždé z toho byla výhra domácích. V Hamburku se hrálo 3:2, v Brémách potom 2:0.
Předpokládané sestavy

Hamburger SV: Adler – Lam, Djourou, Westermann, Jansen – Badelj, Jiráček – Beister, Van der Vaart, Calhanoglu – Lasogga.

Werder Bremen: Mielitz – Fritz, Prödl, Caldirola, García – Makiadi, F. Kroos – Yildirim, Hunt, Ekici – Petersen.
Oba celky nezažívají zrovna oslnivý vstup do sezóny. Hamburg má na svém kontě pouhé čtyři body a je až patnáctý. Brémy mají jen o dva body více a jsou na místě čtrnáctém.
Hezké odpoledne všem fanynkám a fanouškům německého fotbalu. Před námi je utkání 6. kola mezi domácím Hamburgerem SV, který v Imtech aréně přivítá Werder Brémy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.